0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

Здравейте, момичета!
Искам да попитам тези, които са правили ин-витро-колко дни след трансфер ви идваше М.Правих тест на 14 ден-беше  отрицателен.Днес ми е 16 ден.Кръвен тест мога да направя чак в понеделник.Слагам Утрогестан 3х2 вагинално и ме е страх да го спра, защото все още се надявам да е станало нещо :( .Знам, че трябва да чакам до понеделник, обаче ми е много напрегнато.Ще се радвам да споделите как беше при вас.
Много се радвам, че открих този сайт!
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Колко дни след трансфер да чакам М.
« Отговор #1 -: Май 27, 2006, 17:33:52 pm »


    Здравей,първо искам да ти пожелая да НЕ ти идва поне 9 мес.
  При мен след 1 трансфер ми дойде на 21 ден,пиех Дуфастон.След 2 трансфер ми дойде на 23 ден.Но ти сега не мисли за това.Успокой се,макар да е доста трудно,и мисли само положително.Успех.
*
Колко дни след трансфер да чакам М.
« Отговор #2 -: Май 29, 2006, 10:47:24 am »
При мен кървенето започна на 19 ден след трансфера. Все още слагах утрогестана и въпреки него не ме пропусна. Дано в следващите 8-9 месеца имаш основателна причина за липса на такива екстри :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Anonymous

Колко дни след трансфер да чакам М.
« Отговор #3 -: Май 29, 2006, 11:53:04 am »
Благодаря за отговорите, момичета! Не се получи при мен този път-днес на 18 ден от трансфера започна зацапване- това за статистиката.
Късмет ви желая.Дано успеем някой ден!
*
Колко дни след трансфер да чакам М.
« Отговор #4 -: Май 29, 2006, 11:53:45 am »
И при нас беше напрегнато.
Съжалявам.. следващия опит трябва да е успешен.
Разкажи, къде прави своя опит, с какъв протокол...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Колко дни след трансфер да чакам М.
« Отговор #5 -: Май 29, 2006, 17:13:16 pm »
Цитат на: Anonymous
Благодаря за отговорите, момичета! Не се получи при мен този път-днес на 18 ден от трансфера започна зацапване- това за статистиката.
Късмет ви желая.Дано успеем някой ден!


Това че сега нестана неозначава че няма да стане!!Ще стане но не когато ние искаме а когато си му дойде времето!!!!! :bighug:
*
Колко дни след трансфер да чакам М.
« Отговор #6 -: Май 30, 2006, 09:18:15 am »
сажалявам дано следваштия пат е оспешен при мен 12 ден от трансфера ми доиде с пална сила