0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тренировка с домашен степер
« -: Юни 20, 2010, 16:55:32 pm »
Здравей Александър :) Приятелка от Зачатие ми зае домашен степер от този вид http://www.myfitness-bg.com/show.php?pr=955 - с ластици.
Коя е най-добрата тренировка за мен, защото искам по-скоро да отслабна в бедрата и да стегна краката, отколкото да трупам мускулатура. И с ластиците трябва ли да извършвам определени движения?Сега ги дърпам леко нагоре, все едно вдигам гирички, с юмруци нагоре.
По колко време дневно се тренира?
[/url][/url]
Re: Тренировка с домашен степер
« Отговор #1 -: Юни 25, 2010, 11:26:30 am »
Най-добрата тренировка за теб, включваща степера ли ? :)

Защото има и по-добри решения от това ;)

Какви точно са ластиците ? Какво съпротивление имат ?
Re: Тренировка с домашен степер
« Отговор #2 -: Юни 25, 2010, 15:07:40 pm »
Ами включваща степера. Иначе нямам идея какво друго мога да правя - винаги съм плувала, една година стабилно фитнес (най-много време отделях на крос тренажора и велоергометъра) и после физическите ми упражнения включваха само много ходене, каране на колело (с падане почти всеки път :oops:) и работа :oops:
Ластиците са дебели и мнооого трудно се дърпат - две минути с тях и все едно съм вдигала гирички от 5 кг. 10 мин.
П.С. Ръцете са ми слабо място - никакви мускули там, а коленете прищракват чат-пат, поне преди.
[/url][/url]
Re: Тренировка с домашен степер
« Отговор #3 -: Юли 04, 2010, 21:13:07 pm »
Ето ти идея :)

Почни с базовите неща - клякане, стабилизация на корем, дърпане и бутане.

Степерът в случая може да е само суплементиращ елемент ;)
*
Re: Тренировка с домашен степер
« Отговор #4 -: Април 12, 2012, 21:47:16 pm »
Здравейте ! Да разбирам ли,че не сте фен на степера ? Има ли той много недостатъци ? Защото от около месец всяка вечер съм на него по около 30/40 мин., разбира се ефект още няма почти никакъв,и се чудех дали това е ефективен начин за сваляне на килограми ?!