0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Витамини за бременни
« Отговор #20 -: Октомври 13, 2010, 15:28:46 pm »
Чичо ми /70 годишен гинеколог/ ми каза да не пия витамини, освен ако при изследванията не ми открият дефицит на нещо. Но докторът ми тук каза, че е задължително и ми даде една чанта с мостри. Мисля да не ги пия редовно през цялата бременност, ще си взимам фолиевата. Все пак витамините са един от най - печелившият бизнеси. Другото, което ме накараха да си направя, беше противогрипна ваксина. Аз категорично отказах, а те ме изгледаха странно...
*
Re: Витамини за бременни
« Отговор #21 -: Октомври 13, 2010, 17:00:50 pm »
Момичета,
вярно ли е че от витамините бебетата ставали по-едри-четох го в Интернет?

И аз съм го чувала че изкуствено напомпвало.

И тримата ми лекари са против витамините!
А това лошо ли е?  :ask:
Аз пия витамини от началото на бременността. Първо матерна после минах на Мама вит. Ще видим какъв ще е крайния резултат живот и здраве декември  :lol:
Re: Витамини за бременни
« Отговор #22 -: Декември 21, 2010, 14:43:08 pm »
Момичета имам един въпрос за PREGNACARE.Не знам дали тук е мястото, но тук ще попитам.
С мъжа ми от около 6 месеца правим опити да си имаме дете.Пия фолиева киселина.Във Pregnacare тя също се съдържа.Може ли да започна да го пия без лекарско предписание и трябва ли да спра тази която пия в момента (Неофолик).Надявам се Pregnacare да ни помогне в пътя към мечтаното бебче.
 

*
Re: Витамини за бременни
« Отговор #23 -: Декември 21, 2010, 15:18:26 pm »
Фолиевата киселина не може да се предозира. В този смисъл - може да я пиеш и отделно, заедно с други витамини, в които се съдържа. Щом опитвате за бебе, не е ли по-добре, вместо витамини за бременни, да пиете препарати подпомагащи фертлитета, като FertilAid примерно? При нас специално - имаше много добър ефект, видим в подписа ми ;)
Разбира се, последните неща ги пиша с условието, че не съм запозната със състоянието и на двама ви, имате ли някакви установени проблеми и диагнози, назначени лечения и т.н.т.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Витамини за бременни
« Отговор #24 -: Декември 21, 2010, 16:40:36 pm »
Ами за сега не сме си правили изследвания.Мислех си да видим дали ще стане, но вече 6 месеца не става.Ще изчакам този месец да видя какво ще е положението (дай боже да е станало), но ако за съжаление не е другия месец ще си пуснем изследвания вече.А иначе за Fertil Aid ще се поинтересувам, ще видя в интернет и може да си го вземем, ама дано не ни потрябва скоро...
 

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Витамини за бременни
« Отговор #25 -: Декември 24, 2010, 11:50:36 am »
Златен дъжд ,при условие ,че не сте правили изследвания е безмислено да  приемате Fertil Aid или други подобни .
Замисли се- ако  се  окаже да имате тубарен проблем например, тези добавки  с какво биха помогнали?
Разбира се  , желая ви да се получат нещата      и да е
(дай боже да е станало)/quote]