0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бременна съм в 9 г.с.Ползвам си полагаемите 20 дни домашен отпуск.Лекарката ми каза че тази отпуска ще ми се сметнат като болничен понеже мисля след отпуската да си взимам болнични.Искам да знам дали е вярно това.Защо отпуск който ми се полага ще го сметнат за болничен.Отпуската не ми е по бременност това е полагаемата ми за годината.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Платен годишен отпуск по време на бременност-Проблеми
« Отговор #1 -: Септември 11, 2010, 12:40:08 pm »
отпуска няма нищо общо с болничния
смени лекарката
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Платен годишен отпуск по време на бременност-Проблеми
« Отговор #2 -: Септември 11, 2010, 13:02:08 pm »
хем ме зарадва хем ме озадачи  :D а как да си я сменя след 10 дни ми свършва отпуската и трябва веднага да излезна в болнични дали ще имам това време 
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Платен годишен отпуск по време на бременност-Проблеми
« Отговор #3 -: Септември 11, 2010, 13:05:47 pm »
предложението за смяна беше съвсем хипотетично
ясно е като бял ден, че отпуска и болничен нямат нищо общо
или твоята лекарка /не зная гинеколог или общо практикуващ е/ не е никак в час, което означава да не стоиш там, или просто не й се занимава с теб, което пак означава да я смениш
ако е личен можеш да я смениш чак декември, ако е гинеколог- веднага, просто си вземаш направление за гинеколог от личния лекар и отиваш при друг гинеколог
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Платен годишен отпуск по време на бременност-Проблеми
« Отговор #4 -: Септември 11, 2010, 13:23:16 pm »
Благодаря ти за съветите  :D