0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Една нова стара тема
« -: Октомври 27, 2010, 12:01:10 pm »
Здравейте пак съм аз. След хормоналните изследвания се установи, че имам недостиг на витамин Д, поне така ми каза докторът. Без да ми дава повече информация, изписа ми и сега пия в големи количества, каза че се съмнява и за полипи. Каза ми, че се отстраняват с една лека операция и след това ще имам по-големи шансове да забременея. Моля ви се, никой не желае да ми каже истината, за да не се притеснявам. Прочетох, че ниското витамин Д, се дължи на хормонален дисбаланс, а имено - хормонът естроген. Моля, кажете ми какво точно представляват полипите, това вид тумор ли е. Имам и спонтанен аборт отпреди година, предполагам по тази причина. Какво представлява точно операцията по отстраняването. След колко време се възстановява човек. Прочетох темите по този въпрос, но отговори не наметих, извинете, ако ставам досадна :oops:.
Лек ден.
Re: Една нова стара тема
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2010, 14:49:14 pm »
Здравей Нарния. Преди 2 години и на мен ми откриха полип и съответно го отстраниха. Операцията не е сложна, трае около 15 - 20 минути и още същия ден се прибираш у дома /поне при мен беше така/ и си почиваш. Отстранената тъкан се дава за хистологичен анализ. 10 дни след операцията не се прави секс. Три месеца след това прекратявате опитите за бебе.
Надявам се да съм ти била полезна. Ако имаш други въпроси питай. Успех. :)
Re: Една нова стара тема
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2010, 21:27:17 pm »
 :DБлагодаря ти, точно това ме интересуваше и ме успокои доста. Лека вечер.