0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
ДА споделя една история!
« -: Май 16, 2006, 22:58:01 pm »
Първом искам да се извиня че пиша тука ,ако сметнете че не е уместно изтрийте тази тема или я преместете!


Аз лично  от 6 години се опитвам да забременея успешно !!Но уви и нестава!!
Та преди около месец бях испаднала в една депресия и си мислих .........господи какво да направя,....каде греша.....защо нестава...???В същия ден срещнах една позната с която не сме се виждали няколко години!Тя е на 39.Тя ме попита какво става имате ли си вече бебе???Аз смутена погледнах към земята и отговорих за сега не!Тя милата веднага разбра че е бъркнала в тежка рана,и реши да сподели неин случей!!

Тя е минала по същия път ,всичко е наред,изследвания ок !,2 години мъки по доктори ,постоянно фоликуметрия -всичко идеално и бебе нестава!Накрая след 2 години непрекъсната борба реши че поне временно се отказва от всичко и се е примерила!!
По това време майка и беше зле с нерви и всеки ден си пиеше билка жълт кантариони покрай майка си и тя си пийваше всеки ден почти 3 месеца и изведнъш БРЕМЕННОСТ!!!!!!!!!!!Сега има красива дъщеричка на 6 месеца!!!!!!
Тя е убедена че точно тази билка и помогна с това че се успокои!!!
Явно там е била причината-на нервна уснова!!Реших да споделя с вас тази история!Дано да ви е от полза!! :lol:
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
ДА споделя една история!
« Отговор #1 -: Май 16, 2006, 23:13:22 pm »

   За никого не е тайна мила,че спокойствието и вътрешния мир са един от най-важните фактори за успех.Сигурно и за това семейство като осинови детенце и скоро жената забременява.Факт.....,но е  много трудно да запазиш това равновесие.За мен лично е почти невъзможно.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
ДА споделя една история!
« Отговор #2 -: Май 17, 2006, 09:54:40 am »
Цитат на: kareliya
Факт.....,но е  много трудно да запазиш това равновесие.За мен лично е почти невъзможно.

Така е. И да допълня.......идва от самосебе си в момент, който умишлено не можем да контролираме. Браво на тези, които са го доживяли!

ДА споделя една история!
« Отговор #3 -: Май 17, 2006, 10:48:12 am »
Много хубава история Ади, благодаря.
Права си, че в много случаи точно така се получава. И аз имам пример за такава история - моята баба. Тя се е омъжила на 18, родила е първото си дете на 19. Но то за съжаление починало на 8-9 месеца от пневмония. Забременяла пак, но в 7-мия месец скочила от високо и до вечерта родила бебето мъртво (в онези далечни за нас времена 7-мачетата не оцелявали). После цели 10 години баба ми не могла да забременее. Ходила по какви ли не лекари и лечения (каквито е имало, АРТ не е било позната дума тогава  :wink: ). И когато вече се била отказала и се примирила, че няма да има деца (била е на 30, преклонна за тогавашните представи възраст) се родил баща ми. Така че съм убедена, че психологическият фактор не е за пренебрегване, каквото и да казват някои.
При мен лично съм забелязла, че нещата към които не се стремя така силно и с цялото си същество по принцип стават като на шега и без някакви особено усилия от моя страна, а това, което искам най-силно и го мисля денонощно, то става най-трудно и най-бавно. И тук не говоря само за забременяването, а за всички по-важни събития в живота въобще.
*
ДА споделя една история!
« Отговор #4 -: Май 17, 2006, 10:53:02 am »
А! А! А!
Това мисля и аз за себе си.... Че нещо в главата ми пречи да стане работата......
И ако ще и в НАСА да ме изследват, пак същата работа ама карай.....

НО ПРОДЪЛЖАВАМ!!!!!!
В очакване ....
ДА споделя една история!
« Отговор #5 -: Май 17, 2006, 14:52:15 pm »
Аз пък обратно, за което съм работила най-упорито, то става! :D
Благодаря ти, Бени!







*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
ДА споделя една история!
« Отговор #6 -: Май 17, 2006, 22:01:29 pm »
Да ви кажа чесно момичета напоследък след 6 години борба много се поизнервих и наистина с нервите хич не съм наред!Та реши да послушам съвета на тази моя позната и  вече 3 седмици пия и аз жълт кантарион!Мисля да ГО ПИЯ 3 МЕСЕЦА .Надявам се да ми по успоки  нервна система .А другото..........................божа работа!така или иначе само мога да имам полза от тази билка!!Успех на всички момичета!!!!!!Много ви обичам! :bighug:
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
ДА споделя една история!
« Отговор #7 -: Май 18, 2006, 01:31:28 am »
Дано мила ади,понякога самовну6ението вър6и 4удеса :kiss:
дано ти помогне жълтото кантарион4е,и виж станало 4удото и при теб,от сърце ти го желая :bighug:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    vkt

ДА споделя една история!
« Отговор #8 -: Май 28, 2006, 17:14:50 pm »
Момичета само искам да ви предупредя, че жълтия кантарион не е съвсем безобидна билка.Мъжът ми има проблеми със стомаха и му бяха препоръчали да я пие, пи упорито около 2 месеца от което започна да вдига рязко много високо кръвно -180/100(уж безпричинно).Дълго се чудихме от какво може да е и накрая решихме да спре приема на жълт кантарион, само 2 седмици по-късно нещата се нормализираха.Не мога 100% да гарантирам,че е от билката, но внимавайте с експериментите...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
ДА споделя една история!
« Отговор #9 -: Май 28, 2006, 18:12:48 pm »
Благодаря за информация.Аз го пия вече 1 месец ,за сега нямам никакви проблеми.По принцип съм с много ниско кървно и често ми се вие свят.От както пияв билката се чувствам по добре така че е възможно наистина малко да вдига кръвно! :lol:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ДА споделя една история!
« Отговор #10 -: Май 28, 2006, 19:42:34 pm »
Жълтият кантарион е много хубава билка - успокоява нервната система и регенерира лигавиците.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
ДА споделя една история!
« Отговор #11 -: Май 28, 2006, 19:47:14 pm »
Цитат на: Lali
Жълтият кантарион е много хубава билка - успокоява нервната система и регенерира лигавиците.


Само че горчиииииииииииииии ...


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ДА споделя една история!
« Отговор #12 -: Май 28, 2006, 19:56:22 pm »
Бирата горчи повече :wink:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
ДА споделя една история!
« Отговор #13 -: Май 28, 2006, 19:57:53 pm »
Цитат на: Lali
Бирата горчи повече :wink:


Да, бе, животът също.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ДА споделя една история!
« Отговор #14 -: Май 28, 2006, 19:59:39 pm »
Кой е в депресия?
Хайде една биричка :wink:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
ДА споделя една история!
« Отговор #15 -: Май 28, 2006, 20:02:37 pm »
Не ми обръщай внимание.  :wink:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ДА споделя една история!
« Отговор #16 -: Май 28, 2006, 20:07:24 pm »
:balk_21:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
ДА споделя една история!
« Отговор #17 -: Май 28, 2006, 20:15:13 pm »
И бирата, и жълтият кантарион горчат, но се понася горчивината.
Животът като ти се вгорчи е гадно, но никога не се стига дъното, винаги има едно стапало надолу и едно или десетнайсет нагоре.
Така че кой на чай, кой на бира - да се усмихнем задружно на ЖИВОТА!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
ДА споделя една история!
« Отговор #18 -: Май 28, 2006, 20:47:54 pm »
Е вярно че много горчи но не е чак толкова страшно.Зора беше първите дни ,вече свикнах!Това е наймалкия проблем важно да има ефект!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Лади много ми харесваха думите ти! :lol: