0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Преглед при Петър Димков
« -: Май 24, 2006, 22:55:41 pm »
Искам да попитам някой ходил ли е на преглед при Д-р Петър Димков. Това е внука на прословутия билкар. Той прави ирисова диагностика и след това лекува с билки. Днес бях на преглед при него. Не ми каза хубави неща  :( , но звучеше достоверно.
Ако някой е ходил при него нека сподели, моля. Помогна ли Ви билколечението?

lb2f
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Преглед при Петър Димков
« Отговор #1 -: Май 24, 2006, 22:58:13 pm »
Какво ти каза, любопитно ми е?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Преглед при Петър Димков
« Отговор #2 -: Май 24, 2006, 23:05:58 pm »
Че имам сраствания в дясно и от яйчника ми не е останало нищо /след операцията ми бяха оставили 1/5/. Левият яйчник е уголемен и с ендометриозни изменения. Опасява се, че при нова операция ще ми махнат и част от левия яйчник, или целят  :(
Интересното е, че на последният преглед докторката каза, че левият яйчник е ок и даже има фоликули.  Според нея имам хидросалпингс в дясно   :(  
Много съм подтисната  :( Мисля да опитам с билките, но проблемът е, че според Димков трябва другият месец да спра противозачатъчните, а тях ми ги изписа докторката. Според него противозачатъчните намаляват силно действието на билкоте. Дилема сега  :(

lb2f
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Преглед при Петър Димков
« Отговор #3 -: Май 24, 2006, 23:19:00 pm »
Така си помислих. Няма дилема, слушай д-р Тимева и забрави за ирисовите щуротии.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Преглед при Петър Димков
« Отговор #4 -: Май 24, 2006, 23:24:12 pm »
jazzybaby, според теб кой вижда по-добре в яйчника ти - докторката с ултразвуковия апарат, дето гледа директно там или билкарят с ирисовата диагностика, дето ти гледа в окото???

ти кога гледаш по-добре телевизия - на включен или на изключен телевизор?  :D

аз разбирам да не си ходила на ултразвуков преглед при гинеколог, та да повярваш на ирисови диагностики... ама след като вече си била на ултразвук, не мога да разбера откъде у теб тая склонност да повярваш повече на билкаря???
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Преглед при Петър Димков
« Отговор #5 -: Май 24, 2006, 23:29:00 pm »
Права си! Мисля, че Тимева знае какво прави, така че ще действам с нея  :)
Но мисля да пия и билките, те поне не пречат на хапчетата  :D
Мели, мога ли да ти задам един въпрос? Попрочетох за хидросалпингса и останах с впечатление, че само след оперативно отстраняване на тръбата имам шанс за бебчо. Така ли е?

lb2f
Преглед при Петър Димков
« Отговор #6 -: Май 24, 2006, 23:35:08 pm »
jam,
преди време лекуваха брат ми с рецепта от книгата на Димков и имаше голям ефект. Разбира се, ставаше въпрос за съвсем различен проблем  :D
Майка ми е голям фен на билколечението и по нейно настояване отидох при Димков младши.
Предполагам, че съм доста отчаяна и затова прибягвам и до такива методи   :oops:  Но в интерес на истината и Тимева не видя десен яйчник  :(

lb2f
*

    balmi

Преглед при Петър Димков
« Отговор #7 -: Май 25, 2006, 09:31:04 am »
Родителите ми са ме водили при неговия дядо. Като малка получавах силни кръвоизливи от носа и по 3-4 дена съм стояла с дренажи. Спомням си, след прегледа той каза, че в пубертета всичко ще отзвучи и нищо не ми предписа да пия. Така и стана. Беше наистина прословут билкар.
jazzybaby, ще ми дадеш ли координатите на внука му ? Може и на бележка. При друг билкар никога не бих отишла, но предполагам, че този човек е черпил от знанията на дядо си и не е някой самозванец?!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Преглед при Петър Димков
« Отговор #8 -: Май 25, 2006, 09:34:36 am »
не ме разбирайте неправилно, аз срещу билките не възразявам. моят коментар беше посветен на ирисовата диагностика, особено в случаите, когато има проведено и друго изследване с ултразвук...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Преглед при Петър Димков
« Отговор #9 -: Май 25, 2006, 09:44:52 am »
Jam,
не само, че не те разбирам погрешно, а дори ти благодаря! В момент на отчаяние имам нужда от мнението на трезвомислещи хора  :D
balmi, и внукът се казва Петър Димков и лекува по рецептите на дядо си. Моята ще е готова в понеделник или вторник. Ще ти пратя координати на лични.

lb2f
*

    balmi

Преглед при Петър Димков
« Отговор #10 -: Май 25, 2006, 10:22:44 am »
Цитат на: jam
не ме разбирайте неправилно, аз срещу билките не възразявам. моят коментар беше посветен на ирисовата диагностика, особено в случаите, когато има проведено и друго изследване с ултразвук...


Абсолютно си права Джами.  :balk_21:
Никога не бих оспорила лекарско мнение. Ще ми бъде интересно обаче какво ще покаже и ирисовата диагностика. Ще споделя !!!!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Преглед при Петър Димков
« Отговор #11 -: Май 25, 2006, 11:35:13 am »
Джазбейби,

по мое мнение, при доказан сериозен проблем като твоя и диагноза, поставена от лекар е по-добре да заложиш на медицината. Билките вероятно помагат за някои неща, но лично аз съм скептична доколко е възможно да разрешат дотолкова сериозен проблем.
Желая ти късмета:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Преглед при Петър Димков
« Отговор #12 -: Май 25, 2006, 22:21:10 pm »
И аз не съм против билките, точно обратното, реагирах само на ирисодиагностиката. Възможно е хидросалпингсът да се повлияе от консервативното лечение.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Преглед при Петър Димков
« Отговор #13 -: Май 26, 2006, 09:19:47 am »
Благодаря, Мели!
Ще си стискам палци :D Дано при мен да помогнат лекарствата.

lb2f