0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тъпа болка в яйчника
« -: Декември 18, 2010, 14:10:30 pm »
Здравейте момичета!Искам да попитам ,дали след стимулация (за ИКСИ-неуспешна ),идване на цикъла,след спиране на лекарствата ви се е случвало да имате тъпа болка в единия яйчник,например при изкачване на стълби?При мен тези болки започнаха около 7-ми ден след трансфера и продължават до днес-17-ти ден.Мислех,че като ми дойде ,ще отшумят,но уви!На какво могат да се дължат?Не са постоянни,а се появяват ,например като изкачвам стълби.Благодаря за отговорите!
Re: Тъпа болка в яйчника
« Отговор #1 -: Декември 23, 2010, 09:51:38 am »
Случвало ми се е. Мисля, че все пак яйчникът е травмиран от пункцията на неестествено голям брой яйцеклетки и затова боли, докато се възстанови. Може и да бъркам, това е моето предположение.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Тъпа болка в яйчника
« Отговор #2 -: Декември 23, 2010, 13:53:28 pm »
cambozzola ,вече си мислех,че само аз не съм в ред,щом на никого не се е случило!Благодаря ти! :D
Re: Тъпа болка в яйчника
« Отговор #3 -: Декември 23, 2010, 14:33:10 pm »
Ами, случвало се е. Просто късно прочетох ;)
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.