0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дневникът на Мелиса
« -: Юни 26, 2010, 18:27:00 pm »
Време е и аз да си направя един дневник, където да описвам всичко, което ям, че и при мен важи - вечно на диета, но качвам килограми. Дано този дневник да ми бъде стимул да сваля вече излишните 15 кг. На 30 години съм, висока съм 160 см и най - добре се чувствам 50 - 55 кг. Зимата бях стигнала 70 кг, но успях да сваля 5 и сега съм 65 кг. Слабостите ми са хляб, чипс, сирена и сладко. Ако случайно откажа да хапна бонбон или торта се чувствам все едно съм извършила грях  :lol:.
Диетите, които съм опитвала са мнoгoбройни, но винаги съм се издънвала. :x Най - често съм опитвала нисковъглехидратната и плодовете на Ковачева. Стигала съм най - много до 10 дни и после с гръм и трясък се провалям и сядам на масата  :oops:. И така се получава сваля 4 кг, а кача 6 след това. И отново започвам със следващия си неуспешен опит. И от 5 излишни килограма, сега съм с 15! Вече съм решила да ям от всичко, но по - малко. Месо не ям, освен риба. Ще се опитам да карам главно на зеленчуци, плодове и протеини. Със спорта съм скарана. Записана съм на фитнес от 3 години, но не ходя. Само дето всеки месец си плащам таксата за фитнеса. Може би като ако видя, че отслабвам, ще се мотивирам да ходя и на фитнес. Дано този път успея, че иначе излишните ми килограми от 15 ще станат 35, тъй като всяка нощ лягам с мисълта от утре съм на диета!  :D

[/url]
Re: Дневникът на Мелиса
« Отговор #1 -: Юни 28, 2010, 04:32:49 am »
27/06/2010
 
Закуска: нищо
Обед: шопска салата със сиренe
Вечеря: 2 вегетариански бъргера, лютеница, хумус, бамя на пара. За десерт 1 праскова
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 05:49:42 am от Melissa »

[/url]
Re: Дневникът на Мелиса
« Отговор #2 -: Юни 29, 2010, 05:23:00 am »
28/06/2010

Закуска: 2 праскови
Обед: 3 яйца със сирене, 2 домата, 1/2 кубче зеленчуков бульон
Вечеря: сирене, хумус, гъби със сос от домати. За десерт - грозде

2 1/2 часа ходене
« Последна редакция: Юни 29, 2010, 07:09:22 am от Melissa »

[/url]
Re: Дневникът на Мелиса
« Отговор #3 -: Юни 30, 2010, 18:51:34 pm »
29/06/2010
Закуска: 2филийки пълнозърнест хляб с лютеница и сирене
Обед: 1 банан
Вечеря: паниран кашкавал. За десерт 1 парче брayни със сладолед и сметана и 5 бонбона Линдт - да опитам от всички видове.  Пълен провал на режимът ми :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

[/url]
Re: Дневникът на Мелиса
« Отговор #4 -: Юли 09, 2010, 04:14:10 am »
От 1 юли до 7 юли ме срам да напиша какво съм яла  :oops: :oops: :oops: :oops: osi_6 osi_6 osi_6 osi_6 osi_6

08/07/10

Закуска: нищо
Обед: 2 бъргера, 2 домата, хумус
Следобедна закуска: няколко кракера
Вечеря: череши и боровинки. 3 бонбона от черен шоколад  :oops:

[/url]
Re: Дневникът на Мелиса
« Отговор #5 -: Юли 12, 2010, 21:59:20 pm »
Време е и аз да си направя един дневник, където да описвам всичко, което ям, че и при мен важи - вечно на диета, но качвам килограми. Дано този дневник да ми бъде стимул да сваля вече излишните 15 кг. На 30 години съм, висока съм 160 см и най - добре се чувствам 50 - 55 кг. Зимата бях стигнала 70 кг, но успях да сваля 5 и сега съм 65 кг. Слабостите ми са хляб, чипс, сирена и сладко. Ако случайно откажа да хапна бонбон или торта се чувствам все едно съм извършила грях  :lol:.
Диетите, които съм опитвала са мнoгoбройни, но винаги съм се издънвала. :x Най - често съм опитвала нисковъглехидратната и плодовете на Ковачева. Стигала съм най - много до 10 дни и после с гръм и трясък се провалям и сядам на масата  :oops:. И така се получава сваля 4 кг, а кача 6 след това. И отново започвам със следващия си неуспешен опит. И от 5 излишни килограма, сега съм с 15! Вече съм решила да ям от всичко, но по - малко. Месо не ям, освен риба. Ще се опитам да карам главно на зеленчуци, плодове и протеини. Със спорта съм скарана. Записана съм на фитнес от 3 години, но не ходя. Само дето всеки месец си плащам таксата за фитнеса. Може би като ако видя, че отслабвам, ще се мотивирам да ходя и на фитнес. Дано този път успея, че иначе излишните ми килограми от 15 ще станат 35, тъй като всяка нощ лягам с мисълта от утре съм на диета!  :D

Като начало намали малко темпото :)) Всичко е въпрос на време и методичност :)
Защо не ядеш месо ?
Какво разбираш под протеини ?
Защо точно фитнес ? Какво движение/физическа активност обичаш да правиш ?


Относно другите ти мнения - ядеш малко. Сваля се с ядене :)
Колко вода пиеш ?
Кафе ? Цигари ? Алкохол ?
 :)