0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да попитам
« -: Декември 11, 2010, 17:30:43 pm »
Да ви попитам момичета, че така се шашнах от цените ,че всичко ми излетя от главата.Сега трябва да ида да се види дали се е спукал фоликула - хич не съм наясно.
Доктора доколкото го разбрах ми каза ,че това трябва да стане по време на цикъл, дали е така? Аз съм с базедова болест изписа ми противозачатъчни -Марвелон и каза от утре ги почвай :два пъти по едно .Но колко време да ги пия пак не разбрах.Е как да разбера като  още от първия ден в който отидох на лекар всичко ми се хвана 400лв. :ask:
Re: Да попитам
« Отговор #1 -: Декември 11, 2010, 17:40:29 pm »
 Какви изследвания ти пуснаха ?  С каква цел ходи на лекар ?
Re: Да попитам
« Отговор #2 -: Декември 11, 2010, 17:59:13 pm »
Как с каква цел -целта е ясна  :wink:искам бебе.Ами някакви хормонални изследвания щото има TSH,F4,F3 и още няколко плюс хламидия.Бях при Владимиров.70лв-прегледа 20лв-Марвелона и 300лв-изследванията.По нататък ще видя от къде пари да намеря да платя.
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 18:01:07 pm от sesi-stoilkov »
*
Re: Да попитам
« Отговор #3 -: Декември 11, 2010, 18:23:33 pm »
sesi-stoilkov, док най-вероятно ти е пуснал всичките репродуктивни хормони и щитовидните.Марвелона се пие 21 дни.Ще го пиеш защото имаш фол-на киста и целта е да я пукнете.Затова ти  е казал да дойдеш още веднъж на преглед за да се види как се е повлияла от лекарствата.Успех!
Re: Да попитам
« Отговор #4 -: Декември 12, 2010, 15:36:51 pm »
    tanj74Благодаря мила, да мисля ,че така имам някаква малка киста.Просто парите ми се видяха много и всичко ми изхвърча от главата.