0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
За този сироп съм чела доста в Интернет пространството и ми се стори абсурдно твърдението за него, обаче като видях мои бивши колеги как са отслабнали останах без думи. Аз съм мързелива по отношение на прилагане на диети и подобни за това много се изкушавам и може би ще се престраша да опитам с това.
Колкото повече излишни килограми имаш, толкова повече сваляш.

Може да се поръча само и единствено от ТУК

Ще се радвам на мнения и коментари  :D
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Натуралният палмово-кленов сироп Madal Bal
« Отговор #1 -: Юни 28, 2010, 08:18:19 am »
На първо място стои единствено и само отговорността към СЕБЕ СИ.
Това е много важно, понеже състоянието, в което се намира въпросното СЕБЕ СИ, рефлектира върху всички хора, които се намират около него.

В какво се изразява отговорността? Отговорността към себе си се изразява в това да:
- да се образоваме коит храни са по-скоро добри и кои - не
- да се храним с храните, които сме научили, че са по-скоро добри
- да изследваме коя храна как ни действа, а не да следваме сляпо препоръки на разни експерти и "експерти"
- да даваме на тялото си редовно, разнообразно и интензивно движение
- да се грижим за емоционалното си здраве

Преки пътища към "мечтаното тяло" не съществуват. Има единствено и само съзнателни и отговорни избори, има причини и последствия. Както отговорните, така и безотговорните избори имат своите последствия.

Последствията от безотговорните избори обикновено май не ни харесват много много, затова май е по-добре да бъде отговорни :)

поздрави
Лазар
www.LiveToLift.com - здраве, персонално трениране, индивидуален подход

Персонални тренировки

Консултации
Re: Натуралният палмово-кленов сироп Madal Bal
« Отговор #2 -: Август 31, 2010, 02:07:42 am »
Здравейте,купих сиропа преди 2 седмици,мои познат го пи 20 дни и свали 18 кг,но без да си позволява нищо друго освен вода и сироп.След като спрях цигарите и мина първия ми опит качих 20 кг за 6 месеца,това много ме стресира-живот и здраве след още близо 6 ще е и вторият.Реших да търся върз начин да ги сваля защото ако кача толкова много и след него със сигорност ще ми натежи.Щях да почна да го пия но се отказах,след като разбрах че веднага след като е спрял да пие сиропа моя познат е качил наново свалените килограми + 10 отгоре за по малко от месец.Чух и др.подобни коментари,точно като отзивите от строгите диети и ходенето по дебелариуми.Реших да прочета по добре брошурата към сиропа на център Гарабитов-обяснено е че приема на сиропа(разреден с вода,лимонов сок и подправен с лют пепер)е за пречистване на организма(мъртви клетки,токсини)и се препорачва переодично за по 10 дни,като сиропа набавя нужната храна на организмарза и тои атакува старите и болни клетки и тялото започва да се самообновява.Преди приема е препорачително да се пречисти дебелото черво а повреме на приема може да се пие по 2 пъти на ден чай или фреш от портокал или грейпфрут като общо приема на течности трябва да е 3 литра на ден за да се изхвърлят отровите от организма.Препорачително е спортуването,строго забранено-газирано,сладко,алкохол,пържени храни,задължително е 10 дневно захранване(което е една строга диета)след причистването.Нищо по различно от всяка драстична диета,която при излишни 3-4-5кг може да помогне,но при повече така лесно и ефикасно едва ли.Готвя се вече 2 седмици и не се осмилявам да гладувам за да не стане по лощо след това,не само заради йо-йо ефекта който според мен ще е неизбежен,заради стреса на организма,но и от страха от болести и проблеми които на никой не са нужни особенно в нашето положение.Смятам да използвам сиропа за пречистване на организма за по 2-3 дни,защото наистина почувствах лекота след като пих очистително единия ден а на др.сиропа,подобрявя перисталтиката на червата,почнах да внимавам какво ям и то под час,спортувам и пия по 2л вода и чай.Бавно но славно градя напредък и то траен,но нещото което ме притеснява е силно издутия корем въпреки че минаха 4месеца от края на процедурата.Дали това не е по сериозен проблем?Съжалявам за отклонението.
Re: Натуралният палмово-кленов сироп Madal Bal
« Отговор #3 -: Октомври 07, 2010, 17:25:58 pm »
Магическа рецепта няма.

Има единствено:
- добро отношение към собственото ни тяло (посредством хубава храна и спорт)
- постоянство
- осъзнаване

поздрави
www.LiveToLift.com - здраве, персонално трениране, индивидуален подход

Персонални тренировки

Консултации