0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

3 инсета и 1 инвитро - може ли?
« -: Ноември 30, 2010, 12:48:50 pm »
Здравейте, исках да попитам дали има кандидатсвали/одобрени девойки с неизяснен стерилитет които вместо с 4 неуспешни инсета са кандидатсвали с 3 инсета и 1 неуспешно инвитро? (или някаква подобна комбинация)

извинявам се за невежия въпрос, но също исках да попитам откъде мога да си сваля нужните декларации в интернет? не можах да намера страница на фонда...
*
Re: 3 инсета и 1 инвитро - може ли?
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2010, 12:54:33 pm »
Mоже с комбинация от процедури.
Ето и правилника, декларациите са към края:
http://www.mh.government.bg/DownloadHandler.ashx?id=2458
Re: 3 инсета и 1 инвитро - може ли?
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2010, 13:23:40 pm »
благодаря за линка pop4o!

а за комбинацията от инсе/инвитро се чудя дали има някой с изпитан опит - в правилника не пише за такава възможност и от клиниката ми казаха че ще трябва да си направя още една инсеминация... надявам се да не ми се налага, но затова ми се ще да знам че има други минали по този път...
Re: 3 инсета и 1 инвитро - може ли?
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2010, 13:27:28 pm »
Най добре се обади във Фонда да попиташ.
*
Re: 3 инсета и 1 инвитро - може ли?
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2010, 14:06:43 pm »
може, разбира се.
Re: 3 инсета и 1 инвитро - може ли?
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2010, 16:53:46 pm »
Здравеите момичета.
Аз имам една стимулация К.К. и три опита ин-витро на ЕЦ, като се разбрахме с док.ако и последният опит е неуспешен да ми подготвят документите за фонда.
Така че Лена 123 мисля че няма да имащ никакъв проблем.
Дано съм била полезна  :wink:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: 3 инсета и 1 инвитро - може ли?
« Отговор #6 -: Ноември 30, 2010, 17:22:11 pm »
Здравейте, исках да попитам дали има кандидатсвали/одобрени девойки с неизяснен стерилитет които вместо с 4 неуспешни инсета са кандидатсвали с 3 инсета и 1 неуспешно инвитро? (или някаква подобна комбинация)

извинявам се за невежия въпрос, но също исках да попитам откъде мога да си сваля нужните декларации в интернет? не можах да намера страница на фонда...


Може Дианче аз съм кандидатствала с такъв фактор и със същите процедури!!!Внимавай само блежките ти за инсеминациите да са ясно написани!
Re: 3 инсета и 1 инвитро - може ли?
« Отговор #7 -: Ноември 30, 2010, 21:17:37 pm »
благодаря ви момичета! информацията ви ми даде кураж да си настоявам че няма нужда от повече инсеминации...
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: 3 инсета и 1 инвитро - може ли?
« Отговор #8 -: Декември 01, 2010, 10:44:31 am »
Всичко зависи от възрастта ти и от това какво казват докторите за състоянието ти, но принципно три инсеминации вече е показател, че нещата ще се получат трудно по този начин!Успех ти пожелавам само ако не е тайна, но в коя клиника си правила инсеминациите?
Re: 3 инсета и 1 инвитро - може ли?
« Отговор #9 -: Декември 01, 2010, 13:20:52 pm »
anajens, инсеминациите ми са правени в чужбина, а инвитрото в България.