0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Количките-2!
« Отговор #920 -: Юни 05, 2012, 13:56:29 pm »
надеж, количка която да има борд, да се е с една дръжка и да се сгъва като чадър няма да намериш, просто тези неща са взаимноизключващи се :wink:
*
Re: Количките-2!
« Отговор #921 -: Юни 05, 2012, 14:03:24 pm »
 :lol: има, има, по-горе съм написала Cybex Callisto






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #922 -: Юни 05, 2012, 15:33:37 pm »
аууу колко съм изостанала вече :lol:
факт, има, но 500 лв. за лятна количка.... леле мале, трябва да е позлатена :lol:
Re: Количките-2!
« Отговор #923 -: Юни 06, 2012, 16:09:33 pm »
Надеж, виж Cybex Calisto.
E, много е хубава тази  :D

Стефиз, аз видях количката която искам в една майка, ама не видях марката  :lol: и за това се разтърсих и аз за такава.
Определено искам една дръжка, а повечето летни са с две  :?

 Сега намерих една по-лека, но я няма в Бг а ми се ще да я видя на живо
http://mybabywarehouse.com.au/index.php/love-n-care-capella-compact-lime.html

И още една http://kasida.bg/bebeshka-lqtna-kolichka-bebe-confort-allegro-plus-blue-46-16166.html Тази определено е на добра цена :)

Адито, радвам се че си доволна от твоята :wink: Както се казва "за всеки влак си има пътник"
« Последна редакция: Юни 06, 2012, 16:21:17 pm от Надеж »

*
Re: Количките-2!
« Отговор #924 -: Юни 06, 2012, 20:47:27 pm »
аз се включвам със закъснение, но дано съм полезна - аз имам единична бейби джогър докато я използвах бях много доволна - лека е, маневрена е и наистина се сгъва лесно - с една ръка, докато с другата държиш бебето.

по повод не искането в количка - понеже ми писна да бутам количка и да нося бебе си взех ето това http://www.amazon.co.uk/ERGO-Baby-Carrier-Performance-Ergobaby/dp/B003VTM6IG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1339004735&sr=8-2
и забравих за количка. дори и да не сте фенове на слинговете и кенгурата (а живота става много по-удобен когато си) поне един прост слинг-шал си вземете, за да не носите на ръце бебето, по-удобно е. можете да видите варианти в сайта на зилана, поръчвате си, носят ви го вкъщи
*
Re: Количките-2!
« Отговор #925 -: Юни 06, 2012, 21:53:25 pm »
Елена, нищо лично, ама слинга ми зарастна на ушите :wink:

*
Re: Количките-2!
« Отговор #926 -: Юни 07, 2012, 14:43:40 pm »
Фуси, гледайте и да не е много тясна количката, че тези деца с по-дебели дрехи трябва да стоят като прищипани. Като избирах количка исках да е сравнително лека, с цяла дръжка, да са отделени двете места, че е купон, ако единия спи, а другия не; да са едно до друго и да има борд и естествено цената беше от значение.
Купих Чиполино Туини, сега е при други близнаци, много бях доволна. За тези пари си е супер количка.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #927 -: Юни 07, 2012, 14:55:51 pm »
мерси мими  :lol:
Като изберат ще докадвам за резултата
В очакване ....
*
Re: Количките-2!
« Отговор #928 -: Юни 08, 2012, 01:44:00 am »
ники, сори, ама според мен наистина е огромно улеснение, а и няма отделна тема за слинга, аз много щях да си спестя пари и усилия, ако някой ме беше светнал докато бях бременна.
Re: Количките-2!
« Отговор #929 -: Юни 08, 2012, 22:36:27 pm »


по повод не искането в количка - понеже ми писна да бутам количка и да нося бебе си взех ето това http://www.amazon.co.uk/ERGO-Baby-Carrier-Performance-Ergobaby/dp/B003VTM6IG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1339004735&sr=8-2
и забравих за количка. дори и да не сте фенове на слинговете и кенгурата (а живота става много по-удобен когато си) поне един прост слинг-шал си вземете, за да не носите на ръце бебето, по-удобно е. можете да видите варианти в сайта на зилана, поръчвате си, носят ви го вкъщи


Абе как няма да иска в количка?Сама ще си движи тогава :DХич не мисля да я нося.Да се оправя!Или спирам разходките!
Аз този кръст да не съм го намерила?
« Последна редакция: Юни 08, 2012, 22:38:10 pm от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Количките-2!
« Отговор #930 -: Юни 08, 2012, 23:10:05 pm »
кисела, ще се радвам да ти се получи, при мен не стана, и тъкмо заради кръстовете ни пиша за ергото, щото е най-удобното нещо дето съм ползвала, а аз съм ползвала няколко, освен това ми е по-удобно в транспорт, магазини и тн, но си тежи, особено като сложиш чанта и други неизбежни "придобивки" по пътя.
по темата за не-количките, наскоро се видях със съфорумка, която каза, че най-удобното нещо, което е открила е било колелата с родителски контрол, не знам дали в тази тема е подходящо, но ако някой има опит ще се радвам да пише.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #931 -: Юни 08, 2012, 23:50:51 pm »
Мами, вече сме собственици на един червен хаук.
Дано да е здрава!
Re: Количките-2!
« Отговор #932 -: Юни 09, 2012, 00:16:54 am »
Аз бутам за сега ето такава :D
http://pavkata.moetodete.bg/blogpost_3650_0.html
С единичните предни гуми е по-стария модел.Е-няма такава проходимост.И зиме и лете на наште изкопани пътища се справя.Зимата беше като снегорин в непочистеното.
Много здрава,като се има впредвид,че е в моите ръце.
Е-вече съм на летния вариант,разбира се.Има 3 положения за гръбчето и изцяло легнало положение и 5 точкови колани.Пере се цялата в пералнята и се сглобява за отрицателно време.Никъде не съм срещала отзиви за нея...обаче поне със сигурност знам че не е китайска.
http://vbox7.com/play:98417562


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Количките-2!
« Отговор #933 -: Юни 09, 2012, 00:23:29 am »
Елена, поне нашето такова колело хич не ми беше удобно да го бутам по неравни тротоари (специално по павета). За парка става, но да се ползва вместо количка, поне аз не смятам, че е добра идея. Вземи от някой назаем и опитай!
Моят син все още си се вози в количката. Чувала съм за деца, които отказват да седят в количка, щом проходят. При нас е по-скоро обратното. Върви малко, домързява го и "мама гуш" или сяда в количката. А тежи 15 кила. Небременна ми е зор да го нося, а сега - съвсем. Това най-вече, когато трябва да се върви в някаква посока. Иначе търчи като свободен електрон.  :lol:
« Последна редакция: Юни 09, 2012, 00:30:04 am от blue_sky »

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Количките-2!
« Отговор #934 -: Юни 09, 2012, 00:28:05 am »
Елена, поне нашето такова колело хич не ми беше удобно да го бутам по неравни тротоари (специално по павета). За парка става, но да се ползва вместо количка, поне аз не смятам, че е добра идея. Вземи от някой назаем и опитай!

И моят опит е подобен. Да опиташ на заем, преди да купиш, е добър съвет.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #935 -: Юни 09, 2012, 20:49:54 pm »
благодаря ви, ще пробвам и ще пиша как е
*
Re: Количките-2!
« Отговор #936 -: Юни 09, 2012, 21:06:22 pm »
Аз и друг път съм казвала, че съм супер доволна от тези триколки. Все още ги ползваме като колелета, а когато се налага си ползвам и родителския контрол. Но това не заменя количката, детето няма как да спи там. Ползваме ги от едногодишна възраст.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #937 -: Юни 09, 2012, 21:14:47 pm »
мими, мен не ми трябва да спи в него, а като излизаме на разходка да го ползва, за да не я нося постоянно. можеш ли да се движиш с тях по сравнително добър тротоар, могат ли сами да се придвижват или ти ги буташ, обезопасени ли са децата по някакъв начин, моята е на една годинка и все още си е бебе? :)
*
Re: Количките-2!
« Отговор #938 -: Юни 09, 2012, 21:54:29 pm »
Елена, няма проблем че е на 1 годинка, но в избора на модел е тънкия момент. Нашата триколка е много стабилна и аз съм доволна, но триколките на приятелки не са добри-например на едната много лесно може да се катурне настрани заедно с детето. По модерни модели са с много дълги дръжки за родителски контрол и когато са празни падат назад. Нашата е оформена като мотор и съм доволна-минава отвсякъде.
Друго, което ми хрумва е да има нещо гумено на колелата иначе трябват здрави уши. :D
*
Re: Количките-2!
« Отговор #939 -: Юни 09, 2012, 22:09:43 pm »
Нашите и те са като мотори, на "Пилсан са. Имат си предпазител, който после може да се маха и сенник. Имат си и педали и степенки за краката. Стабилни са, дори и на неравен тротоар (то тук е трудно да намериш равен). Излизала съм и сама с двамата.
Ето ги (естесвено не са розови  :lol: )
http://www.kolko.bg/bg/pilsan-trikolka-motor-best-07131-bg/p/1569886