0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #20 -: Октомври 11, 2014, 20:41:55 pm »
Здравейте благодаря за отговорите:-)  ами днес повторих уринен тест и имаше много бледа почти незабележима втора черта,трябва да се вгледаш за да я видиш.В понеделник ще пусна кръвен,ако нямам цикъл до тогава разбира се.А утре с първата урина ще направя и още един уринен да видим какво ще излезе:-) Мога само да се надявам на положителен резултат
*
Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #21 -: Октомври 11, 2014, 21:54:36 pm »
Стискам много палци :)
Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #22 -: Октомври 11, 2014, 22:27:39 pm »
Пуфи може да е рано,както казва Лилиту.при мен пикливият тест ми отчете положителен чак на 7 ден  след дата на МЦ.и то с по-бледа черта от контролната,но при мен О. е била 12-13 ден.вместо да се мъчиш да го мислиш по-хубаво си направи кръвен тест.не на всички момичета им е отчел положителен тест от първият път.на една позната и показваха едвам 2-3 положителни теста ,а всички други отрицателни и накрая отиде на АГ и там и казаха че е бременна.така че не се отчайвай :)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #23 -: Октомври 12, 2014, 09:35:14 am »
pufi_svetli, и аз съм в подобно на твоето положение. Последна МЦ на 11.09. и днес сутринта(на 4-ти ден от закъснението) - отрицателен тест .. Вече 3-ти ден съм с главоболие и леко напрегнати гърди.
През август ми закъсня 10 дни, имах 2 отрицателни теста и накрая ми дойде.  :(
За себе си зная, че отрицателните тестове не са бременност(при мен).
Но се радвам, че ти вече имаш втора бледа чертичка, което е обнадеждаващо.
Успех и стиснати палци за още по-категоричен положителен резултат! yahoo_17

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #24 -: Октомври 12, 2014, 09:42:46 am »
Може и да няма нищо,но толко много искам бебе,че може да си въобразявам.Утре ще пусна кръвен сега няма къде да го пусна.И да се надявам на положителен резултат.Имам големи надежди,защото цикъла ми е точен +- един ден.Теди дано това закъснение този път да е с положителен резултат както при теб,така и при мен:-) ще ти стискам палци
Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #25 -: Октомври 12, 2014, 19:50:46 pm »
стискам ви палци момичета.и аз имах февруари закъснение от 7 дена,но тогава ми дойде.а този път имах 7 дни закъснение и положителен тест.  :crossfingers:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #26 -: Октомври 14, 2014, 17:24:16 pm »
Момичета след един тест шуар чек писалка с втора бледа черта и два най обикновени тест с  втора бледа черта.днес си взех резултатите чхг ми е 0,а цикъл още няма.Някой има ли мнения за лаборатория Рамус?Много ми е интересно след като чхг е 0,защо имах втора бледа черта на тестовете
Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #27 -: Декември 19, 2014, 08:20:36 am »
При мен има отрицателен тест и закъснение от 1 ден,но цикълът ми така или иначе не е много редовен.Не знам какво да си мисля,дали е възможно да е прекалено рано,за да покажат тестовете?

*
Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #28 -: Декември 20, 2014, 02:34:44 am »
Sajalqvam za latinicta(preinstalran comp), no sss_girl, vse oshte ti e eventualno 13ti den sled OVU, izchakai pone 14 dni za pikliv test, ne vinagi otchita predi 14 den :))) stiskam palcii :)  :bighug:
Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #29 -: Декември 21, 2014, 22:14:08 pm »
Тестовете са си отчели вярно,защото ми дойде....  :( :witch: .Благодаря ти все пак, lilitu !

*
Re: закъснение и отрицателен тест
« Отговор #30 -: Декември 22, 2014, 09:23:15 am »
При мен винаги отчитат вярно ..

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари