0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Вчера ми разказаха, че преди около година и нещо вливанията на имуновелин в Плевен са правени в хотел, поради липса на леглова база. Вчера се запознах с жената, не вярвам да лъже (все пак вливанията са запазили последната и бременност), но ми се стори ... как да кажа- непрофесионално.
Айде стига бе!Какво ли не бях чувала ама пък и това ако е вярно!!! 8O
Ееееее, стига де! Вече прекалявате с измишльотините! :x
« Последна редакция: Септември 18, 2010, 18:51:57 pm от kartiche »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Ха, че те "лекуват" хиперстимулация по телефона с нош-па, та друго ли.... :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Ееееее, стига де! Вече прекалявяте с измишльотините! :x


Там е работата, че жената ми се стори много искрена и не го спомена като упрек (а аз бих), просто каза, че не и се плащат още 30 лв. за хотела освен самото вливане и ампулите. Затова питам.
Аз това не го вярвам!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Ха, че те "лекуват" хиперстимулация по телефона с нош-па, та друго ли.... :lol:

Техен пациент ли си? Теб ли са лекували така, че имаш информация от първа ръка! Хайде стига вече, винаги има доволни и недоволни от клиники и доктори! Вие боготворите д-р Александров, но ние - не (в частност визирам себе си). Та стига с глупостите!


Струва ми се, че напоследък много се спекулира с клиниката в Плевен. Особено тази тема с "чули-недочули", "казали ми", "чула съм от някое си момиче, с което се запознах вчера, но много й вярвам защото е много искрена".
Аз лично съм пациент на тази клиника, правили са ми вливания в самата клиника и няма нищо такова.
Преди две седмици бях на претлед там и едно момиче пред очите ми беше повикано да подпише документите за фонда, че започва процедура.

Призовавам модераторите да затворят темата, тъй като цялата тема е само и единствено догатки, клюки и недоразумения.
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Хммм, интересно защо, обаче, предимно за тази клиника се говорят такива неща :ask:
Тя крушката си има и опашка.
Дес-дес, никъде не съм споменала друг доктор в тази тема :D
Искаш ли да ни разкажеш защо не харесваш д-р Александров? Ама истината, не това, което ти си си измислила :lol:
« Последна редакция: Септември 18, 2010, 23:15:13 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
    Дааа Дес-Дес понеже има лични впечатления и от двете клиники си измисля, но Мира-мини е чула от едно момиче и нейното твърдение е абсолютна истина.

    Всяко момиче, което влиза в този сайт търси информация и споделя информация. Когато някое си позволи да каже добра дума за КИРМ веднага бива охулвано, толерират се само негативните постове.
    Защо ли?!?! Сигурно защото КИРМ има най-висок процент успеваемост на процедурите?! Или пък защото не дават часове за 2015г. месец май?!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Хахаах, най-вискоа успеваемост...хаах. Сладури. А относно Дес-дес, аз друго имам предвид, тя си знае :lol: Не съм казала, че си измисля за КИРМ.
Факт е обаче, че свестните клиники си имат доказани специалисти в съответните области. За тази не може да се каже баш същото, другарката Рилчева е живия пример.

П.С. О, Дес-дес, не съм пациентка на КИРМ Плевен, но гореспоменатата информация определено е от първа ръка. Преживялата го пациентка го е описала тук във форума. Наскоро пак се обсъжда тоя въпрос :wink:
« Последна редакция: Септември 19, 2010, 00:24:04 am от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
това не ме учудва , може наистина да е така. хотела си е на доц.конова.
и аз съм правила вливания в клиниката , но стаичката събира точно 4 момичета.
*
Първо да кажа ,че не се казва имуновелин 8O,  а имуновенин.Клиниката на доц. Конова е специализирана точно за жени с генетични и имунологични проблеми .Къде какво се влива не знам дали е толкова важно Важното е, че има огромна успеваемост с която много клиники не могат да се похвалят.Така ,че такива коментарии са неуместни според мен!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Момичета, призовавам за приятелско отношение, без нападки. Не е редно да се цитират имена на лекари.

Нека  уважаваме лекарите, които се борят за нашето щастие!

Заключвам темата! Не намирам градивен смисъл от нея.

« Последна редакция: Септември 19, 2010, 20:21:33 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън