0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4220 -: Юли 21, 2007, 16:19:46 pm »
  Зравейте всички!Извинявам се за предното.
  Денис ,моля те,изкажи си мнението по моята графика!Наясно съм,че е непълна и още цикълът ми не е завършил,меря Т в устата и затова са сигурно толкова ниски стойностите и.По принцип имам по-дълъг цикъл около 30-31 дена средно.Отначало мислех че О ми е била на 18ти ,ама вече се съмнявам.Благодаря!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4221 -: Юли 21, 2007, 17:31:02 pm »
Здравейте и от мен, може ли някой да ми опише как да си прикача графиката към съобщенията си?

Прикачила си я  :D , но сега трябва да разрешиш да се вижда и от други потребители
Цитат
Възникна грешка: 
Съобщение:
Този потребител не споделя графиките си!
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4222 -: Юли 21, 2007, 17:35:57 pm »
  Зравейте всички!...........
С удоволствие, но стойностите са наистина малко и нищо конкретно не мога да ти кажа.
Мери анално по-точно е.

ПП.Дори не съм сигурна дали е имало О.
Може да правиш и тестове за О. С тях и Метода на БТ по-лесно се засича О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4223 -: Юли 21, 2007, 19:27:04 pm »
Здравейте моми4ета.Аз съм нова и досега не съм писала,но редовно 4ета темите във форумите,и се надявам някой да хвърли един поглед и на моята графика.Живея в 4ужбина и в момента нямам възможност да отида на лекар и се надявам да ми дадете някой друг съвет.След овулацията ми имах кафеникаво кървенв около 14 дни,което се оказа 4е е от голяма киста (поредната).Направиха ми пункция,но кървенето продължи.Трябва6е да ми дойде на 13,и на 13 кървенето от кафеникаво премина в розовеникаво,наподобява6то цикъл,но много по-слабо.Освен това БТ след овулацията е около и над 37,и така досега ве4е 3 седмици.Преди пункцията ми правиха тест за бременност в болницата,но уринен,и мисля 4е бе6е твърде рано за да от4ете не6то,и бе6е -.Но сега тази температура...и по4нах да се надявам.Моля ви погледнете и кажете,мислите ли 4е има някакъв 6анс да съм бременна?По принцип съм с 35 дневен цикъл,и нямам никакви симптоми освен температурата.А и я меря около 10,може ли за това да е висока?Моля ви дайте ми съвет.Желая на жси4ки успех от все сърце.
« Последна редакция: Юли 21, 2007, 19:36:34 pm от tinkito »
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4224 -: Юли 21, 2007, 19:34:43 pm »
ох,и не знам как да си прика4а графиката :(
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4225 -: Юли 21, 2007, 19:54:05 pm »
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=59743
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Пак опитвам да прика4а,дано да стане,прика4вам за последните 2 цикъла
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4226 -: Юли 21, 2007, 20:12:16 pm »
tinkito, пробвай да си избереш лентичка за календара и след като цъкнеш на нея пише, че трябва да копираш посочения код (мисля, че в подписа към профила ти) за да се вижда от останалите потребители графиката ти. Успех
Това, което сега си копирала е адреса към графиката ти или иаз не знам какво.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4227 -: Юли 21, 2007, 20:16:56 pm »
Благодаря.Сега 6те опитам пак. :?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4228 -: Юли 22, 2007, 07:41:12 am »
Здравейте моми4ета.Аз съм нова  .................
Здравей!  :D
Добре дошла и дано скоро да се похвалиш с добра новина.
Съжалявам за това, което ти се е случило.

За графиката - да, може БТ да е по-висока от това, че я мериш по-късно. Добре е да се мери в 5-6-7 максимум в 8.00.
Може и да не е точно в 7.00,но се опитай да се помества в един астрономичен час - напр. от 6,25 до 7,25, нещо такова.
Високата БТ в началото на МЦ може да е и от кистата и дори от самата пункция/все пак има някаква интервенция и тялото може да реагира.
Опитай първо да я мериш по-рано, а и аз мисля че по-късно тя ще спадне.
Не вярвам лекарите да са объркали и вместо ЖТ да са видяли киста.Още повече, че са аспирирали течнист от нея.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4229 -: Юли 22, 2007, 13:08:06 pm »
Здравей denis и благодаря за топлите думи,имах нужда.6те опитам да меря БТ по/рано,както казва6.А и запо4ва да спада,днес бе6е 36.7.И аз си помислих 4е от кистата може да се е пови6ила,за6тото след пункцията бе6е 37.4 два дни.Дано този месец да не образувам пак киста,за да мога да продължа с опитите.Благодаря за отговора и за това 4е го има форума,стра6но ми е полезен и като инфо и като психологи4ески момент.Желая на вси4ки здрави беб4ета в най/скоро време.Успех.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4230 -: Юли 23, 2007, 12:01:09 pm »
Здравйете момичета!
Нова съм тук, изчетох доста и ми се иска да си кажете мнението за моята графика. Ще ви бъда много благодарна. Ако нещо не правя къкто трябва, моля насочете ме.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4231 -: Юли 23, 2007, 12:05:30 pm »
Моля за извинение, но нещо оплесках с графиката. Ще се пробвам пак.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4232 -: Юли 23, 2007, 12:13:08 pm »
Пак моля за извинение, но сега графиката ми нищо не показва, освен МЦ. Май ще трябва да поизчакам. Не може ли да се види графиката от предния месец.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4233 -: Юли 23, 2007, 14:20:45 pm »
Пак моля за извинение, но сега графиката ми нищо не показва, освен МЦ. Май ще трябва да поизчакам. Не може ли да се види графиката от предния месец.
Може да се види графиката от минал МЦ. :D
19/06/2007 - графиката е добре, О /по графика/ според мен е на 16 ден от МЦ.
Добре е тестовете за О да се правят от (-) до (-) - така по-добре се хваща пика на ЛХ.


Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4234 -: Юли 23, 2007, 15:12:29 pm »
Теста за овулация го правих само за проба и не сериозно. В упътването му четох и според това кога е най-късия МЦ се направих един пробен тест на осмия ден както е посочено, защото най-късият ми е бил 25 дни. Интересното беше, че теста беше положителен. И спрях, защото нямаше съответствие с измерената БТ. След няколко дни като видях, че БТ се е покачила го направих пак и пак беше положителен. Тогава се усъмних в точността им и затова не съм правила повече. Иначе БТ си я меря сутрин в 7.00 часа с живачен термометър. Не винаги чакам обаче да минат десет минути. Това фатално ли е.
« Последна редакция: Юли 23, 2007, 15:14:22 pm от zuza »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4235 -: Юли 24, 2007, 06:08:26 am »
Теста за овулация го правих ............
Тестовете, ако нямаш хормонални проблеми са нещо много удобно да установяване на О. в домашни условия.
Добре ли отчете теста - трябва тестовата линия да е еднакво или по-интензивно оцветена от тестовата - за да е (+) теста.
Така както го описваш: положителен тест и след 2-3 дена пак положителен, не е много нормално.
Повече съм склонна да вярвам че ти някъде грешиш/защото в противен случай може да има проблем/- все пак ти е за първи път /мерене на БТ и тестове/ :D
За измерването - може и по-малко от 10 мин. да държиш термометъра.Просто тези 10 мин ти дават гаранция че това е точната температура и няма как след това термометъра да отчете повече, а ние искаме точната темп-ра.
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4236 -: Юли 24, 2007, 09:34:37 am »
Денис, мислиш ли, че този МЦ нещо не е наред при мен? Не бих казала, че графиката ми засега е двуфазна. Може би е още рано, но трети ден след овулация БТ ми е нисичка май.. :ask:

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4237 -: Юли 24, 2007, 15:04:03 pm »
Благодаря Денис за отговора. Сега като се позамисля, при първия тест тестовата линия като че ли не беше достатъчно ярка. Но при втория опит беше дори и по-ярка от основната линия. Ще продължавам с меренето на БТ, а за тестовете ще си помисля, че нещо ми се вижда скъпичко с тях. Пак благодаря.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4238 -: Юли 24, 2007, 20:17:35 pm »
Денис включвам се за малко и аз..  8)
Добър признак ли е според теб това че днес на 1-2 пъти успях да видя че имам за първи път от месец няколко капки белтъкоподобна слуз, почти оскъдна беше. чакам нов м. дано всичко е наред с него. Да ходя ли на лекар  :?:
Може би пормоните ми се нормализират, а денис... :? :)
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4239 -: Юли 24, 2007, 20:42:10 pm »
zuza, ти какви тестове ползваш. единични ли? защото с тях наистина е по-скъпо.