0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 69
« Отговор #980 -: Декември 12, 2010, 16:17:42 pm »
Еха Илейни,добре дошла отново!
Йоани да ти кажа и аз нямам търпение ама поне до средата на януари да си седи във мен беборан....
Хепи мери,Викс и всички от горещия списък :crossfingers:

*
Re: Тема на бременните № 69
« Отговор #981 -: Декември 12, 2010, 16:34:05 pm »
Илейни много се радвам, че вече сте си в къщи :D Ще чакам подробности като имаш време :wink: че и моя ред идва :D

Момичета да ви питам, багажа за болницата колко ви е обемист :ask: аз съм с един голям куфар, та се чудя да не вземат да ме върнат като ме видят :jump12:
Re: Тема на бременните № 69
« Отговор #982 -: Декември 12, 2010, 17:03:56 pm »
добре дошла на Илейни, на нас ни е много интересно да продължавате да пишете тук нови мами  :wink:
Момичета, чудя се в моите седмици колко често трябва да чувствам движения му, защото понякога утихва за дълго, или поне аз не чувствам нищо.. Обикновено до обяд не мърда, следобед леко размърдване и вечер по-активно, но не всеки ден. И ако е по-тих почвам да се чудя защо. А наистина няма по-хубаво да усещам особено в ръката си потупване - сякаш си казваме здрасти  :D Но може би и е нормално и по-рядко да е активен.. :?
*
Re: Тема на бременните № 69
« Отговор #983 -: Декември 12, 2010, 19:05:52 pm »
Споко Сами, определено не мърдат "по график", поне моето. :D А и когато са по-мънички - не всеки път ги усещаме като се раздвижат. Когато бях в твоите седмици съм го гледала на УЗ 40 мин. как се движи и върти, ама грам не го усетих примерно. Просто тогава имаше повече място и не винаги е опирал там, където мога да го усетя и аз си мислех, че просто спи в такива моменти и се чудех кога ще мръдне най-после ;) До нова година, ще вземеш да го усещаш много по-често и по-интензивано.                     
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Тема на бременните № 69
« Отговор #984 -: Декември 12, 2010, 19:11:28 pm »
momicheta az ot petak sam v tokuda zashtoto devoikite bqha reshili da izlizat po rano. Sega sam na sistemi i shte se opitvame da gi zadarjime maximalno poveche
*
Re: Тема на бременните № 69
« Отговор #985 -: Декември 12, 2010, 19:25:02 pm »
Криска,успех!Сега всеки ден е от значение.  :crossfingers:да поседят още бебките на топло
Сами,аз във 7-мия месец усещам бебо всеки ден и дори се вижда подутинка като се движи...,а в твоите седмици го усещах по-малко,като растат се усещат повече.Не се притеснявай,те се движат ама не всеки път ги усещаме.
 :crossfingers:на всички

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните № 69
« Отговор #986 -: Декември 12, 2010, 19:34:34 pm »
Криска, успех ти желая. Дано бебките си покротуват още малко. целувки.
*
Re: Тема на бременните № 69
« Отговор #987 -: Декември 12, 2010, 20:21:58 pm »
Криска, дано задържите нещата максимално дълго. Колкото повече, толкова по-добре, но съм сигурна че си в много добри ръце и всичко ще е наред.
Re: Тема на бременните № 69
« Отговор #988 -: Декември 12, 2010, 20:27:31 pm »
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 20:48:02 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Тема на бременните № 69
« Отговор #989 -: Декември 12, 2010, 20:28:14 pm »
Криска, успех и от мен!
Дано бебките да стоят в корема на мама още мъничко.