0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #40 -: Октомври 07, 2010, 00:08:20 am »
благодаря д-р Мели, на вашия сайт е описано много ясно наистина и жалко, че не се намира лесно такава информация и на други места.
Май само доплера сме пропуснали, надявам се доктора да не е забравил, но другия път трябва и това да питам .. :?
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #41 -: Октомври 07, 2010, 00:35:42 am »
За съжаление тук почти нищо не правят... Моля се за първия си ехограф, но неуспешно.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #42 -: Октомври 07, 2010, 08:13:30 am »
Тайсче, успех днес мила и скоро да се гушкате с малкото съкровище!
Алимания, много е сладка малката госпожица, да ви е жива и здрава и да расте голяма мадама :wink:
Вайълет, попитай ако искаш когато ти се обадят по тел да ти подтвърдят поръчката какъв номер ще ти пратят, аз не се сетих да попитам. Както вече казах са ми пратили и двата в размер L, Висока съм около 172, тежа в момента около 64 кг, пупата /в изправено положение/ е 98см - и този размер ми е точно. Успех и да се похвалиш като ги получиш, те идват на следващия ден около обяд.
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #43 -: Октомври 07, 2010, 09:49:56 am »
Успех, Таис, късмет!!!!!!
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #44 -: Октомври 07, 2010, 09:53:42 am »
Успех и от мен на Таисчето  :) стискам палци за безпроблемно раждане и бързо възтановяване.

Айде момичета  :) те си знаят кои чакаме вести в честито :)
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #45 -: Октомври 07, 2010, 10:01:17 am »
Успех Таис, стискам палци :goodluck:
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #46 -: Октомври 07, 2010, 10:15:49 am »
Тайс пожелавам ти успех и в тази тема! Стискаме палци всичко да е наред и ще бъде де  :D
Аз вчера си взех изследванията със или без феро-фолгамма все съм с хемоглобин 110. То не бяха какви ли не храни... Е няма ефект! Явно така ще си карам до края.
Белтъка ми е 62 при долна граница 63. Не ми изписаха нищо за пиене, но ми казаха да наблегна на яйца и млечни продукти. На 23окт пак ще пуснем едни контролни така и така ще ходя за 45 дневния болничен. Ако се сещате други храни които могат да покачат нивото на белтъка пишете  :)
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #47 -: Октомври 07, 2010, 10:17:13 am »
Успех Тайсче :)))
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #48 -: Октомври 07, 2010, 10:17:38 am »
И от мене успех и лека среща на Таисчето с бебчо. :crossfingers: :bighug: Ще чакаме днеска новина в "Честито".
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #49 -: Октомври 07, 2010, 10:23:16 am »
Добро утро и от мен!

Викс снощи пуснах и аз една поръчка на 1 панталон. ще чакам включване. Пуснах си по няколко см . Ще пиша като получа пратката
:D
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #50 -: Октомври 07, 2010, 11:49:12 am »
Здравейте в новата тема :)
Първо успех на Таис днес и дано всичко мине леко!
Честити розови гащи на Ечи!
Тези дни ще гледам да наваксам и да разбера какво става с вас и сладките бебоци. Видях, че някои мами вече са на последните метри :)
Ние вече се прибрахме, снощи бяхме на ФМ и най-после разбрахме, че ще имаме МЪЖ ;) Досега се притесняваше да се покаже, но снощи беше вдигнал крачета и навирил пишока  :lol: Изпреварваме с 1 седмица, всичко му било идеално - устнички, главичка, носле и крачета и ръчички, и коремче, гръбначе, сърчицето, абе всичко е супер  :D.
Днес ще вземем снимките от сватбата и ще съобщя, когато са качени ;)
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #51 -: Октомври 07, 2010, 11:54:43 am »
Тайс,леко и успешно раждане,изпълнено с най-щастливите мигове.


*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #52 -: Октомври 07, 2010, 12:49:01 pm »
Тони честити ти сини гащи! РАдвам се ,че всичко е наред . Хайде чакаме снимкитеее :D
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #53 -: Октомври 07, 2010, 12:54:29 pm »
Алимания, честита ти принцеса! Да ти е жива и здрава!

Тайс, успех и щастлива среща с бебчето!

Криска, сърцебиене имах и то силничко като пиех гинипрал. Ако пиеш някакви лекарства, може и на това да се дължи. Аритмии също правя, но не много често, а що се отнася до пулса ми рядко спада под 100 удара в минута. Но аз лично от това не се притеснявам.

Много съм щастлива. Получих известие, че ми е пристигнала пратката от Ла редут с бебешките дрешки. Отивам след малко да си ги взема :)
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #54 -: Октомври 07, 2010, 13:31:23 pm »
Тони, честити сини гащи!!
Стискам силно палци на Таис!!
При нас нищо ново...чакам си  :D
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #55 -: Октомври 07, 2010, 13:56:41 pm »
Тони честито сини гащи!
И аз си поръчах панталони от сайта на конти.И също като вас много се чудих за номера.После взех, че звънах по телефона да попитам към какъв точно размер да се ориентирам.Та жената на тел.беше много любезна и ми обясни, че за блузи важи правилото 4см. през номер.При гръдна обиколка 100см номера отговаря на L, при 104см на XL и т.н.А за панталоните и дънките обиколка на ханш 105см отговаря на L, 110 на XL и т.н.
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #56 -: Октомври 07, 2010, 14:36:19 pm »
на мен значи ще ми пратят XL  8O Обадиха ми се че имат размер на ханша 110 и аз им казах да пращат, май трябваше да поръчам по-малкият номер...нищо другият път
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #57 -: Октомври 07, 2010, 14:49:11 pm »
Та жената на тел.беше много любезна и ми обясни, че за блузи важи правилото 4см. през номер.При гръдна обиколка 100см номера отговаря на L, при 104см на XL и т.н.А за панталоните и дънките обиколка на ханш 105см отговаря на L, 110 на XL и т.н.[/left]
Хм, а на мен ми каза, че съм за дънки ХL при ханш 102 и коремче 92 :? Vickson , а на теб L - чето точно по мярка ли ти е, или имащ място и за още.


Ние вече се прибрахме, снощи бяхме на ФМ и най-после разбрахме, че ще имаме МЪЖ ;) Досега се притесняваше да се покаже, но снощи беше вдигнал крачета и навирил пишока  :lol: Изпреварваме с 1 седмица, всичко му било идеално - устнички, главичка, носле и крачета и ръчички, и коремче, гръбначе, сърчицето, абе всичко е супер  :D.
Днес ще вземем снимките от сватбата и ще съобщя, когато са качени ;)

Честити сини гащи Тони :D Ще чакаме снимките с нетърпение!
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #58 -: Октомври 07, 2010, 14:52:50 pm »
Здравейте мами!
Тони,честити сини гащи душко :D :bori_002:
Тайс,успех и лека среща с бебчо osi_9
Женич,мерси за пожеланията.

Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #59 -: Октомври 07, 2010, 15:05:51 pm »
Здравейте и от мен,

Тайс, стискам палци за леко и безпроблемно раждане!
Алимания, честита принцеска, много е сладка, радвам се, че всичко вече е наред.
Илейни, аз пия Биогейм 84, това е протеинова добавка, но моя белтък още в началото беше паднал на 55, иначе и на мен ми казаха повече яйца, млечни продукти и месо.
Тони, честито момченце!
Аз пък да ви се оплача, днес пък бях в МД до ендокринологията да покажа резултати от ТСХ и ФТ4 на Начев,той ми беше казал да му се обаждам за да не чакам,че и без това съм само за реултати. Този път не му се обадих, имаше 4-5 жени и реших да ги изчакам и тъкмо едно момиче ми каза, че тя е последна зад мен дойде една друга жена и ми се накара, че била преди мен, видяла ме да влизам след нея и съм я изпреварила и съм била и след нея  8O
Направо нямам думи, хем вижда, че съм бременна... Но явно на другите жени не им хареса тази сценка и ме пуснаха преди тях, и те се чудеха как никой не се съобразява с бременните.