0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anitta

Отзиви за д-р Милошев /София/
« -: Май 19, 2006, 12:33:29 pm »
Направихме една спермограма на съпруга ми и заключението беше азооспермия.  :cry: Гинекологът ми ни насочи към специалист в София, д-р Милошев /андролог/. Приемът му бил в транспортна болница. Да обаче аз нищо не намирам за този лекар в интернет и това ми се струва странно. Защото много двойки с проблеми пишат тук и поне някъде щеше да се спомене за него.
Имате ли някакви отзиви или информация за този лекар?
Благодаря ви предварително!
Успех желая на всички ви!
!
« Отговор #1 -: Май 19, 2006, 12:43:28 pm »
Май мъжът ми е ходил при него но не с репродуктивен проблем, не съм сигурна за името обаче, звучи ми все пак познато. Ако ми позволиш да те посъветвам все пак, идете направо при Кацаров, андрологът е той, другите са по-скоро уролози-андролози. Успех!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Anitta

Отзиви за д-р Милошев /София/
« Отговор #2 -: Май 19, 2006, 12:57:40 pm »
Благодаря ти.
Четох много отзиви за д-р Кацаров и навивам мъжа ми да отиде на преглед при него.
Все пак ще съм ви благодарна да споделите мнения. :)
Отзиви за д-р Милошев /София/
« Отговор #3 -: Май 19, 2006, 14:45:46 pm »
Няма проблем, сигурна съм че всеки тук би те посъветвал същото. Неизменно Кацаров е отличен специалист, за което говори и фактът, че кажи-речи всички софийски момичета от форума с проблем "мъжки фактор" го познават от личен опит. Тук информацията е "изстрадана", не  е просто рекламна брошура и мисля, че ако във форума няма информация за определен лекар /и то толкова рядък специалист като андролога, впрочем моята гинеколожка нарече Кацаров "единствен андролог в България" :roll /, то този факт е достатъчно красноречив. Ако продължиш да влизаш тук, ще се убедиш, че ви е нужно и мнението на Кацаров.

За азооспермията е писано доста, а в случай на варикоцеле при повечето софийски мъже и не само тук хирургът е именно Кацаров. Разгледай материалите, ще прочетеш много ценни неща и ще си по-спокойна, сигурна съм. Дано всичко при вас се оправи бързо. Прегръщам те!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Отзиви за д-р Милошев /София/
« Отговор #4 -: Май 19, 2006, 14:47:52 pm »
Само да добавя, ако все още не си прочела много тук, спермограмата трябва да е направена в репродуктивен център, координати има навсякъде във форума. В противен случай, дай боже да е така, резултатът е моного вероятно да е невалиден.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Anitta

Отзиви за д-р Милошев /София/
« Отговор #5 -: Май 19, 2006, 15:42:22 pm »
minikky,

за съжаление диагнозата си е съвсем "реална", защото повторихме изследването по правилата. Предстои откриването на причината с всички консултации и изследвания, които са необходими.
Вече мисля, че преодоляхме първоначалния шок и ще действаме напред.
Между впрочем доктора ми каза, че били "двама" андролозите в България. На мен д-р Кацаров ми беше познат като име по повод негови статии, които съм чела за икси и доста се изненадах от новото име.
Ще си направим необходимите изследвания и ще отидем в София за преглед. Благодаря
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Отзиви за д-р Милошев /София/
« Отговор #6 -: Май 23, 2006, 20:37:31 pm »
Виж сега, единствения свестен андролог е др Милен Кацаров. Не случайно и клиниката на Владимиров, и на Стаменов работят с него.
Този за който питаш не го знам. Дори не ми е попадал като име когато търсихме андролог в Сф.  Обаче на друг мъжкото сърба попарата и си антибиотиците за нищо.
*
Re: Отзиви за д-р Милошев /София/
« Отговор #7 -: Юли 27, 2006, 23:32:43 pm »
Името му е Милушев. Мъжът ми ходи при него.