0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #40 -: Юни 20, 2006, 12:08:35 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Оги, трябва да измислиш Душко някоя друга теория, щото в твоята тема Ади е написала:

Цитат
За мен тази случка за момичето е абсолютно безобразие!!!!!!!!!
Да направиш инвитро при наличие на хидросалпингс??????   Мисля че дори няма нужда от коментар!Дано това момиче скоро да попадне на подходящ лекар !!!


 Чакам с интерес да видя дали пак лекарите са виновни, или щом не е в МЦРЗ, не са.  :lol:  :lol:  :lol:

Аз затова питам и казах изрично, че се съмнавям, а не че съм 100% сигурна. Където и да е, пак не ми харесва подхода, който са й предложили. Пък и не помня кой, къде и какво точно е написал, че да правя връзки, като твоите. Никой не е безгрешен и не се засягай лично.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #41 -: Юни 20, 2006, 12:11:45 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Оги, трябва да измислиш Душко някоя друга теория

Душко, аз никога нищо не си измислям. Фактите сами говорят. Все пак съм инженер, а не писател и съм здраво стъпил на земята Телец.

наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #42 -: Юни 20, 2006, 13:57:51 pm »
Душко, нищо лично бе  :balk_21:  Просто щото теорията ти беше за грешен подход на лекарите, зачудих се дали зависи от това кои са лекарите  :lol:  :lol:  :lol:

Иначе, ако трябва да съм по-сериозна, мисълта ми е, че ако някое момиче сега е в процедура в МЦРЗ и иска да споделя как върви, какво ще се получи - ще й е притеснено да пише тук, щото ако не успее, всички ще я успокояват, а под думите им ще прозира "ами така е, като ходиш при тези некадърници". А нали трябва да се подкрепяме :D  Нека не се пречи на момичетата, които така или иначе ходим в МЦРЗ, а да си помагаме :!:
Нека се казват всички известни факти, а всеки да си направи преценката.

А не едва ли не след всеки неуспех да се подозира почеркът на клиниката на Щерев, а сигурно всеки успех там е една щастлива случайност :?


П.С. Ади, извинявай много за спамването на темичката ти, ама нещо не можах да се сдържа :lol:
Благодаря ти, Бени!







*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #43 -: Юни 20, 2006, 16:01:31 pm »
Цитат на: FreshBreeze

Иначе, ако трябва да съм по-сериозна, мисълта ми е, че ако някое момиче сега е в процедура в МЦРЗ и иска да споделя как върви, какво ще се получи - ще й е притеснено да пише тук, щото ако не успее, всички ще я успокояват, а под думите им ще прозира "ами така е, като ходиш при тези некадърници". А нали трябва да се подкрепяме :D  Нека не се пречи на момичетата, които така или иначе ходим в МЦРЗ, а да си помагаме :!:
Нека се казват всички известни факти, а всеки да си направи преценката.

А не едва ли не след всеки неуспех да се подозира почеркът на клиниката на Щерев, а сигурно всеки успех там е една щастлива случайност :?

Просто незнам какво да ти отговоря?! Съгласна съм и несъгласна с теб, но смятам да спра за сега, че наистина разводнихме темата на Ади.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #44 -: Юни 20, 2006, 22:21:13 pm »
Момичета няма никакъв проблем да си говорите в моята тема!
Аз ходих при доктор Табакова-пиша ходих защото мисля да сменя лекарката!Още след първото инсе интуиция ми подсказваше че Кломит не е подходящ за мен!При второ инсе пак решиха да ме стимулират с Серофен(пак вид Клостилбегит)  и пак стана също!!!
Сега ми предлагат трето инсе по същата схема!!!!!!!
Това вече ми звучи много несериозно!!!!!!А и самото държание когато не се съгласих за трети опит по същата схема...........просто  ще замълча защото много мразя  да нападам някого кой то неможе в момента да се защити!Но се възмущавам! :!:
Сега ще обмисля към коя клиника да се насоча! :!:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #45 -: Юни 20, 2006, 22:26:52 pm »
Лали мила тази сутрин реших да си направя още един кървен тест.....но уви нестана!!!!!Ходих в 2 лаб. и там неправят !После в третата казаха че правят бета ЧХГ ...но имаше над 30 човека на опашката.........................и неможах да чакам толкова трябваше да съм на работа!Сега незнам дали утре има смисъл да го пускам!Иначе тази вечер малко ми зацапа!Лали да отида ли утре за теста или вече е  :oops:  :?: късно??
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #46 -: Юни 21, 2006, 06:41:10 am »
Ади, ако не ти е дошло и направиш тест и се отчете ЧНГ по-високо от 12, значи е имало бременност, която не се развива. Това е обнадеждаващо, защото вероятността следващият път да стане е голяма.
Ако е паднал ЧНГ - нищо не може да се каже, може да е имало или може да е от прегнила.
Над 5 резултатът е положителен, друг е въпросът, че при теб е ниско, значи бременност няма да се развие.
Ако не си забременявала досега и ако ЧНГ се е увеличил това ще е добре.
Обаче ако нямаш сили и нерви, карай. :lol:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #47 -: Юни 21, 2006, 07:05:05 am »
Мила Лали тази сутрин ми дойде М с голяма сила гърм и трясък!И с нечовешки болки!така че май закъснях за кървен тест!Много ме е яд......но сама съм си виновна!Лали аз преди години забременявах но още в самото начало 2 месец -спонтанен аборт!(2 спонтанни -сигурни)....(третия не е)!!!!!Последно преди около 3 години имах положителен тест на 4- 5 ден от закъснението  но същата вечер ми дойде с гърм и трясък!Даже неможах да отида на лекар!Всичко свърши бързо!От тогава няма бременност!!! :oops:  :!:  :?:  :cry:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #48 -: Юни 21, 2006, 07:27:56 am »
Ами значи има някакъв проблем.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #49 -: Юни 21, 2006, 07:46:10 am »
Доктор Табакова още при първото инсе е споделила че найвероятно причината  за предишните спонтанни аборти е била пак в лигавицата!
Лигавицата......а пак за трети път иска да ме стимулира с Клостилбегит ??????е това не го разбирам!Мисля малко да си почина от всичко това......................................поне месец и после може да направя 1-2 фоликуметрии на цикъл без стимулация та да видя как е лигавицата и после на есен нова песен-----пак инсе!!!!!Само се чудя към коя клиника да се насоча!Мисля да проуча за Торакс -док.Даскалов и за док.Владимиров  в София!Но Пловдив ми е доста по близо..............................незнам!Лали  много ти благодаря за отговорите! :balk_21:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #50 -: Юни 21, 2006, 07:52:18 am »
Правилно. Виж първо лигавицата при нестимулиран цикъл.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #51 -: Юни 21, 2006, 11:02:55 am »
Цитат на: adi
Мисля малко да си почина от всичко това......................................поне месец и после може да направя 1-2 фоликуметрии на цикъл без стимулация та да видя как е лигавицата и после на есен нова песен-----пак инсе!!!!!Само се чудя към коя клиника да се насоча!Мисля да проуча за Торакс -док.Даскалов и за док.Владимиров  в София!Но Пловдив ми е доста по близо..............................незнам!

Смятам да те подкрепя и да ти каже, че според мен си взела правилното решение. Също те подкрепям и в смяната на настоящият лекар, защото и Табакова не е цвете за мирисане. Мое мнение.
Д-р Дскалов или д-р Владимиров, който и да избереш няма да сгрешиш. И при двамата ще получиш най-доброто и няма да бъдеш подведена и излъгана. Важното е, че поемаш по вече правилният път. За което БРАВО! успеха няма как да не дойде и то скоро. Късмет Ади!

наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #52 -: Юни 21, 2006, 11:17:50 am »
Ади, и аз да кажа, че при Табакова знам две момичета, които са направили твърде много инсеминации, все с кломифен цитрат - Балми и Петьофи. И за мен е необяснимо.
Дано при новия ти лекар нещата тръгнат добре и да имате бърз успех :D

Иначе освен тънка лигавица, причина за ранното прекъсване на бременността може и да е друга? Надявам се Док да те насочи, ако имаш необходимост от още изследвания :D

Успех, Ади :D
Благодаря ти, Бени!







наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #53 -: Юни 21, 2006, 11:36:21 am »
И аз мисля, че едобра идеята за д-р Даскалов(от личен опит) или д-р Владимиров( от коментарите във форума).
Желая ти успех следващия път.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #54 -: Юни 22, 2006, 07:15:36 am »
Иначе освен тънка лигавица, причина за ранното прекъсване на бременността може и да е друга? Надявам се Док да те насочи, ако имаш необходимост от още изследвания :D



Каква  друга причина може да е?????Не съм си правила имунологични и генетични!Само антифосфолипидни антитела и тука всичко е ОК!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #55 -: Юни 22, 2006, 07:23:23 am »
Мила Лали този месец ще пропусна всички процедури (малко почивка),за да се успокоя малко и другия месец задължително фоликуметрия как то вече казах!Обаче твоята теория този път се оказа вярна!По принцип всеки месец М е много обилна при мен ....но този месец е една трета от друг път.Е по тази логика се надявам
че при фоликуметрия  на нестимулиран цикъл лигавицата ще е ок!
Ще видим!Айде успех на всички момичета и много благодарности за подкрепата! :balk_21:  :balk_5:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #56 -: Юни 22, 2006, 12:12:31 pm »
Ади,
при 2 сигурни и един предполагаем спонтанен аборт, според мен, преди да пристъпиш към следващо инсе е най-добре да си направиш имунологични и генетични изследвания. Защо не прескочиш до Плевен за целта? Така поне ще разбереш дали само лигавицата е проблема или има и нещо дурго.
Пожелавам ти скорошен успех в начинанията:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #57 -: Юни 22, 2006, 14:41:35 pm »
Ади, и според мен си направи тези имунологични и генетични, да си спокойна :D

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







*
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #58 -: Юни 22, 2006, 15:02:25 pm »
Ади, проверявала ли си се за антифосфолипиден сендром при доц. Конова във Плевен. Ако не си, непременно го напави! Целувки и никакво отчайване, ей :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
наблюдения при стимулация с СЕРОФЕН
« Отговор #59 -: Юни 22, 2006, 22:26:53 pm »
Антифосфолипидни са ок!