0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тина Киркова - секцио
« -: Януари 21, 2011, 16:17:40 pm »
zdraveite mili mami.v 7 mesec sam.predstoi mi rajdane sekcio(poradi tesen taz)naso4ila sam se kam tina kirkova-bihte li mi prepora4ali nqkoi dobar lekar za sekcio ot tam.az sam ot pernik i ne poznavam nikogo.izbrah boolnicata,no ne i lekarq.blagodarq vi
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 12:29:04 pm от ultra »
Re: tina kirkova sekcio
« Отговор #1 -: Януари 21, 2011, 22:41:03 pm »
А защо си избрала точно тази болница?

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Re: tina kirkova sekcio
« Отговор #2 -: Януари 22, 2011, 00:01:42 am »
чесно казано се колебаех и между майчин дом-но за тина киркова слушах мн добри одзиви.направи ми впечатление че всички казват че са добри специалисти
*
Re: tina kirkova sekcio
« Отговор #3 -: Януари 22, 2011, 15:22:59 pm »
Аз пък доколкото съм чела, в Майчин дом са по-добри специалистите отколкото в Тина Киркова.
И колко ти е голямо бебе, колко си висока ти и как прецениха, че си с тесен таз? Имам чувството, че това е редовната фраза на лекарите, водещите женска консултация, за да накарат бременните да раждат със секцио. Дано да бъркам!

Re: tina kirkova sekcio
« Отговор #4 -: Януари 23, 2011, 18:02:13 pm »
и други хора вчера ме насочиха кьм майчин дом.препорьчаха ми доктор дяволов.иначе сьм на 18 години.висока сьм 158 см.чакам момченце.бебчо е малко над-нормата но пьк и още сьм в 30 седмица и това с малкото разминаване в теглото е индивидуално.попринцип сьм привьрженик на нормалното раждане,но моят лекар така ми каза.мисля да си запиша и час при този лекар-дяволов и да видим той какво мисли.
*
Re: tina kirkova sekcio
« Отговор #5 -: Януари 23, 2011, 22:09:08 pm »
Доста момичета тук са раждали при д-р Дяволов. Той сигурно ще ти даде адекватен съвет за вида на раждането. Довери му се!

Не знам дали ръстът е определящ за широчината на таза. А иначе момченцата вървят по-едри, но пак зависи в коя седмица ще се родят, както и от самото бебе. Имам приятелка, която роди бебе с тегло 4950 гр, като в Тина Киркова първоначално я бяха карали да ражда нормално и като направила 7 см разкритие без упойка (нужното е 10), тогава се сетили, че бебето е много голямо и й направили секцио.  :x Дано да е бил единичен случай, но на мен това ми граничи с варварство. Момичето не е ниско, с нормално телосложение, но такова бебе е твърде голямо за всяка жена.

Леко раждане и не се плаши! По-лесно е отколкото си мислиш (особено с упойка  8)).

Re: tina kirkova sekcio
« Отговор #6 -: Януари 24, 2011, 01:08:53 am »
благодаря ти.с нетьрпение чакам утре да му се обадя.при последното си посещение при моя лекар малко на шарлатанин ми заприлича.изпусна се че има разрешение само за секцио и се замислих дали нарочно ми го е казьл.иначе моя бебок все още не се е обьрнал,но има достатачно време.
*
Re: tina kirkova sekcio
« Отговор #7 -: Януари 24, 2011, 01:15:40 am »
какво ще ми кажете за Д-р Мирослав Стоянов от Т.Киркова ?
Прекрасно е да си майка. Прекрасна болка, прекрасна радост. Прекрасен дълг. Да си майка е смисълът на всичко. Защото нищо друго няма смисъл, губи смисъл, ако го няма него – великото творение на природата и любовта – нашето дете, нашата рожба, нашето малко слънчице. Да си майка е не само прекрасно. Да си майка е велико! Да си майка е свято! ♥
*
Re: tina kirkova sekcio
« Отговор #8 -: Януари 24, 2011, 10:14:03 am »
Д-р Кирил Киров - имам 3 операции при него вкл. и секциото и впечатленията ми са отлични.
*
Re: tina kirkova sekcio
« Отговор #9 -: Януари 24, 2011, 14:11:34 pm »
Нито Майчин дом нито Тина Киркова - Св.София.Лично мнение и в двете имам операции.За първата съм без коментар,но пък до там стигнах от втората и калпаво секцио.
Re: tina kirkova sekcio
« Отговор #10 -: Януари 24, 2011, 17:29:29 pm »
Аз лични раждах два пъти в Токуда у трети бих родила там. В МД няма да стъпя, заради един некадърен лекар,голямо светило изгубих близначките си, родени в 25 г.с.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...