0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #80 -: Октомври 07, 2010, 21:34:28 pm »
относно жени, който наближават границата за процедурата (поне тази по документи) много ясно, че номерата им ще се изтеглят, така и трябва.
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #81 -: Октомври 07, 2010, 21:35:13 pm »
съжалявам... :oops:
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #82 -: Октомври 07, 2010, 21:37:49 pm »
аз също сам "За" да разгледат първо молбите на жени наближаващи 43
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #83 -: Октомври 07, 2010, 22:01:27 pm »
Въпреки всичко   :bighug:  :bighug:  :bighug:  за всички вас!!!
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #84 -: Октомври 07, 2010, 22:36:54 pm »
относно жени, който наближават границата за процедурата (поне тази по документи) много ясно, че номерата им ще се изтеглят, така и трябва.


Защо да трябва,извинете ме за коментара,но и ние 4акаме с по 10,че и пове4е години.То според мен като си чакал веднъж не би трябвало да се нареждам пак отначало на опашката,но е така.Аз за втория си опит пак чакам,а не се знае пари 6те има ли.Ами ако минават всички на по 43 докато ги чакам и аз ще стана на толкова,за мен това не честно.има си ред 1111111
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #85 -: Октомври 07, 2010, 22:50:32 pm »
Защо да трябва,извинете ме за коментара,но и ние 4акаме с по 10,че и пове4е години.То според мен като си чакал веднъж не би трябвало да се нареждам пак отначало на опашката,но е така.Аз за втория си опит пак чакам,а не се знае пари 6те има ли.Ами ако минават всички на по 43 докато ги чакам и аз ще стана на толкова,за мен това не честно.има си ред 1111111
Защото законът налага възрастово ограничение за извършване на АРТ процедури. За момичетата на тази възраст това е последен шанс.
Информирайте се, преди да пишете такива постове!


     
Искане за отмяна на възрастовото ограничение от 43 г за аспирация на яйцеклетки при ин витро
« Последна редакция: Октомври 07, 2010, 22:55:13 pm от Елфи »
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #86 -: Октомври 07, 2010, 23:48:28 pm »
Стига вече момичета! Всеки бърза да си вземе парите! Вие не бързате ли за заплатата си???  Олимед та Олимед! Явно молбите на тази клиника се разглеждат на различен принцип. Хем искате да има одобрени хем като не сте вие почвате да недоволствате и да пълните темата с излишна информация! Стига вече! Нека пишат само получилите обаждане за да е по-лесно да се следят номерата,а не да изчитаме купища ненужна информация преди съществената!


Желая успех на всички ви!!!

за какво следене на номера говориш, след като номера около 6900 нямат одобрение, а други около 7200 вече са получили такова. Най-добре си отворете тема "има ли вече одобрени в клиника Олимед"
Ще си позволя аз да ти отговоря Според мен,така се получава,понеже клиника Олимед сама си взема заповедите.Останалите заповеди се раздават от д-р Лалев и това става мисля 3дни от седмицата и капацитета е около 30 човека дневно.Направи си сама изводите защо се получава тази разлика...Иначе одобряването става поред и както Стефи каза са разгледани 8600 молби.


Това го обяснявам за последно...кой ме разбрал..разбрал ..който не е .... 8)
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #87 -: Октомври 07, 2010, 23:53:04 pm »
относно жени, който наближават границата за процедурата (поне тази по документи) много ясно, че номерата им ще се изтеглят, така и трябва.


Защо да трябва,извинете ме за коментара,но и ние 4акаме с по 10,че и пове4е години.То според мен като си чакал веднъж не би трябвало да се нареждам пак отначало на опашката,но е така.Аз за втория си опит пак чакам,а не се знае пари 6те има ли.Ами ако минават всички на по 43 докато ги чакам и аз ще стана на толкова,за мен това не честно.има си ред 1111111

Като не ти се чака ...има заеми,кредити...кой те е спрял..Срамота е да пишеш това и то в този форум,където всеки гледа да помогне на другия с каквото може..Къде остана добротата,отзивчивостта,съпричастността....егоисти колкото щеш.... :x
Сори за спама  :oops: ама то се не трае...
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #88 -: Октомври 08, 2010, 07:47:05 am »
Искам само да добавя по темата с навършването на 43 г. възраст и изразеното несъгласие да имат някакъв приоритет тези жени при разглеждане на молбите им във фонда. Изключвам моралната страна на въпроса, но за тези жени това, да направят ин-витро е една правна възможност, която с навършване на 43 г. се прекратява и ако това е настъпило поради забавяне разглеждането на молбите им, могат с пълно право да търсят обезщетение за нанесените им вреди.
По слънчевата страна на улицата
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #89 -: Октомври 08, 2010, 09:59:52 am »
скъпа ти да не си някоя служителка на олимед :P
:lol: ееее драга доста съм далече от варна хаха  :lol: и по образование също далече от тази сфера...
по-важното е да се успокоиш, и моите нерви по едно време не издържаха, но не е това начина

Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #90 -: Октомври 08, 2010, 12:16:21 pm »
Много се извинявам но май на нищо не прилича вечи тази тема как хубаво я започнахме а каква стана.Нека пишем до каде са стигнали с номерата за да сме на ясно, има други теми за нещата които ви засягат.№7440 от 12.05.10 чакам обаждане,успех на всички. :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #91 -: Октомври 08, 2010, 13:38:49 pm »
Точно така irka1060  напълно те подкрепям тази тема е за следене на номерата , аз лично всеки ден влизам , за да проверя накой писал ли е че му са се обадили и да видя под кой номер е но такова нещо немога да намеря аз съм номер 7473 от 14.05.2010г. в клика Щерев . Пожелавам успех на всички  :bighug:
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #92 -: Октомври 08, 2010, 15:41:34 pm »
Аз съм номер 6911 и тъкмо дойде горе - долу моят ред свършиха парите :(. Но няма как ще чакам  :). Документи съм подала около 16 април ако не се лъжа
Куклена  молитва
Боже, Боже... Каква красива душа.
Като кукла! Като ангел! Като звезда!
Изпрати я, Боже в този светъл дом,
дай й път, любов, подслон!
ТЕ искат детенце да имат –
дари ги, Боже, направи ги трима.
Чудото светло скоро стори –
куклата тяхна по ангел прати:
близнаци, дъщеричка, син...
Да бъде, Господи! Амин!
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #93 -: Октомври 08, 2010, 20:40:20 pm »
здравеите на всички пожелавам късмет на всички одобрени и много късмет на чакащите обаждане аз също още чакам но нямам представа кои номер съм :ask: :balk_145: може да вие смешно но даже телефонът ми идва със мен във банята  от страх че няма да го чуя :?
sevinko84
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #94 -: Октомври 11, 2010, 09:03:08 am »
добро утро !
мили момичета на някого не са ли са обади от фонда ,че е одобрени тези дни  ,за да  видим малко се раздвижват  нещата
*

    Желязкова

  • **
  • 82
  • Животът е предизвикателство - приеми го!
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #95 -: Октомври 11, 2010, 15:55:54 pm »
Здравейте мили момичета. Нашите документи за втори опит инвитро се водят с вх. № 8071 от 15.06.2010 г. Не издържах с чакането и направихме 2-я опит на наши разноски... Вчера, 11 ден след трансфера кървния тест отчете ЧХГ 330,45 U/L.
Така че, с радост отстъпвам мястото на някоя от вас с пожелания за все повече  :bfp1:
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #96 -: Октомври 11, 2010, 16:43:09 pm »
Желязкова честито,това е много хубава новина макар и със собствени средства.
Дано всички се похвалим с  :bfp1:
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #97 -: Октомври 11, 2010, 17:09:04 pm »
Честито! Лека бременност ти желая!
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #98 -: Октомври 11, 2010, 22:28:10 pm »
Явно на никого не се обаждат. Както се писа някъде и преди: Спасението на давещият се е дело на самия давещ се.
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #99 -: Октомври 12, 2010, 08:47:38 am »
Желязкова,

Браво! Много се радвам за теб! Пожелавам ти много здраве и спокойствие до срещата с твоето бебче!
Ти в коя клиника направи ин витрото?