0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #140 -: Януари 04, 2011, 13:45:23 pm »
 :D Ивче честита точица мила!
 Пази се много, почивай си и се наслаждавай на всеки миг! :hug2: :cloud9: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #141 -: Януари 04, 2011, 20:32:04 pm »
Честита точица, Ивка! Много се радвам за теб, а ти не се притеснявай бебчо бързо бързо ще порасне:):) Целувки


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #142 -: Януари 28, 2011, 18:41:54 pm »
 yahoo_17Честито малко и сладко сърчице Иванитка!Не се притеснявай и си почивай! yahoo_17
   
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #143 -: Януари 31, 2011, 16:12:48 pm »
Иванитка, как си мила?


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #144 -: Януари 31, 2011, 20:54:26 pm »
Йоли, добре съм миличка. Минавам и ви наглеждам почти всеки ден, но не пиша, че нямам много време. При мен нищо ново. Което чак ми е странно - нито ми се гади, нито ме боли нещо, а бе едно нищо - все едно не съм бременна. Чак се чудя нормално ли е ??? и почвам да се притеснявам дали е наред всичко. Честно казано, ако се изповръщам един два пъти ще реша че е наред :lol: :lol:
Мисля след 3-4 седмици да ходя на БХС в Медикус Алфа, да видим как е положението. Надявам се всичко да е наред.


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #145 -: Февруари 01, 2011, 09:47:32 am »
Здравей Ивка, наред ще е положението много ясно :) А това, че нищо не ти подсказва за бременност (гадене, повръщане и т.н.) може само да те радва. Няма нищо безпокоително, даже напротив, комфорт за бъдещата мама. Моята приятелка, която роди преди месец, беше в абсолютно същото положение.Докато не започна да и личи бременността казваше - Боже все едно не съм бременна, нищо ми няма...така, че радвай се  ::)) :bighug:
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #146 -: Февруари 17, 2011, 17:28:52 pm »
Как си Иванитка!Надявам се всичко да е на ред при теб,и това леко зацапване което се появава от време на време да е безобидно,да не се появява повече за да  не те притеснява.Успех мила,пази се  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #147 -: Февруари 18, 2011, 11:43:06 am »
Иванитка, дано всичко е ок.Ще чакам да пишеш след прегледа.  :wink: Стискам палци  :crossfingers:


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #148 -: Февруари 18, 2011, 14:28:22 pm »
За сега при мен всичко е ок.Бебо е добре, само където сме около седмица +- 2-3 дни назад. Доктора нищо не каза за това, значи сигурно не е проблем .Вчера на ехографа показваше 10 сед +6 дни, май трябва да съм около 12+3,4 дни. Та за това изставане не стана БХС (че нали там определени параметри се следят, но другата седмица в петък отивам пак. :)
Големи сме 3,98 см. :D
Ами друго не се сещам за сега. Ако нещо пак ще ви осветля милички  :D

А, майка ми остана очарована от техниката в Медикус алфа - Отвън после ми вика: Едно време нямаше такива уреди!!  А свекърва ми каза, че ходела с моя едно време чак в пловдив на ехограф - тук нямало 8O
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 14:30:50 pm от ivanita »


*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #149 -: Февруари 24, 2011, 12:00:48 pm »
ivanita много се радвам че всичко при теб и бебчо е добре.Само може да се радваш на комфорта си без симптоми ,защото не всеки има това щастие.И не си мисли глупости , това че се чувстваш добре , не значи че има проблем.
*
Re: Моята графика - може ли коментар
« Отговор #150 -: Май 17, 2011, 13:40:43 pm »
Благодаря ти мила Иванита!
А аз ти пожелавам една все така прекрасна бременност до края и една пухкава топчица около термин!
 :bighug: