Овулационен календар
за планиране на бременност и определяне на фертилните дни. Графики на фертилност.

Зачатие e българският портал за профилактика и преодоляване на стерилитета, репродуктивно здраве и семейно планиране, който съдържа много полезни материали и съвети, връзки с ресурси, свързани с лечението на безплодието и новите асистирани репродуктивни методи.

Сдружение Зачатие има за цел да обедини, информира и подпомага над 270 000-и български семейства, които не могат да имат свои деца, докато не им бъдат направени необходимите за целта изследвания и лечение.

Автор Тема: Медицински център за жената "Света Петка"  (Прочетена 5419 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SISA77

• Потребител
  • **
  • Публикации: 100
Моля препоръчайте ми някои от докторите, които работят в МЦ Св. Петка - http://www.mc-svetapetka.com/.
Става въпрос за стандартен гинекологичен преглед. Центъра е на удобно за мен място.

Meme

• Редовен потребител
  • Публикации: 685
Re: Медицински център за жената "Света Петка"
« Отговор #1 -: Юли 24, 2010, 00:28:03 am »
SISA77, в "Св.Петка" бях на фетална морфология при д-р Янкова и д-р Стратиева. И двете са млади, старателни, внимателни, специализирали са в чужбина и доколкото разбрах се ползват с добро име. За д-р Стратиева няма мнения по форумите, защото наскоро се е завърнала от Англия, но за д-р Янкова прочетох само хубави неща и съм съгласна с тях.

SISA77

• Потребител
  • **
  • Публикации: 100
Re: Медицински център за жената "Света Петка"
« Отговор #2 -: Юли 24, 2010, 07:53:59 am »
Благодаря, Meme.

Информацията, съдържаща се в zachatie.org НЕ може да замени консултацията с лекар за диагнoстика и лечение! За всичко свързано с Вашето здраве се консултирайте със своя лекар! Екипът ни не носи отговорност за сайтовете, към които сме предоставили връзки .. още »
Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF

|   реклама   |   контакти   |   отговорност   |   начало