0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

доц.Виолета Димитрова МЦ Фемина
« -: Ноември 21, 2010, 14:12:30 pm »
В петък на 26.11 съм на преглед на фетална морфология при нея.Моля да се включат момичета който са били при нея.На коремен или вагинален ехограф преглежда, каква е цената, доволни ли сте от нея?Много ли се чака като се отиде, тя ми каза след 15 часа да отида и да чакам.

*
Re: доц.Виолета Димитрова МЦ Фемина
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2010, 19:54:01 pm »
Моята информация е от лятото, тогава цената беше 70 лв. Ти с час ли си, или само си разговаряла с нея да отидеш след 15 часа. Защото поне още 2-3 жени са като теб, да отидат след 15 часа. Бъди настоятелна на рецепцията и кажи, че си с уговорка, за да те пуснат по-рано, иначе може и доста да почакаш. На мен ми бяха казали да отида към 14 ч., а тя идвала към 14,30. Но тя дойде към 15, а аз влязох към 16. За ехографа, мен ме гледа и с двата, но при мен беше сложно. Добра е, но е на насторение, но не й се връзвай.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: доц.Виолета Димитрова МЦ Фемина
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2010, 22:14:04 pm »
една от най-добрите специалистки по фетална морфология.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: доц.Виолета Димитрова МЦ Фемина
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2010, 09:46:34 am »
s.wasi не съм с час разговарях с нея по телефона тя каза че ще ме приеме между другите пациентки.Не се ли чака пред кабинета и директно, защото пишеш да настоявам на рецепция, те ли определят кои да влезе?Ти с уговорка по телефона ли беше?

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: доц.Виолета Димитрова МЦ Фемина
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2010, 10:56:40 am »
chuspito, иди рано в центъра, седни и чакай. като се появи Димитрова, покажи й се и напомни, че ти е казала да дойдеш да те види днес без час. оттам нататък би трябвало тя да има грижата да те извика.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: доц.Виолета Димитрова МЦ Фемина
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2010, 12:20:37 pm »
s.wasi не съм с час разговарях с нея по телефона тя каза че ще ме приеме между другите пациентки.Не се ли чака пред кабинета и директно, защото пишеш да настоявам на рецепция, те ли определят кои да влезе?Ти с уговорка по телефона ли беше?

Не се чака пред кабинета, а в чакалнята, която е обща за всички лекари. Но както ти е писала jam, обади й се. Спокойно, всичко ще е ок.