0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Гласувам за "Шоуто на Слави" от 15.12.2008г :)
*
Гласувам за "Шоуто на Слави" от 15.12.2008г :)
Moмичета, после ще трябва да го направите пак в анкетата като се пусне - да напомня.
*
1. Филма на Боряна Гидикова по БТВ
2."Референдум" по БНТ
3. Шоуто на Слави по БТВ
4. Тройка на разсъмване по радио /не знам кое/
5. Това го знае всяко хлапе по БТВ
6. Списания Жената днес, Мама и Бела
7. филма на Мира Добрева по Нова ако не се лъжа
8. Денят е прекрасен по БТВ

Ако трябват линкове ще потърся.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Наде, май с линкове е по-доре и по-лесно:)

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
номинирам Мария Чипилева, журналист от вестник Стандарт (доскоро) за цялостно отразяване на проблемите на пациентите със стерилитет и дейността на сдружение "Зачатие".
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
"Шоуто на Слави" на 15.12.2008 г. което нагря обществото и допринесе до известна степен за постановяването на ЦФАР със заповед на МЗ броени дни по-късно.

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1048

Подкрепям.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
номинирам Мария Чипилева, журналист от вестник Стандарт (доскоро) за цялостно отразяване на проблемите на пациентите със стерилитет и дейността на сдружение "Зачатие".
Подкрепям! Тя единствена се осмели от всички журналисти, присъствали на заседанието на здравната комисия, да напише за скандала Ин виво:
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=258561
Оттам после се завъртя цялата въртележка.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
номинирам Мария Чипилева, журналист от вестник Стандарт (доскоро) за цялостно отразяване на проблемите на пациентите със стерилитет и дейността на сдружение "Зачатие".
Подкрепям! Тя единствена се осмели от всички журналисти, присъствали на заседанието на здравната комисия, да напише за скандала Ин виво:
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=258561
Оттам после се завъртя цялата въртележка.
Подкрепям и аз!

П.П. Анко, а дали не е удачно да се гласува в две категории за награда на пациентите - електронна и печатна медия?
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Мислех си и аз за това :)
Хубава идея :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde

П.П. Анко, а дали не е удачно да се гласува в две категории за награда на пациентите - електронна и печатна медия?

Да, много са различни и трудно се съпоставят в една категория.
Електронните са по-"шумни" :wink: и печелят при вложени много по-малко усилия. Да дадем шанс на писменото слово! :D

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*
Re: Помогнете на Зачатие, като направите номи
« Отговор #30 -: Ноември 05, 2010, 07:45:12 am »
Ако питате мен, би трябвало Слави да е печелившият, защото вдигна достатъчно шум и даде гласност, да се създаде фонд АРТ. Не, че нямаше да се създаде, но де факто той най много  до пренесе /от медиите/ и е реално за хората с репродуктивни проблеми.
Не подценявам труда на дългогодишнотрудещите се журналисти в нашата област, но ако някой има осезаем принос в нещо то това е, писах по горе.
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 07:47:30 am от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Аз мисля също, ако е възможно, да се отделят награди в различни категории. Като се върнах назад във времето, се оказа, че все пак има много хора, които са направили по нещо добро за нас и заслужават номинация за това. Както, разбира се, има и хора с номинация за най-голяма вреда, нанесена на хората с репрудуктивни проблеми. Моите фоворити за положителна номинация са:
1. Шоуто на "Слави" на БТВ
2. "Референдум" на БНТ
3. "Тройка на разсъмване" на радио "Витоша"
Разбира се, ще гласувам и после в анкетата.
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 09:15:32 am от du6ka »

*
Най-силно лично впечатление (които са ме впечатлили мен лично) са Шоуто на Слави от 15.12.2008, както и статия на няколко страници в "Жената днес" преди...  :oops: 3-4 години мисля. На корицата беше Глория, вътре имаше статия на Мели, както и историята на Дони. Пазя си го Разград. Ще гласувам за тях в анкетата.
*
Re: Помогнете на Зачатие, като направите номи
« Отговор #33 -: Ноември 05, 2010, 11:08:49 am »
На мен също голямо впечатление ми направи "Шоуто на Слави" спомням си как гледах предаването ми направи голямо впечатление, мисля и на доста хора в страната ни.
Другото което ми направи голямо впечатление беше "Референдум" веднага след раждането на възрастната дама от Русе.Много добро предаване, отрази доста ясно позициите както на лекари така и на пациенти, с много гледни точки беше.
От печатните не мога да кажа, много рядко чета вестници и списания.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Искам само да отбележа, че всъщност ние направихме "Шоуто на Слави". Без протеста с бебешките колички, шоуто нямаше да се получи толкова добре.
Така че - браво на нас :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Референдум по БНТ
Това го знае всяко хлапе по Бтв
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
А ще има ли номинации за медиина ли4ност от  тук или другаде?
Имам в предвид /поне според мен/ Ирина,Стефи,Радина,Ани и др.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Не, не сме предвидили да има такава номинация :wink:
*
А защо не предвидите скъпи дами???
Аз например (особено в качеството ми на човек от провинцията) високо оценявам вашите безкрайни усилия, старание, интелектуален труд..........!!!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Аз подкрепям номинацията за Рефендум - страхотно предаване стана, а Джам беше във вихъра си. Всяка нейна дума беше право в целта.
Също номинирам и Вяра Илиева -Касси за публикациите й в списание "Мама". Изцяло нейна заслуга са.