0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Странно...
« -: Юли 31, 2010, 07:49:01 am »
На вниманието на админите: При всеки опит да заредя страница от форума, антивирусната ми изписва "Мрежов щит, блокиран  достъпа до вредоносен сайт 85.234.190.13 /tds/in.cgi?defaut".

 
*
Re: Странно...
« Отговор #1 -: Юли 31, 2010, 08:03:33 am »
И при мен е така! 8O
Маркирам полето, че съм запозната, че може да навреди на компютъра, и продължавам напред! Но докога ли????? 8O


Ето какво ми дава:
Какво е текущото регистрирано състояние на zachatie.org?
Сайтът е регистриран като подозрителен - посещаването му може да доведе до повреда на компютъра ви.

Част от този сайт бе регистрирана поради наличието на подозрителна дейност 1 път/и през последните 90 дни.

Какво се случи, когато Google посети този сайт?
От 77 страници, които изпробвахме в сайта през последните 90 дни, 49 са довели до изтеглянето и инсталирането на злонамерен софтуер без съгласието на съответния потребител. Последният път, когато този сайт е бил посетен от Google, е на 2010-07-30, а последният път, когато на него е било намерено подозрително съдържание, е на 2010-07-30.
Злонамереният софтуер се хоства на 1 домейн/а, включително 85.234.190.0/.

This site was hosted on 1 network(s) including AS49699 (ICN).

Функционирал ли е този сайт като посредник за по-нататъшно разпространение на злонамерен софтуер?
През последните 90 дни zachatie.org не изглежда да е функционирал като посредник за заразяване на други сайтове.

Хоствал ли е този сайт злонамерен софтуер?
Не, този сайт не е хоствал злонамерен софтуер през последните 90 дни.

Какво е довело до това?
В някои случаи трети страни могат да добавят злонамерен код в легитимни сайтове, поради което показваме предупредително съобщение.

Следващи стъпки:
Върнете се на предишната страница.
Ако сте собственикът на този уебсайт, можете да поискате да му бъде направена проверка посредством Google Инструменти за уеб администратори. Повече информация относно процеса на проверка е на разположение в Помощния център за уеб администратори на Google.
Updated 20 hours ago
©2008 Google - Начална страница на Google
« Последна редакция: Юли 31, 2010, 08:25:07 am от petqst »
*
Re: Странно...
« Отговор #2 -: Юли 31, 2010, 08:53:54 am »
И при мен тази сутрин излезе съобщение, че сайтът може да навреди на компютъра ми.
*
Re: Странно...
« Отговор #3 -: Юли 31, 2010, 09:46:23 am »
  Аз също не мога да вляза в сайта с Mozilla.Появява се съобщение "This site may harm your computer"("този сайт може да навреди на компютъра ви").Това прекъсване стана снощи около полунощ,така както бях във форума.Опитах с Internet Explorer,влизам в сайта.Но с Mozila е блокирано.

*
Re: Странно...
« Отговор #4 -: Юли 31, 2010, 09:57:47 am »
При мен вчера към 21.00 антивирусната ми изписа същото.Наскоро се получи същото и в един друг форум в който пиша.

Re: Странно...
« Отговор #5 -: Юли 31, 2010, 12:20:32 pm »
И при мен от вчера има разни странности.

Първо на работа, там ползвам Опера, като заредя форума ми се отваря уиндоус медия прейър и антивирусната ми засича нещо и светва в червено, коята пък хич не разирам какво иска да ми каже :wink:, но съобщението много трудно се маха - чак като затворя всички приложения.

Вечерта пък в къщи като заредих форума с Експлорера, ми излезе някакво съобщение (уж от експлорера) да позволя инсталирането на някакви пъоп блокери или нещо такова, но затворих всичко. При следващото зареждане на форума нямаше проблем. Днес също нямам никакви проблеми.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Странно...
« Отговор #6 -: Юли 31, 2010, 12:40:41 pm »
Момичета,и при мен е така от вчера вечерта!Изписва ми,че този сайт може да навреди на компютъра!Натиснах наясно съм стова  и продължи и страницата се отвори! :ask:
Re: Странно...
« Отговор #7 -: Юли 31, 2010, 12:43:50 pm »

 като заредих форума с Експлорера, ми излезе някакво съобщение (уж от експлорера) да позволя инсталирането на някакви пъоп блокери или нещо такова, но затворих всичко. При следващото зареждане на форума нямаше проблем. Днес също нямам никакви проблеми.

и при мен е така
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Странно...
« Отговор #8 -: Юли 31, 2010, 12:59:45 pm »
И аз така! :(
*
Re: Странно...
« Отговор #9 -: Юли 31, 2010, 13:15:37 pm »
здравейте,
като цяло проблеми със сайта няма, но са възможни следните неща.
1. Поради някаква причина гугъл да са ни добавили в черния списък.
2. Някой е добавил в подписа си злонамерен код, който активира антивирусните.

Според мен е второто, за това много ще ми помогне ако забележте в коя точно страница се активира антивирусната. Така ще стесним кръга. Аз утре вечер ще съм с windows машина и ще тествам допълнително.

поздрави
*
Re: Странно...
« Отговор #10 -: Юли 31, 2010, 13:31:52 pm »
При мен е при начална страница и когато искам да зареди форума.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Странно...
« Отговор #11 -: Юли 31, 2010, 13:42:55 pm »
 И при мен се появява на началната страница.
*
Re: Странно...
« Отговор #12 -: Юли 31, 2010, 13:59:52 pm »
И при мен е в началната страница.
*
Re: Странно...
« Отговор #13 -: Юли 31, 2010, 14:41:02 pm »
 и при мен е в начална страница .
Но пак сега влизам от SAFARI, и нямам проблем с ползването на сайта .
*
Re: Странно...
« Отговор #14 -: Юли 31, 2010, 15:01:11 pm »
и при мен изписва същото, аз маркирам : наясно съм....
и влизам...
*
Re: Странно...
« Отговор #15 -: Август 02, 2010, 04:05:10 am »
Аз пък от 2 дена, изобщо не мога да отворя нищо. Не ми се изписваше нищо ообено- до днес. А пробвах МНОГО пъти да се промъкна :)
Днес на няколко пъти ми го изпиза това предупреждение. че сайта бил подозрителен? Ама пак не ме пусна, даже и като кликнах, че ок, разбирам!! Преди малко като пробвах отново и влязох направо, без никакви предупреждения, чак хлъцах от изненада! osi_12

Re: Странно...
« Отговор #16 -: Август 02, 2010, 06:28:18 am »
И при мен е така не ми дава изобщо да вляза през модзила,интернет експлорер.Единствено lunascape6,така се казва интернет браузера, ми разрешава.
Сега пак пробвах през модзила и пак ми изписва така

Вярвам!!!!
*
Re: Странно...
« Отговор #17 -: Август 02, 2010, 06:32:48 am »
Zdravejte,
Pdoblemite sa opraveni!
Sega chakame google da retestwa i da ni wdigne karantinata. Pusnal sum report spored tjah do 1 den sled reporta praviat proverka i mahat karantinata.
Pozdravi
*
Re: Странно...
« Отговор #18 -: Август 02, 2010, 07:03:40 am »
Благодаря ти, beast!
Днес вече се влиза :D
*
Re: Странно...
« Отговор #19 -: Август 02, 2010, 08:42:30 am »
Благодарности на Добри за бързата работа, поздрави на домочадието. :D
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!