0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ima li momicheta v Belgium
« -: Декември 16, 2010, 00:40:20 am »
Zdraveite,parvo da se izvinia che ne pisha na kirilitsa no ne razpolagam s takava klaviatura.Shte se radvam ako se obedinim i podkrepim nashite problami tuk v chujbina.Blagodaria predvaritelno

Използвай Kredor! Успех!
« Последна редакция: Декември 16, 2010, 06:51:08 am от deep »
*
Re: Ima li momicheta v Belgium
« Отговор #1 -: Март 14, 2011, 10:20:02 am »
www.brukseltupbebek.com Тук отдавна никой не е писал но ако все пак някой влезне това е линк към инвитро клиника в брюксел. лично се запознах с професор Караман.Останах с хубави впечатления.
*
Re: Ima li momicheta v Belgium
« Отговор #2 -: Юни 04, 2011, 12:54:12 pm »
здравеи Зарина,на този саит ми излиза че това е професор от Турция.каде се срешнахте в Бруксел ли там има ли приемни дни и ако можеш да ми кажеш някакви цени за преглед да кажем,ще ти бъда много благодарна
*
Re: Ima li momicheta v Belgium
« Отговор #3 -: Юни 05, 2011, 09:51:26 am »
С Професора се запознах по повод операция която ми направи .Останалото е на лични.
*

    mimi03

  • *
  • 5
  • url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicC
Re: Ima li momicheta v Belgium
« Отговор #4 -: Август 04, 2011, 08:39:36 am »
Zdravei !!!!
 Az jiveia v Brukssels Ot dosta godini ako imash nuzda ot neshto moje da se dopitash do mene :)))))
 Lek den jelaia na vsichki :):):):)
 Извинете ва латинеца
Re: Ima li momicheta v Belgium
« Отговор #5 -: Септември 11, 2011, 01:48:38 am »
Има, има! В края на годината (декември, най-вероятно) стартираме цикъл инсеминации в репродуктивната клиника на университетската болница в Брюксел. Очарована съм от професионализма и отношението на лекарите. На линия съм за всякакви инициативи на дами в същото положение! Успех на всички  :)
*
Re: Ima li momicheta v Belgium
« Отговор #6 -: Септември 16, 2011, 14:14:17 pm »
супер,ще се радвам после да споделите повече като цени и дуго,ще ни е нужна информацията.след януари може би и аз започвам но за сега сам в застои понеже не сам готова с документите ми.от мен пожелавам успех на всички
Re: Ima li momicheta v Belgium
« Отговор #7 -: Септември 24, 2011, 19:01:05 pm »
супер,ще се радвам после да споделите повече като цени и дуго,ще ни е нужна информацията.след януари може би и аз започвам но за сега сам в застои понеже не сам готова с документите ми.от мен пожелавам успех на всички

До тук от вече преминала през това приятелка знам, че в УЗ Брюксел, една инсеминация, заедно с проследяването, лекарствата и т.н пълен пакет, излиза около 1500 евро. Добре, че застраховката ми покрива лечение на стерилитет, че иначе... доста е, сравнено с това, което щеше да ми струва в БГ.