0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Раждат се много повече момиченца?!
« -: Декември 16, 2010, 11:26:56 am »
И вие ли забелязвате, че в последно време се раждат МНОГО повече момиченца от колкото момченца? Гледам приятелите около мен - на 4 момиченца се ражда по едно момченце.
« Последна редакция: Декември 16, 2010, 16:10:14 pm от ultra »
* премахнато от модератор
*
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #1 -: Декември 16, 2010, 11:33:55 am »
не знам за съотношението момчета момичета,но друго забелязах.Все по-често при вторите раждания се повтаря пола в смисъл 2момчета или 2 момичета,това е поне което виждам в семействата около мен а и в по-широк кръг познати от форума и фейса..
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #2 -: Декември 16, 2010, 11:43:32 am »
не ти е представителна извадката :)
няма такова нещо.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #3 -: Декември 16, 2010, 11:47:37 am »
Аз имам 2 момчета, познавам още много мами с по 2 и по 3 момчета.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Раждат се много повече момиченца?!
« Отговор #4 -: Декември 16, 2010, 11:51:53 am »
И аз опровергавам теорията за вторите деца - моите са шарени  :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #5 -: Декември 16, 2010, 12:32:34 pm »
И при нас,живот и здраве,ще е шарено :)

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #6 -: Декември 16, 2010, 12:57:29 pm »
Около мен пък всички приятелки са с момчета, че и все такива се очаква да се родят скоро:)
*
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #7 -: Декември 16, 2010, 13:24:49 pm »
скоро четох едно изследване, че при инвитро, специално при икси, се раждат около 5 % повече момичета, изследването е в Англия и Австралия.
*
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #8 -: Декември 16, 2010, 13:48:50 pm »
дам и ние така си имаме госпожица и малък мъж :) пък и покрай нас новите бебоци са все момченца, как пък няма една девойка за цвят, вярно, че не ти е представителна извадката :D

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #9 -: Декември 16, 2010, 13:51:46 pm »
Около мен пък всички приятелки са с момчета, че и все такива се очаква да се родят скоро:)

Имаш право Лиско :) Тук сме цяла тумба свекърви май  :D
*
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #10 -: Декември 16, 2010, 14:23:50 pm »
И моите приятелки родиха все момченца, последното вече е на няколко дни!  :wink: Никакви момиченца за жалост не се навъртат и тук!  :(
http://www.rodina-bg.com/index.php?m=108&id_news=1848&lang=1
Хубаво е да се раждат бебета, независимо какви!  :wink: Ако пък са момченца и то първи рожби в семейството, още по-добре! Единственото лошо в случая е, че според поверията, ако в годината се раждат повече момченца, то след 18-20 години ще има война... :( Ама ние нали не вярваме на поверия...

Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #11 -: Декември 16, 2010, 15:04:28 pm »
Изобщо не е вярно! Приятелки, колеги, познати все с по две момчета. Вчера бяхме на поредния рожден ден, без грам женско присъствие :D
*
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #12 -: Декември 16, 2010, 15:39:58 pm »
И аз за рождения ни ден се сетих. От 9 дечица нямаше едно момиченце за цвят - само момчета около нас. Имаше една бременна приятелка с момиче, та вече си имаме и дама в компанията. Да са ни живи и здрави всички!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #13 -: Декември 16, 2010, 15:49:00 pm »
Лятото Пешек ми се обади на връщане от морето да се видим, срещнахме се в една градска градинка, след това дойде Ledena_luna с близначките, по-късно и Дани с нейната мома. Така се оказа, че от 4 майки всичките сме с момичета, и все при доктор Даскалов раждани  :D и аз мисля, че се раждат повече момичета, макар набора на Стефания да е по-мъжки като че ли
и също така забелязвам, че децата с малка разлика обикновено са еднополови, като разбира се това са си мои наблюдения, а не проучване специално
просто с такива хора съм заобиколена
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Разждат се много повече момиченца?!
« Отговор #14 -: Декември 16, 2010, 15:56:25 pm »
Извод? Ако искате момиченце, си заплюйте предварително д-р Даскалов за раждането  :lol: :lol: :lol:

Докато бях в Разград всички около мен родиха момченца и си казах - ето, аз ще набавя принцесата в компанията, но уви. Може би на едно място са повече момиченцата, на друго момченцата и като цяло - нека ги има, пък розови, сини - да са живи и здрави :)
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Раждат се много повече момиченца?!
« Отговор #15 -: Декември 16, 2010, 16:09:54 pm »
и без това ми харесва Пловдив, ще вземем да поживеем там за известно време :)


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Раждат се много повече момиченца?!
« Отговор #16 -: Декември 16, 2010, 16:35:40 pm »
Здрави да са, не връщаме...само да са повече пантофките!
То и у нас са шарени, но д-р Тачева е "виновна"  :lol:
Това е взела с пипетата, това съм прибрала на топло.

Ани  yahoo_17, а Мони на какво мнение е?
Защото Митака скоро ме пита- Аз защо нямам братче вместо Калина?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Раждат се много повече момиченца?!
« Отговор #17 -: Декември 16, 2010, 16:54:27 pm »
Мише, няма начин - следваме стриктно плана на Мони - първо братче, после сестриче :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Раждат се много повече момиченца?!
« Отговор #18 -: Декември 16, 2010, 22:12:30 pm »
Защото Митака скоро ме пита- Аз защо нямам братче вместо Калина?

 :D :lol: Xexe, Мише, а мен Симона неведнъж ме е питала - вече си имам братче, а кога ще си имам и сестриче :)

Иначе, и аз като Мини, съм останала с впечатление, че породените деца обикновено са еднополови, но пък във форума има доста опровержения на това :wink:
*
Re: Раждат се много повече момиченца?!
« Отговор #19 -: Декември 16, 2010, 22:25:12 pm »
Лятото, нашите момичета бяха още на 5 месеца, останах втрещена от нашия татко, който на една разходка в Западен парк разтревожено ме попита:
Как ще ги женим нашите момичета, като гледам няма момченца наоколо?
Отначало помислих, че е майтап, ама после ми се наложи да броя един час половете, та да му докажа, че все ще се излъже някой :lol: