0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

И аз не съм убедена че този вариант с 3-те вноски ще върши работа...
От 2г не съм на работа и съответно за толкова дължа осигуровки.
А като знам през тези 2г сме похарчили за 4 ин витро,заеми,сега ми предстоят много скъпи изследвания,и нямам идея как ще намеря пари за осигуровки,изследвания,и не знам още колко пари....Това да се лекуваш и да правиш ин витро е за милионери,не е за простосмъртни...
Не е морално някак си да искаш 5000, а да не си готов да дадеш тази смешна сума.
Но има мн приемлив вариант - плащаш 3 вноски и си в системата. Това поне можете да направите преди да кандидатствате за 5000лв
Честно да си кажа не съм запозната с това нещо(три вноски и всичко е ок)

Но смятам,че не е морално да се извиват ръцете на хората и да се чудят от къде да  напълнят  хазната.Винаги е било така-детски дрешки,абитюренти,болни хора и т.н винаги се измисля по-лесния начин за вземане на пари  притискайки някой да плати в даден момент използвайки положението,че няма как да постъпи този човек  по друг начин
И повярвай ми има хора за които и тези 5000 лв са смешна сума

По скоро ми намирисва на разделяй и владей-то се вижда,че вече има разцепление между нас ,а трябва да сме сплотени ....
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
И аз да се натреса в темата :) Аз съм със здравни осигуровки, но половинката не е. А вече има изискване и двамата да сме здравно осигурени.... И аз като много от вас до сега съм хвърлила куп пари, с неизяснен стерилитет сме, съответно имам 4 неуспешни инсеминации, за които съм похарчила около 4000лв...... и сега вече на предела на силите си не можем да съберем 600лв за осигуровки на половинката.... Още не можем да си върнем борчовете покрай инсетата, а тези 6000 оффффф
И аз като мацката, преди 4 години ми правиха операция (бях здравно осигурена), но трябваше да ПОЧЕРПЯ доктора с около 1000лв, та просто нямам думи!!!!!!!!!
*
Според правилата на фонда трябва да не дължите ЗО към момента на започване на продцедурата
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Здравейте момичета !Има ли някоя от вас която да е подала наскоро(този месец или миналия -април) документи а половинката и да не е осигурена към момента ? :ask:
zdraveite,nie sme taka! Az se obajdah do fonda i mi kazaha ,che nikoi ne gleda osigorovkite na muja
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Силви и ние сме така-аз имам,приятеля ми няма.А това само с моите осигоровки отнася ли се и при започване на процедурите?
Не се отказвайте от мечтите си!
mislq che da
*
За да кандидатствате към Фонда, не се изискват платени осигуровки на партньорите.
А при започване на опита по фонда трябва ли да са платени осигуровките?
*
Не :)
Благодаря ти, Мецани!
*
За нищо  :)
Успех!
Здравейте...четя из форума за здравните осигуровки дали са задължителни,някои казват че са,други не.Ние подадохме документите по фонда този месец на 23ти декември,та мисълта ми е дали са задължителни осигуровките,аз съм с непрекъснати,а половинката ми има прекъсвания...мислите ли че ще е проблем при започване на самата процедура.мерси в аванс и много бебчета да има през новата 2015