0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #40 -: Декември 03, 2010, 17:58:04 pm »
Mиличка със сигурност сменяй лекаря-не може от протриване да е това зацапване,че и всеки път ли?
А относно графиката може да си направиш регистрация в babyplan.ru-там автоматично си изчислява Ову.


Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #41 -: Декември 03, 2010, 19:44:40 pm »
Здравей,
и аз смятам, че е добре да смениш лекаря, най-малкото за да получиш второ мнение. Понякога лекарите реагират много странно на проблемите ни, като че ли ги омаловажават.
Не се притеснявай ще се нормализират нещата.
Успех!!!
Краси

*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #42 -: Декември 03, 2010, 22:42:21 pm »
Мила Иванита, и моето мнение е да отидеш при друг лекар и по възможност да има и хубав ехограф, даже най-добре вагинален.
Аз съм от Пловдив и доста гинеколози съм обиколила. Ако искаш, мога да ти дам координати на някои. За съжаление много малко от тях работят със Здравната каса, но зная и такива. Ти от къде си и кога ти е удобно да дойдеш до Пловдив, защото и денят е от значение. Предполагам, че ще ти се наложи да си пуснеш и някои стандартни кръвни изследвания, но в Хронолаб (която препоръчвам) и Писанец дават резултатите по интернет.
Но съвет от мен - недей да отлагаш консултацията с гинеколог. Може да се окаже нещо съвсем дребно, но нека си спокойна... Поздрави и късмет!

Във fetiliyfriend.com първия път и аз се мотах много, но накрая го разучих  :wink:
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #43 -: Декември 04, 2010, 01:08:03 am »
То е ясно,че трябва да си смениш лекаря.То такива като него,каквато и техника да има,като не разбира...
[/url]
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #44 -: Декември 04, 2010, 10:27:33 am »
Иванита, спокойно! Само не се отчайвай - много ти е рано  :D

Този МЦ може и по-къс да се окаже, разбира се, но само на базата от два предишни не може да се ползва като критерий. Вероятната му дължина би могла да се опиташ да определиш едва след като забележиш наличие на овулация в температурните криви. А дотогава.. не си прави излишен стрес!
За зацапванията.. не съм специалист и не бих могла да предполагам. Моят съвет е: посети друг лекар-гинеколог, дори още един.. докато получиш реалистичен отговор. За съжаление, не разполагам с информация относно добри специалисти и координати за тях.

Но пък от все сърце ти желая здраве и късмет  :)
............................Тайната на нашата вечеря............................
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #45 -: Декември 05, 2010, 17:19:41 pm »
Мила Иванита, и моето мнение е да отидеш при друг лекар и по възможност да има и хубав ехограф, даже най-добре вагинален.
Аз съм от Пловдив и доста гинеколози съм обиколила. Ако искаш, мога да ти дам координати на някои. За съжаление много малко от тях работят със Здравната каса, но зная и такива. Ти от къде си и кога ти е удобно да дойдеш до Пловдив, защото и денят е от значение. Предполагам, че ще ти се наложи да си пуснеш и някои стандартни кръвни изследвания, но в Хронолаб (която препоръчвам) и Писанец дават резултатите по интернет.
Но съвет от мен - недей да отлагаш консултацията с гинеколог. Може да се окаже нещо съвсем дребно, но нека си спокойна... Поздрави и късмет!

Във fetiliyfriend.com първия път и аз се мотах много, но накрая го разучих  :wink:

Поли, от Велинград съм. Мисля, че няма да ми е проблем да си взема 1 ден отпуск и да дойда до Пловдив - познавам горе долу града- завърших там  :-). Не знам дали ще мога да дойда тази седмица но ще е скоро. Относно това дали лекарите които препоръчваш - то така или иначе личния не ми дава много направления за АГ, че аз 3-4 пъти взимах тази година. и вече се мръщи. :(  Само вика "ама ти нали взима еди кога си. Ами може си имам проблеми какво толкова. Нали си плащам осигуровки.
Ама както и да е
С 2 думи - предпочитам да си платя, ама да получа добро обслужване и вярна диагноза и ако нещо лечение. И най-вече гинеколог, който разбира  :lovedock: :nurse_1:
Много ще съм ти благодарна ако ме насочиш. :youwoman:
Хубаво ще е е ако ми пуснат и изследвания(независимо какви) а и ми се ще да попитам защо не забременявам още. Е, опитваме от август, но нищо не пречи да се провери дали всичко ми е ок нали :)




*

    polisia

  • ***
  • 291
  • Силата е в теб! Използвай я...
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #46 -: Декември 05, 2010, 21:57:56 pm »
Иванита, изпратих ти лично съобщение с координати.

Изобщо няма за какво да се притесняваш, след като опитвате едва от август. Това са само два-три месеца. За проблемно забременяване се говори след 1 година и половина неуспешни опити, а при жени над 30 години след 6-7 месеца. Така че, спокойно! Всичко ще се нареди успешно, стискам ти палци!
Но този проблем с лекото кървене е добре да обсъдиш с добър лекар!
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #47 -: Декември 06, 2010, 21:16:40 pm »
Милички мои, много ми е тежко. :balk_145: :balk_145: :balk_145: Днес е много много тъжен ден за мен. Днес се навършва 1 год. откакто  направих аборт и загубих моето сладко бебче. А бащата дори надали и си спомня :balk_144:
Много ми е мъчно. Сега можех да го държа в ръцете си  :( :balk_146: :balk_146:
Но, уви.... животът е тежък понякога


Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #48 -: Декември 07, 2010, 07:12:09 am »
Миличка нормално е да ти е тежко,но нали знаеш,че това което не ни убива ни прави по-силни.Животът е тежък и несправедлив,но с нови сили и надежда,че рано или късно всички ще гушнем своите бебчета. :bighug:


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #49 -: Декември 07, 2010, 09:49:28 am »
Миличка нормално е да ти е тежко,но нали знаеш,че това което не ни убива ни прави по-силни.Животът е тежък и несправедлив,но с нови сили и надежда,че рано или късно всички ще гушнем своите бебчета. :bighug:
Така е Миме, много се надявам всички скоро да получим това, за което толкова усърдно се "трудим"  ;-)
А като гледам твоята графика - направо си е за  :bfp: :bighug:  Стискам палци да е станал бебчо :-)


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #50 -: Декември 07, 2010, 13:33:39 pm »
Иве мила моля те не се отчайвай, и на твоята уличка ще изгрее слънчицето. :sunshine:
 Само още малко търпение. Твоето бебче е някъде там и те чака. :)
Прегръщам те мила  :bighug:
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #51 -: Декември 08, 2010, 08:57:15 am »
Милички мои, много ми е тежко. :balk_145: :balk_145: :balk_145: Днес е много много тъжен ден за мен. Днес се навършва 1 год. откакто  направих аборт и загубих моето сладко бебче.
Иве,  :bighug: :bighug: :bighug:
И аз така си смятам и помня.. а ми се иска да изпозабравя всичко вече, че ми идва в повече..
Горе главата миличка, ще се случи и твоето чудо!!  yahoo_33

*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #52 -: Декември 08, 2010, 09:42:00 am »
Благодаря ви милички че ми давате кураж. Така ми става много по-леко. :hug2:
Няма да се отчайваме я, нашите бебчета ще дойдат много скоро. :goodluck: :bighug:
Стискам палци на всички  :crossfingers: :crossfingers:


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #53 -: Декември 08, 2010, 09:49:22 am »
Иванита... време е за овулация! Хайде, правете  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:

 :D
............................Тайната на нашата вечеря............................
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #54 -: Декември 08, 2010, 11:10:51 am »
Иванита... време е за овулация! Хайде, правете  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:

 :D
Ахаа, и аз така мисля  :good_post: :00001754: :00001754: :00001754:
Моя само да е посмял да ми се опъне, ще види той :lol:
Стискайте палци да стане този път


*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #55 -: Декември 09, 2010, 10:22:46 am »
Иве успех,дано го хванете яйцето тоя месец  :eggsperm:и къде ще бяга :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :cloud9: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #56 -: Декември 09, 2010, 16:28:22 pm »
Днес утре май е момента  :) слагайте Иве  :heartbeat: да го заклещите това яйчице  :) :crossfingers: :bighug:

Вярвам!!!!
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #57 -: Декември 09, 2010, 17:11:15 pm »
Днес утре май е момента  :) слагайте Иве  :heartbeat: да го заклещите това яйчице  :) :crossfingers: :bighug:
И аз си мисля че днес-утре е момента. :bed: Цял ден тази цервикална слуз ми държи влажно  :oops: не знам дали е разтеглива ама има
ще заклещвам моя - и без извинения от негова страна :lol:


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #58 -: Декември 09, 2010, 17:49:20 pm »
Ивка успех мила, дано този път здраво заклещите яйчицето! :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #59 -: Декември 09, 2010, 18:02:43 pm »
Мерси милички, че меподкрепяте  :kiss: :kiss: :kiss: