0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #20 -: Октомври 06, 2010, 19:13:12 pm »
Таис, успех утре!  osi_9
И аз имам сърцебиене от време на време и за кратко.Пулсът ми варира от  95-105.Сигурно е нормално.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #21 -: Октомври 06, 2010, 19:17:57 pm »
Tais, успех и невероятна среща със съкровището ти желая.
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #22 -: Октомври 06, 2010, 19:23:58 pm »
Хайде Дианка, Стерче до утре да сте родили, че май аз ще изпревря всички!
Утре е секциото ми, стискайте палци, а на всички очакващи желая леко раждане на останалите момичета лека и щастрива бременност  :D.

Ех, че хубаво! Успех и  :bighug:!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #23 -: Октомври 06, 2010, 19:38:47 pm »
Утре е секциото ми, стискайте палци,

Е не !!!  :lol:
Дианка, Стерче...виждате ли какво става като се мотаем ?!?! Започнаха да ни изпреварват !  :lol:
Тайс , успех утре ! Много смелост и всичко да мине като по книга ! Ех, блазя ти ... скоро ще гушнеш съкровището  :)
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #24 -: Октомври 06, 2010, 19:51:11 pm »
Честита нова тема! Да се напълни с още много кандидат мами :) и разбира си лека бременност на всички ни!

Тайс, успех утре и дано всичко мине по мед и масло :)

Е не !!!  :lol:
Дианка, Стерче...виждате ли какво става като се мотаем ?!?! Започнаха да ни изпреварват !  :lol:

Е ами то и Раши може да ви изпревари  :lol:.Момичета, стискам ви палци за по-скорошна среща с бебчовците.
07.10.2009
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #25 -: Октомври 06, 2010, 19:59:59 pm »
Запис в новата темичка  :)
stertje , важното е, че всичко е наред. Малко остава.... :D
И аз си поръчах едни дънки от въпросния сайт и си попълних размерите в см, но не ме уведоми за кой размер съм т.е. какъв ще ми бъде доставен :?

Ако евентуално поръчаните дрехи не ти стават - мисля, че няма никакъв проблем да им ги върнеш и да ти ги подменят с подходящия за теб размер. Те трябва да ти потвърдят поръчката, или на мейл, или по телефона - още тогава може да уговориш такава опция т.е. да ти потвърдят, че няма проблем.
Когато съм пазарувала от този сайт примерно http://www.koketna.com/shop/ ми потвърждаваха поръчките по телефона. И се разбирахме, че ако евентуално нещо не ми е по мярка - няма проблем да ми го подменят, стига да не съм го носила, да не са отстранени етикетите и пр. стандартни неща.

Късмет на Tais, с пожелание за много щастлива среща!!! То няма и как да е по друг начин!  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #26 -: Октомври 06, 2010, 20:28:09 pm »
Здравейте, не съм сигурна дали изобщо някой от темата ме помни! Виждам, че Раиса още не е родила, а двете бяхме с един термин!
Моето бебче се роди преждевременно, в 34-та седмица, още в края на август!Момиченце е. След всички перипетии вече сме си вкъщи! Дано от тук нататък да ми е здравичка и нямаме проблеми!
На всички пишещи тук леки оставащи дни от бременността и безпроблемно раждане!!!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #27 -: Октомври 06, 2010, 20:31:14 pm »
Хоп и аз в новата тема :)
Дано се напълни с мноооого нови растящи коремчета с бебчета в тях!
Утре е секциото ми
Тайс, дано всичко мине леко. Чакаме темата в Честито :)
На останалите, леки и приятни оставащи дни от 9-те месеца...

*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #28 -: Октомври 06, 2010, 20:34:15 pm »
Тайс успех утре. Дано повлечеш крачета , че и тези на които им е време да се разпишат.
Лека бременност на останалите момичета.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #29 -: Октомври 06, 2010, 20:40:17 pm »
Тайс успех утре  :D Ще чакаме да разказваш вълненията си от първата среща  :D

Момичета успокоихте ме за сърцебиенето! Явно е нормално при бременните!
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #30 -: Октомври 06, 2010, 20:49:35 pm »
Таисче, успех утре миличка! Всичко ще мине бързо и безболезнено ще видиш :)

Алимания, радвам се че нещата са се развили добре, въпреки ранното раждане! Честито бебче и много радост да ви дарява! Да е жива и здрава!

Пауърче, няма да изпреварвам Дианка, Стерко и Раис. Ще си ги чакам чинно и тогава аз :)


*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #31 -: Октомври 06, 2010, 21:02:30 pm »
Tais незабравима първа среща ти желая yahoo_17
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #32 -: Октомври 06, 2010, 21:15:16 pm »
Тайс, успех утре, стискам палци всичко да мине леко и успешно, много хубави моменти с бебето ти оттук нататък.

Алимания, добре дошла вкъщи, хубаво е, че и двете сте добре, дано само хубави новини да пишеш оттук нататък.

на останалите, дето си размотавате да раждате, айде отивайте, че откога ни лъжете и държите в напрежение :)
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #33 -: Октомври 06, 2010, 21:28:10 pm »
Таис, кураж и късмет утре, На Алималия желая да се радва на спокойно и здраво бебче  :D

Аз си взех резултатите от БХС -добри са, както ми казаха, едната част е по-ниско, но това било само заради възрастта.. Така или иначе ускопоих се, но се оказа, че предния път не бях разбрала.Бях се приготвила за нещо като ранна ФМ, а се оказа че е фетална анатомия и вече ми била направена пред БХС, както и тук ми казахте, но чак сега разбрах напълно. Не мога да разбера защо никъде няма ясно разписано какво е препоръчително за всеки месец и какво се плаща от ЗК (оказа се почти нищо но аз отново се оказах изненадана).
Питах доктора за майчин лист, каза че може при нужда. Мерси за инфото, въпреки че този сайт не ми се струва много професионален, открих и за дреги билки да пишат- опасност от аборт. а думата свещичка само ми звучи гадно  :oops:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #34 -: Октомври 06, 2010, 21:49:04 pm »
Да се запиша и аз в новата ни темичка.
Нека се оълни и препълва с нови бременни.
А на останалите леки и спокойни оставащи месеци.
А на тези, които вече прескочиха термин: Хайде, момичета, че трябва да освободите място за другите. А в "Честито" вече е скучно. :lol:

Криска и аз съм със сърцебиене от време на време. Днес бях при кардиолог( в поликлиниката, за да ми даде направление за ехокардиография) и пак бях със сърцебиене. Тя каза, че е нормално за всяка бременна, даже ме убеждаваше, че мога да пия бетаблокер когато ми стане некомфортно. Аз не се доверявам на лекарите по поликлиниките, а и съм чела в листовката на Атенолол-а, който пиех преди да забремения, че не трябва да се взима по време на бременност.
След 2 седмици съм при моя лекар в Св. Екатерина и ще го питам. Ще пиша след това.


Таис, късмет утре и прекрасна първа среща ви желая. :D
« Последна редакция: Октомври 06, 2010, 21:55:06 pm от Nataly* »
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #35 -: Октомври 06, 2010, 21:56:15 pm »
Привет на всички.
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.
Тайс, успех. Дано всичко мине гладко.
На другите мами, скорошна среща с малките съкровища.
Поздрави на всички.

*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #36 -: Октомври 06, 2010, 22:11:17 pm »
Таис, леко раждане и бързо възстановяване! Ще те търсим вече в "Честито" :wink:

Алимания, честита първа рожба! Бъдете здрави и много, много щастливи!!! Не забравяй да ни навестяваш :)
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #37 -: Октомври 06, 2010, 22:21:14 pm »
Ако евентуално поръчаните дрехи не ти стават - мисля, че няма никакъв проблем да им ги върнеш и да ти ги подменят с подходящия за теб размер. Те трябва да ти потвърдят поръчката, или на мейл, или по телефона - още тогава може да уговориш такава опция т.е. да ти потвърдят, че няма проблем.
Когато съм пазарувала от този сайт примерно http://www.koketna.com/shop/ ми потвърждаваха поръчките по телефона. И се разбирахме, че ако евентуално нещо не ми е по мярка - няма проблем да ми го подменят, стига да не съм го носила, да не са отстранени етикетите и пр. стандартни неща.

Така и ще направя, Jbrul4e.....само да ми потвърдят, че още не са се обадили или писали.А в "кокетна" има страхотни неща....но в момента едва ли биха ми стояли добре  с тези вече 60 и отгоре кг:lol: :lol: :lol: Но живот и здраве, като се роди бебчо, ще връщаме фигурата и ще поръчваме отново секси дрешки. :wink:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #38 -: Октомври 06, 2010, 22:25:16 pm »
Не мога да разбера защо никъде няма ясно разписано какво е препоръчително за всеки месец и какво се плаща от ЗК (оказа се почти нищо но аз отново се оказах изненадана).

Какво е препоръчително по време на бременност.
Какво поема ЗОК по време на бременност.

Успех на всички бременни! :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Тема на бременните № 68
« Отговор #39 -: Октомври 06, 2010, 22:35:21 pm »
Алимания честита ви радост! Радвам се ,че всичко е минало благополучно!