0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Проблемите на Лила
« Отговор #20 -: Юли 26, 2006, 13:56:35 pm »
Аз също мисля, че щом Конова препоръчва е добре да се срещнеш с ендокринолог.Нали ТАТ и МАТ се променят, може би ще е добре да ги повториш следващият месец.Успех, мила Лила! yahoo_17
*
Re: Проблемите на Лила
« Отговор #21 -: Юли 26, 2006, 22:58:17 pm »
Lilly, Васи и Данидан, много ви благодаря за съветите! Ще потърся начин да си направя ехографията и консултацията с ендокринолог. След месец - два ще повторя ТАТ и МАТ. Ако те са повишени на зачеването ли пречат или на износването?
Васи, а защо трябва да е по-хладно времето като се повтори? Влияе ли температурата на резултата?
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Проблемите на Лила
« Отговор #22 -: Юли 27, 2006, 12:11:25 pm »
всички ендокринолози съветват хормоните на щитовидната да се проверяват на студено щото се влияели от студа (но забравих дали нагоре или надолу) и тогава имало значение какви стойности ще покажат.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Проблемите на Лила
« Отговор #23 -: Юли 27, 2006, 12:44:47 pm »
На мен доктор Начев ми каза, че е добре TSH да се изследва веднъж през зимата, когато е много студено и веднъж през лятото, когато е много топло. Явно температурите влияят доста. А и аз си го усещам - през зимата в най-големия студ все ме задушаваше там, където е жлезата, а сега в жегите се чувствам много добре в това отношение.