0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #60 -: Октомври 05, 2010, 15:26:34 pm »
днес се обаждах във фонда, от там госпожата каза, че одобрените мобли са до номер 6870
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #61 -: Октомври 05, 2010, 15:49:55 pm »
Предлагам, да правим разлика между разгледани/одобрени и връчени заповеди, защото става пълна обърквация.
Та значи,одобрени са тези които, са разгледани и се чака просто тяхното отпечатване и връчване. А връчените, са дадени на лицата и са ОК!
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #62 -: Октомври 05, 2010, 18:43:25 pm »
Номер 7276 днес плучи обаждане! На 11.10.2010г отивам за заповед! Пациентка съм на клиника Олимед Варна! И СЪМ НА СЕДМОТО НЕБЕ!!!



Много се извинявам.Можели да ми кажете по колко долугоре одобряват на месец,защото съм съвсем нова  и нямам никаква представа.
БЛАГОДАРЯ
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #63 -: Октомври 05, 2010, 22:13:54 pm »
Извинявам се ако съм груба,но пак започна да има отклонение от темата.Нека пишат само одобрените.А не момичета сега поддали документи. :youwoman:Защото става една голяма лудница

Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #64 -: Октомври 06, 2010, 09:19:45 am »
 Много ти благодаря 4eska, за информацията, защото вече наистина мислех да званя и аз. моят номер е 6907 и чакам с нетърпение обаждане. Абе както предполагате стои се на тръни, защото знаеш, че съвсем наближава. :P :lol:
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #65 -: Октомври 06, 2010, 18:04:06 pm »
4eska и на мен така ми отговориха днес че са до 6870

Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #66 -: Октомври 06, 2010, 21:05:32 pm »
не бяха ли номерата по-напред или те са били само от Олимед?
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #67 -: Октомври 06, 2010, 22:34:24 pm »
е как 6870 нали в Олимед раздават заповеди с номера над 7000, как се случва това или с бързото раздаване на заповеди печелят повече пациенти, а после не ги е грижа какво ще стане въпросът е да вземат колкото се може повече по 5000лв от фонда, от фонда защо не се допитват до нас дали сме доволни от клиниките на които раздават тези пари
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #68 -: Октомври 06, 2010, 22:35:30 pm »
съжалявам за спама :oops:
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #69 -: Октомври 07, 2010, 00:35:09 am »
Стига вече момичета! Всеки бърза да си вземе парите! Вие не бързате ли за заплатата си???  Олимед та Олимед! Явно молбите на тази клиника се разглеждат на различен принцип. Хем искате да има одобрени хем като не сте вие почвате да недоволствате и да пълните темата с излишна информация! Стига вече! Нека пишат само получилите обаждане за да е по-лесно да се следят номерата,а не да изчитаме купища ненужна информация преди съществената!


Желая успех на всички ви!!!
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #70 -: Октомври 07, 2010, 10:18:39 am »
извинявай ама на мен ми дават заплата за нещо което съм свършила и ако не  са доволни от мен ще ме сменят...явно не си попадала в ръцете им затова така разсъждаваш...пък и това си е чисто БГ разсъждение...да си вземеме заплатата пък какво вършиме...няма значение...Пък и щом толкова се коментира тази клиника значи има някъкъв проблем...точно за такива като тях говори проф Козовски и затова специалисти като него не работят със фонда
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #71 -: Октомври 07, 2010, 13:50:26 pm »
Българско мислене,но както виждам и ти в БГ ще правиш процедура??? А за клиниката.......  Всеки изказва мнение пречупено през собствената му призма! За едни е добра ,за други лоша. Както повечето неща които ни заобикалят. И какво общо има с Олимед ,че Д-р Козовски не работи с фонда?


Момичета,пожелавам на всяка една от вас да не позволява напрежението да отравя всеки ден от живота и !!! Така ще можете по-пълноценно да се зарадвате на прекрасните новини ,когато те стигнат до вас!!!    :bighug:
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #72 -: Октомври 07, 2010, 18:25:05 pm »
Стига вече момичета! Всеки бърза да си вземе парите! Вие не бързате ли за заплатата си???  Олимед та Олимед! Явно молбите на тази клиника се разглеждат на различен принцип. Хем искате да има одобрени хем като не сте вие почвате да недоволствате и да пълните темата с излишна информация! Стига вече! Нека пишат само получилите обаждане за да е по-лесно да се следят номерата,а не да изчитаме купища ненужна информация преди съществената!


Желая успех на всички ви!!!

за какво следене на номера говориш, след като номера около 6900 нямат одобрение, а други около 7200 вече са получили такова. Най-добре си отворете тема "има ли вече одобрени в клиника Олимед"
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #73 -: Октомври 07, 2010, 19:28:09 pm »
Не мога да повярвам,че от толкова изстрадали жени може да лъха такава злоба и завист!
И защо???  Не сме ли и ние като вас? С какво сме заслужили това отношение? С едно телефонно обаждане!!! Една толкова лоша(според вас)клиника има и едно предимство-там нещата си вървят съвсем нормално.


Пожелавам ви да намерите начин да трансформирате отрицателната си енергия в нещо по-добро!!!
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #74 -: Октомври 07, 2010, 19:57:46 pm »
... а някой отчита ли, че ще разглеждат с предимство случаите на приближаващи 43??? аз поне така си го обяснявам, сигурно има и други причини номерата да са така напред в този случай,  :oops: знае ли човек, но всичките тези нападки са много смешни!  :? не е страшно да чакаш, има много по-страшни неща...

Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #75 -: Октомври 07, 2010, 20:01:53 pm »
... а някой отчита ли, че ще разглеждат с предимство случаите на приближаващи 43??? аз поне така си го обяснявам, сигурно има и други причини номерата да са така напред в този случай,  :oops: знае ли човек, но всичките тези нападки са много смешни!  :? не е страшно да чакаш, има много по-страшни неща...

 :balk_47:
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #76 -: Октомври 07, 2010, 20:38:51 pm »
скъпа ти да не си някоя служителка на олимед :P
*
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #77 -: Октомври 07, 2010, 21:18:48 pm »
zdraveite momi4eta pojelavam mnogo k1smet na vsi4ki ot men i samo da vi popitam kato nes1m ob1rnala vnimanie sigorno ot panika koi nomer s1m i si ispratih dokumentite spored vas da se obadq li da popitam koi nomer s1m posavetvaite me podadoh si dokumentite na 15.07.2010 :ask: :balk_132: :balk_132: :balk_132: :balk_132: :balk_132: :balk_132: :balk_132: :? :?
sevinko84
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #78 -: Октомври 07, 2010, 21:25:06 pm »
Според мен е най-добре да се обадиш във фонда, за да ти кажат кой номер си.Ние също на 15.07.2010г. подадохме документи и сме номер 8645
Re: Има ли вече одобрени 4
« Отговор #79 -: Октомври 07, 2010, 21:33:00 pm »
Момичета, не се карайте, относно клиника - има друга тема - "коя клиника избрахте", там всеки е преценил къде да прави ин витро и е прав за себе си. Не превръщайте темата в арена, тук сме с една цел, а тя не е да се караме.