0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #280 -: Август 27, 2012, 10:17:13 am »
Здравейте момичета. Записвам се и аз - след първи неуспешен опит подадени документи на 30.07.2012г. № 17218 чака вече за втори път. Успех на всички  и много търпение :D
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #281 -: Август 27, 2012, 15:13:01 pm »
Здравейте, да се запиша и аз в темата.
17 483 от днес за първи опит 8)
Успех на всички!
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #282 -: Септември 26, 2012, 11:24:12 am »
Здравейте, нареждам се втори път на опашката ,след като изгубих бебетата си в 6 м.от бременността с номер 17629/11.09.2012.Дано този път да имам повече късмет!Успех момичета!
*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #283 -: Септември 26, 2012, 15:31:56 pm »
Здравейте момичета, да се запиша и аз, подадох заявление за първи опит, под номер 17664. Успех на всички  :)
Таня Филипова
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #284 -: Октомври 01, 2012, 22:19:07 pm »
Здравейте, да се запиша и аз с номер 17911 от днес за втори опит.
Успех на всички  :goodluck:
Смелостта не е това да не изпитваш страх, а това да прецениш, че нещо е по-важно от страха и да го направиш, въпреки него!
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #285 -: Октомври 02, 2012, 17:34:34 pm »
Здравейте :wink:
Имам едно питане и се обръщам към вас,защото ми писна да се сблъсквам с некомпетентни лекари,сестри и администрация osi_15
Миналата седмица,от клиниката на която съм пациент,ми подадоха документите към Фонда.Имам едно неуспешно ин витро и три неуспешни инсеминации,кандидатстваме с неизяснен стерилитет.Няма да изпадам в подробности,но се обадиха вчера на половинката ми и му съобщили един номер,който бил всъщност номер под,който са ми приети документите и трябвало да чакаме друг номер 8O,който щели да ни дадат от Фонда и вече с него да си чакам началото на процедурата...(така са му казали от клиниката,а на мен ми казаха,че номерчето е само едно и ако сме одобрени ще ни го съобщят).
Проверих номера си във Фонда (сайта) и там пишеше - Решение на Обществения съвет: Прието заявление.
Нещо не ми е ясна цялата схема :) Ще се радвам,ако някоя от вас се включи с мнение или отговор,благодаря :)
Нищо не е такова,каквото изглежда...
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #286 -: Октомври 02, 2012, 19:08:27 pm »
Прието заявление ти показва демек,че документите са приети.След това ще пише Разглеждане на обществения съвет и най-накрая Одобрена.Миналата година когато аз подавах документи по фонда след един месец ми пишеше,че съм одобрена но сега има доста номера и си мисля че затова става по-бавно.Всичко ще е наред не се притеснявай.Сега и аз подадох документи за втори опит и при мен нещата са същите.Успех!
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #287 -: Октомври 03, 2012, 10:24:44 am »
evgeniii80 ,сърдечно ти благодаря за инфото :wink:
Онова същество,което ми подготвяше документите,лееееееко е пропуснало да ми разясни нещата osi_7
Успех и на теб :)
Нищо не е такова,каквото изглежда...
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #288 -: Октомври 04, 2012, 21:02:29 pm »
Здравейте,ако някой може да ми отговори ще бъда много благодарна,подадох док.на 04.06.2012 16490 номер сега при проверка в сайта ми излиза,,очаква доп.медицинска документация,,моля ако някой знае аз ли трябва да я занеса или...незнам
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #289 -: Октомври 05, 2012, 14:56:37 pm »
Обади се и попитай какво ти липсва като документи за да ги занесеш-Успех!
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #290 -: Октомври 05, 2012, 15:29:31 pm »
Здравейте,ако някой може да ми отговори ще бъда много благодарна,подадох док.на 04.06.2012 16490 номер сега при проверка в сайта ми излиза,,очаква доп.медицинска документация,,моля ако някой знае аз ли трябва да я занеса или...незнам

Тодорова,според мен най-добре се обади и попитай,а и освен това те самите би трябвало до сега да ти се обадят,ако ти липсва някакъв документ....Ако сте с мъжки фактор задължително.....
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #291 -: Октомври 05, 2012, 18:18:56 pm »
Да с мъжки фактор сме,благодаря още в понеделник ще звънна,а и ако ми разрешат да си преместя документите в друга клиника...направо незнам,дано дано да разрешат,а на всички пожелавам успех
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #292 -: Октомври 11, 2012, 15:45:18 pm »
Момичета,имам нужда от помощ.Днес не ми приеха докемнтите във фонда,защото епикризата за направените инсеминации не била достатъчно подробна.А лекарят ,който ми е правил инсеминациите и съответно ми написа епикризата,каза че не му се е налагало до сега да издава такава епикриза и не знае какво трябва да пише в нея.
Молбата ми е,ако някоя от вас има копие на такава епикриза,дали можете да ми я копирате и пратите на лична,за да покажа на лекаря какво да напише.В клиниката която ми подготвя документите казаха-да пише в  периода еди коя си до еди коя си година са правени 4 инсеминации и това е.И той в общи линии написа това,но от фонда не го приемат,а аз не съм лекар и не знам какво трябва да съдържа документа.
Моля ви за помощ,защото просто не знам какво да правя  :(
*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #293 -: Октомври 12, 2012, 09:07:18 am »
Добро утро на всички. Искам да споделя с вас, че тази сутрин, тоест преди малко се натъкнах на следната информация. Въпреки, че разглеждането на подадените заявления става бавно, всеки ден си проверявам статуса във фонда. Аз обаче връщам няколко номера назад, предполагам много от вас го правят, за да видя обществения съвет до къде са стигнали, тази сутрин прочетох следното. За №17600 с подадено заявление на 10.09.2012 г.- "Очаква допълване на медицинска документация";, за №17601 с подадено заявление на 10.09.2012 г.-"Получена заповед". Това последното дали е административна грешка или наистина е възможно да те одобрят и веднага да получиш заповед, :ask: защото аз съм подала заявление на 13.09.2012 г., но все още ми пише "Предстоящо разглеждане на обществен съвет", всъщност това е и статуса на всички подали заявление след №17601.
Таня Филипова
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #294 -: Октомври 12, 2012, 09:19:36 am »
Тези, който бързо получават одобрение и заповед обикновено са жени около 43 години.Също така и такива с онкологични заболявания (ако тази точка вече е премахната - да каже някой запознат, се извинявам...).
 

*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #295 -: Октомври 12, 2012, 09:45:33 am »
Благодаря за разясненията, може и така да е, явно не съм прочела правилника на фонда както трябва.
Таня Филипова
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #296 -: Октомври 12, 2012, 10:05:40 am »
Статусът "предстоящо разгледане......" е не след 17601, а след 15905,аз лично сум 15939 от 17.04. и съм със този статус вече 6 месеца.....
*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #297 -: Октомври 12, 2012, 10:18:30 am »
Да така е, но аз имах в предвид, конкретния случай. Исках да знам  защо се случва така. Извинете ме.
Таня Филипова
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #298 -: Октомври 12, 2012, 10:44:54 am »
Поне да ни променят стаусите на "Одобрена",че да чакаме спокойни,а сега незнаем дали всичко е както трябва.....и дали да се надяваме изобщо....
*
Re: Новоподали документи във фонда
« Отговор #299 -: Октомври 13, 2012, 16:45:21 pm »
dariq_66, сигурна съм, че си одобрена. Предполагам, просто не са актуализирали информацията, но аз ако бях на твое място до сега да съм прегряла посочените телефони на сита на ФАР, не бих издържала толкова дълго в неведение. Пожелавам на теб и всички останали тук успех и търпение
Таня Филипова