0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2080 -: Август 30, 2006, 23:18:12 pm »
Здравейте,защо мойта ''тъпа'' графика не може да се покаже?Сигурно пак нещо съм оплескала  :(
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2081 -: Август 31, 2006, 09:32:49 am »
malkod мила, как мериш температурата? Имам предвид:
- по едно и също време?
- с един и същи термометър (дигитален или живачен)?
- на едно и също място?
- без да си станала от леглото сутрин?
Ако спазваш всички препоръки по измерването на температурата бих ти препоръчала да отидеш на лекар! Покажи му графиката си, ако реши той да се опита да засече овулацията чрез фоликуметрия или да ти препоръча, какво да направиш, ако такава няма!

П.П. За жалост не мога да ти обесня как да си покажеш графиката...  8O
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2082 -: Август 31, 2006, 10:29:54 am »
А като моята виждал ли е някой :lol: :lol: :lol:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2083 -: Август 31, 2006, 12:39:49 pm »
А като моята виждал ли е някой :lol: :lol: :lol:
а на лекат ходила ли си?
Тва 52 дни нещо ми се вижда множко  8O
Да няма бебе ??? (като гледам графиката едва ли ама ... знае ли човек)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2084 -: Август 31, 2006, 14:47:20 pm »
 Не трябва ли сега БТда не спада както при мен а да расте за да спадне при евентуална овулация?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2085 -: Август 31, 2006, 15:53:56 pm »
Здравейте на всички!Аз съм нова тук  и искам да ви помоля видите и моята графика и ако може да ми дадете някакво мнение.Благодаря ви предварително! :ask:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2086 -: Август 31, 2006, 16:36:42 pm »
Здравейте на всички!Аз съм нова тук  и искам да ви помоля видите и моята графика и ако може да ми дадете някакво мнение.Благодаря ви предварително! :ask:

Колко дневен ти е цикъла по принцип?
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2087 -: Август 31, 2006, 16:39:32 pm »
Цитат
Здравейте на всички!Аз съм нова тук  и искам да ви помоля видите и моята графика и ако може да ми дадете някакво мнение.Благодаря ви предварително!


На мен ми мяза на непосредствено предстояща овулация - имаш спад от вчера, след това се вдигнала. Все пак бих била по-конкретна, ако видя и утрешната стойност. Днеска не пропускай секса.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2088 -: Август 31, 2006, 19:21:24 pm »
момичета имам един въпрос та мц винаги ми е вил на около 28 дни но от 3-4 месеца е на 24-25дена има ли място за претеснение моля кажете ми :(
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2089 -: Август 31, 2006, 23:55:54 pm »
Цикълът ми е 29 дни/средна продължителност/.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2090 -: Септември 01, 2006, 07:03:54 am »
момичета имам един въпрос та мц винаги ми е вил на около 28 дни но от 3-4 месеца е на 24-25дена има ли място за претеснение моля кажете ми :(
Консултирай се с лекар. Може да няма проблем, но може и да има - например проблем в ЛФ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2091 -: Септември 01, 2006, 07:10:34 am »
Здравейте на всички!Аз съм нова тук  и искам да ви помоля видите и моята графика и ако може да ми дадете някакво мнение.Благодаря ви предварително! :ask:
До тук графиката ти е много добра. На 14/15 ден може да е била овулацията, но това ще се каже с по-голяма сигурност след като БТ трайно се повиши / след 4-5 дена предполагам/.
Може да е и днес - затова вие си действайте по-въпроса и дано да стане  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2092 -: Септември 02, 2006, 08:08:59 am »
Денис погледни и моята графика - тоя цикъл ми е почнал с висока БТ , а имам и въпрос към момичетатат- вчера имах кафеникаво зацапване сутринта и цял ден вчера не съм имала никакво кървене. Днес нямах зацапване от сутринта и си помислих че М. вече ми е свършил но прокървих този следобед. Та нещо да ми кажете!!!
Високата БТ в началото на този МЦ е продължение на Бт от миналият.
Погледнах графиката ти от миналият МЦ - мисля че не е имало О. и тъй като Бт е висока почти през целият МЦ - нещо не е било както трябва - или е някакво възпаление или е киста - добре е да се говори с лекар.
Трябва БТ да падне още този месец и то под 36.8 - ако не стане - отивай на лекар.
Дано този МЦ да е нормален. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2093 -: Септември 02, 2006, 16:12:51 pm »
Денис само не ми отговори за кървенето- защото аз изобщо не очаквах тоя месец М , очаквах го на 31 ден от предишният защото послединет месеци се беше по нормализирал и ми идваш през 30 и веднъж 29 дена и изведнъж така се стреснах че не ми дойде на 31 - май беше 18 август И беше предизвикан защото цяла седмица бях на Оргаметрил и май се замислям за киста защото ми дойде късно и от юли ми почнаха болките  ниско долу в дясно
Странно ми беше това че м ми беше 3 дена- оскъден - но на 4 ден ичах кафеникаво зацапване сутринта и никакво кървене цял ден а вечра прокървих леко следобед  :) :P
Нещо немога да те разбера???Защо толкова те притеснява М.?
Самата М. представлява излющване на повърхностният слой на маточната лигавица - това става за часове  - самото изхвърляне -  за няколко дена и всичко зависи от  тонуса на матката - ако е понижен , М може да е по-оскъдна и по-продължителна, а кръвта - кафява. Дори може 1ден да няма изтичане на менст. кръв.
Според мен не това е притеснителното, а продължителният МЦ/предният/ и високата БТ.

 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2094 -: Септември 03, 2006, 12:17:26 pm »
момичета имам един въпрос можеби тук не е мястото но не искам да отварям нова тема.Миналият месец цикъла ми беше на 24дни днес са точно 24д и не ми е дошло да се надявам ли или да изчакам оште малко- поне до утре.Боже нямам тарпение за първи пат ми се случва винаги ми е идвало по рано
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2095 -: Септември 03, 2006, 16:53:11 pm »
момичета имам един въпрос можеби тук не е мястото но не искам да отварям нова тема.Миналият месец цикъла ми беше на 24дни днес са точно 24д и не ми е дошло да се надявам ли или да изчакам оште малко- поне до утре.Боже нямам тарпение за първи пат ми се случва винаги ми е идвало по рано
Всеки МЦ си е сам за себе си. Продължителността може да варира с 2-3 дена и това е нормално. Според мен изчакай. Може О да е била по-късно и МЦ да е по-дълъг.
Дано да е станало все пак  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2096 -: Септември 03, 2006, 18:09:44 pm »
Денис мила на 15 ден от цикъла имах 16мм фоликул,на 18 ден от цикъла 16 мм фоликул,лигавицата 11мм....гинка каза че този месец няма да има ову!
Но БТ ми се покачи и мисля че може да има по-късна ову!!....
....Мисля че е била на 18-19 ден ????и мисля че цикъла ми този месец ще е доста по-дълъг!Ти  :Dкакво ще кажеш???? :D :D :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2097 -: Септември 03, 2006, 19:08:00 pm »
Денис мила на 15 ден от цикъла имах 16мм фоликул,на 18 ден от цикъла 16 мм фоликул,лигавицата 11мм....гинка каза че този месец няма да има ову!
Но БТ ми се покачи и мисля че може да има по-късна ову!!....
....Мисля че е била на 18-19 ден ????и мисля че цикъла ми този месец ще е доста по-дълъг!Ти  :Dкакво ще кажеш???? :D :D :D
Според графиката , мисля че е имало О. / на 19-20 ден от МЦ/
На 18 ден БТ  е още ниска- не мисля че е била тогава.
Фоликула се пука след като стане 18-19 мм / тогава яйцеклетката е годна за оплождане./
МЦ може би ще е 30-33 дена. Зависи от дължината на ЛФ, ако е 14 дена - 33 дена МЦ.
Сега графиката трябва да се задържи така висока и много-много да не варира./ да е хоризонтална/
Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2098 -: Септември 03, 2006, 19:32:50 pm »
Мила Денис много ти благодаря за бърз отговор!Така или иначе няма шанс да е станало.....но важно е че най-вероятно има ову!Благодаря! :bighug: :balk_21:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2099 -: Септември 03, 2006, 20:36:56 pm »
Ади , що не слушаш Лейдито - и без графиката ти казах, че ще имаш късна овулация.