0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

кървене преди пункция
« -: Ноември 11, 2010, 08:07:04 am »
Случвало ли ви се е кървене в деня, когато се бие последния Цетротид и Прегнила?
Направиха ли ви пункция?
Re: кървене преди пункция
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2010, 14:44:29 pm »
да, на ЕЦ обаче. лекарите нямаха обяснение, но казаха че няма проблем и пунктираха ЯК...тя не се оплоди, но може би няма връзка
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: кървене преди пункция
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2010, 00:27:32 am »
Ъ, ново двайсе. Пиши като се прибереш. :kiss:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: кървене преди пункция
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2010, 08:19:20 am »
Според мен, зависи от какво е... Примерно аз имах един полип на цервикалния канал, който се разкървавяваше от различни неща... Дано не е пречка!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: кървене преди пункция
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2010, 11:01:38 am »
На мен ми се случи. Беше обаче малко преди да ми бият прегнила и бях в стимулация по къс протокол. Докато се добера до клиниката - направо изперках.
Казах на д-р Стаменов - прегледа ме много обстойно - фоликулите си бяха на място - без да се е редуцирал техния брой. Всичко изглеждало нормално.
Вечерта бихме прегнила, пункцията мина без проблем.
И всъщност не се разбра от какво е - но аз си мисла, че е защото вдигах едни малко по тежки от нужното предмети през деня и по-късно изкървих. Но тогава просто кървенето не го свързах с това действие.
Пък може и да не е от това! При мен се случва да кървя преди овулация - макар че всъщност кървенето тогава беше доста по-сериозно!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: кървене преди пункция
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2010, 10:10:54 am »
Фоликулът беше там, лигавицата беше излющена.
Следващия тираж.