0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
темите ми изчезват
« -: Ноември 22, 2010, 21:00:53 pm »
Обръщам се към модераторите.Дали знаят къде ми отиват темите,които пускам ииии ако сте ги преместили как мога да ги намеря?
Въпросите,които съм задала не са подигравка към никой,а живо ме интересуват и засягат лично...
Благодаря предварително
*
Re: темите ми изчезват
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2010, 21:09:11 pm »
Дидон, сега проверих, нямаш трити теми. Последните ти публикации са в темата на бременните, вероятно са преместени там.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: темите ми изчезват
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2010, 21:09:24 pm »
Привет, темите ти не са изтрити, понеже подобна проблематика се разисква във вече съществуващи теми, мненията ти са сляти с тях и отговор вероятно ще намериш там. Натискай бутон "Нови отговори на мои публикации" и така ще виждаш всички отговори след твоите мнения.
Поздрави
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: темите ми изчезват
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2010, 21:41:50 pm »
много благодаря,момичета...Наистина ,пробвах с последни публикации,но нещо не се ориентирах и там.Много благодаря още веднъж :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: темите ми изчезват
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2010, 22:00:19 pm »
сега и тази ще преместя в правилния подфорум
надявам се да не е проблем  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: темите ми изчезват
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2010, 11:59:27 am »
 :oops:
Няма проблем иииии със старите също,намерих ги.