0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3500 -: Март 10, 2007, 08:09:39 am »
Момичета ще погледнете ли графиката ми, дали не идва М, защото тази сутрин температурата ми доста падна? МЦ е 28 дни
По графика , според мен О ти е била на 15 ден от МЦ. Това означава че до 29/30 ден от МЦ не би трябвало да ти дойде М.
Този спад на БТ нищо не означава, по него неможе да се разбере дали е станало или не е .Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3501 -: Март 10, 2007, 13:19:26 pm »
Спокойно, не сте го пропуснали.  :D Кекс преди О и след нея е супер.
А и не може да сме 100% сигурни че О е била на 14 ден.
Свършили сте добра работа ;) - дано да е станало

Дано да си права, Denis, мила  :hug2:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3502 -: Март 10, 2007, 15:56:42 pm »
Благодаря ти Денис :thankyousign:
*

    california^

  • *
  • 11
  • Ще бъда грижовна мама
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3503 -: Март 11, 2007, 10:09:48 am »
Здравейте, момичета!За първи път си меря БТ и не зная тези стойности дали са нормални или не, защото от началото на цикъла да сега температурата ми е почти еднаква.Може ли да видите графиката и да ми кажете това дали е повод за притеснение!  :(
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3504 -: Март 11, 2007, 10:23:47 am »
Здравейте, момичета!За първи път си меря БТ и не зная тези стойности дали са нормални или не, защото от началото на цикъла да сега температурата ми е почти еднаква.Може ли да видите графиката и да ми кажете това дали е повод за притеснение!  :(
Графиката ти до тук е супер.Няма за какво да се притесняваш  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    california^

  • *
  • 11
  • Ще бъда грижовна мама
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3505 -: Март 11, 2007, 10:28:10 am »
denis , много ти благодаря  :lol:
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3506 -: Март 12, 2007, 05:48:56 am »
Denis, нещо ме притесниха мойте температурки, би ли погледнала за секунда дали има място за притеснение или не. Тва за теста си знам, то беше една такааааава блееееедичка черта и я видях около 10 мин след като направих теста, та сигурно е била някъква изпарителна чертичка, та ми замая главата. Притесни ме това, че миналия месец преди лелката температурата ми беше сравнително височка, а сега мноооооого спадна. Досега НИКОГА не е била толкоз ниска, и незнам да се шашкам ли???
« Последна редакция: Март 12, 2007, 05:51:03 am от maggi4ka »

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3507 -: Март 12, 2007, 07:00:19 am »
Това, че рязко ти пада БТ преди М - не е проблем.Но мисля, че има проблем с термометъра ти.- 36.1 /от този МЦ/ ми се струва доста ниска стойност.
Така че провери си термометъра - може да се е повредил и да не отчита вярно.
Може и този рязък спад, който те притеснява, да е от него.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    nidiq

  • *
  • 32
  • Надявам се
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3508 -: Март 12, 2007, 09:10:24 am »
Здравейте момичета какво бихте казали за мойта графика, дали съм отбелязала и въобще сметнала правилно дните. Днес имам  тъпа болка в ляво, а си мисля че ову мина.
ще се радвам ако някой си каже мнението.
Дали сме уцелили момента и ако днес няма кекс да не го пропуснем.

« Последна редакция: Март 13, 2007, 10:39:30 am от nidiq »
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3509 -: Март 12, 2007, 09:57:23 am »
Здравей Денис.
Бих те помолила да погледнеш и моята графика.Досега подобна не съм имала :( и съм малко уплашена,а за доктор трябва да чакам още една седмица.Знам,че може би ще кажеш,че е твърде рано,но тялото ми вече показва типичнит признаци на ЛФ.А и това зацапване вече 4ти ден ме смущава ужасно.Не съм настинала,нито имам проблем с бъбреците.Термометъра ми е нов.Въпроса ми е на какво може да се дължи тая висока БТ и евентуално ръждивото зацапване?Благодаря ти
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3510 -: Март 13, 2007, 07:10:32 am »
Здравейте момичета какво бихте казали за мойта графика, дали съм отбелязала и въобще сметнала правилно дните. Днес имам  тъпа болка в ляво, а си мисля че ову мина.
ще се радвам ако някой си каже мнението.
Дали сме уцелили момента и ако днес няма кекс да не го пропуснем.
Да, добре си отбелязала О.
Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3511 -: Март 13, 2007, 07:13:52 am »
Здравей Денис.
Бих те помолила да погледнеш и моята графика.Досега подобна не съм имала :( и съм малко уплашена,а за доктор трябва да чакам още една седмица.Знам,че може би ще кажеш,че е твърде рано,но тялото ми вече показва типичнит признаци на ЛФ.А и това зацапване вече 4ти ден ме смущава ужасно.Не съм настинала,нито имам проблем с бъбреците.Термометъра ми е нов.Въпроса ми е на какво може да се дължи тая висока БТ и евентуално ръждивото зацапване?Благодаря ти
Може да има киста /от там и това зацапване/ - трябва да те види лекар на УЗ.Съжалявам

ПП.Сигурна съм, че има проблем с О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3512 -: Март 13, 2007, 08:16:52 am »
Добро утро момичета :)Дано вашия ден не е така зверски натоварен, като моя :x Вмъквам се набързо с молбичка към Denis...Denis, би ли ми погледнала графиката и според теб кога е било ову-то. Благодаря за отговора предварително...ако има такъв :D
Усмихнат ден на всички сладурани, аз отивам да се издухвам :D
*

    nidiq

  • *
  • 32
  • Надявам се
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3513 -: Март 13, 2007, 13:23:26 pm »
Здравейте момичета, как мислите дали Дуфастона качва БТ, според лекърката ми не, но не съм много сигурана.
Нормално ли е според вас да продължават болките ниско в ляво след като е минало вече овуто?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3514 -: Март 14, 2007, 06:18:22 am »
При мен БТ се задържа висока като за края на МЦ. Меря я и ректално и вагинално за сравнявам но нансям стойностите от ректалното мерене разбира се и ме учудва това че за края на МЦ е висока като при бременност. Нямам признаци на скорошен м., Болките в бъбреците от тази и миналат седмица явно дават отражение върху температурата...  :P :)Денис какво ще кажеш...  8)
Фанта, когато има проблем с О. - както е при теб - метода на БТ е неприложим.Т.е трябва винаги да имаш нормална О. за да го прилагаш.
Според мен има някакъв проблем - незнам какъв е, но има.
Трябва ти лекар.Покажи графиките си на лекарката следващият път.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3515 -: Март 14, 2007, 06:22:40 am »
Добро утро момичета :)Дано вашия ден не е така зверски натоварен, като моя :x Вмъквам се набързо с молбичка към Denis...Denis, би ли ми погледнала графиката и според теб кога е било ову-то. Благодаря за отговора предварително...ако има такъв :D
Усмихнат ден на всички сладурани, аз отивам да се издухвам :D
Не съм много сигурна дали е имало О.
Ако е имало то тя трябва да е била на 13 ден от МЦ. Но за да е сигурно, че е имало О, БТ трябва да се покачи още /до 37,2/ и да се задържи висока.
Дано да е имало. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3516 -: Март 14, 2007, 06:28:14 am »
Здравейте момичета, как мислите дали Дуфастона качва БТ, според лекърката ми не, но не съм много сигурана.
Нормално ли е според вас да продължават болките ниско в ляво след като е минало вече овуто?

Покачва малко БТ.
Според мен обаче не е сигурно дали е имало О.
На УЗ ли те гледаха, за да установят, че е имало О.?

ПП за да е сигурно, че е имало О. /по графика/ трябва БТ още да се повиши - поне до 37,2. Сега правиш много малка разлика и не е сигурно, че е имало О.
Съжалявам

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3517 -: Март 14, 2007, 11:52:35 am »
Момичета,Денис, възможно ли е да съм имала по-късна О. към 24-26 ден на МЦ?Питам понеже този месец М ми дойде на 31 ден,но беше повече зацапване кафеникаво,а сега от 3 дена все ми се гади,което не е нормално за мен,не вярвам чудото да е станало,понеже и БТ не е висока,но се чуствам доста странно с това гадене,точно като двете ми предни нереализирани бремености.Как мислите?Благодаря ви
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3518 -: Март 14, 2007, 12:21:22 pm »
Стелина, по принцип нали знаеш че няма невъзможни неща...всичко е строго индивидуално. При мен предишния месец имах подобно гадене, което беше доста несвойствено за мен, но БТ започна да пада и М. ми дойде, след което гаденето премина. Не знам, но това зацапване и тази ниска БТ някакси май не показват наличие на бременност, но знае ли човек?! Скоро прави ли си тест? Може би ако направиш и е (-) по-добре се консултирай с лекар за всеки случай... пък и в случай че е (+)...не се измъчвай излишно. Дано всичко да е наред!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3519 -: Март 14, 2007, 12:54:04 pm »
Thanks Denis :bighug:
Днес БТ вече е 37,2...Остава и да сме оцелили момента, пък и да се е получило...и да е всичко наред и... :lol:Пак се размечтах много. На 20-ти съм на преглед при д-р Александров (Варна)за изследвания, да видим какво ще каже...Стискайте ми палци.
Хубав ден на всички и не се отчайвайте момичета :wink: