0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: цикъл след стимулация
« Отговор #20 -: Октомври 01, 2010, 16:54:29 pm »
Благодаря ви,момичета. Записах си час за стотния ден,което е в понеделник,пък да видим какво ще последва.
Re: цикъл след стимулация
« Отговор #21 -: Октомври 17, 2010, 16:04:16 pm »
iskam da popitam kolko inzekci se biyt po vreme na stimulacia.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: цикъл след стимулация
« Отговор #22 -: Октомври 18, 2010, 00:19:39 am »
От 1-2 на ден до 5-6 на ден. Стимулацията трае 12-14 дни.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: цикъл след стимулация
« Отговор #23 -: Септември 13, 2011, 10:13:55 am »
Копирам поста си от друга тема, защото сега открих тази и се надявам на отговор.

"....понеже първия ми опит беше успешен и нямам реално наблюдение за ефекта от стимулацията.
След втория опит /пак по къс протокол/ нямах никакви странични ефекти - нито подуване, нито повишаване на кг, нито друго.
Втори опит /ЕТ на 28.06./- неуспешен, цикъл на 10-ти ден от ЕТ и точно на деня, в който би трябвало да ми дойде, ако нямаше процедура /МЦ на 26 дни/. Интересното идва после - нормално забременяване във следващия месец - юли, с последващ спонтанен аборт в 6-та седмица /15.08./. По принцип съм с редовен МЦ, какво да очаквам сега? Има ли вероятност този месец да съм повлияна все още от стимулацията и да имам закъснение на МЦ? "
*
Re: цикъл след стимулация
« Отговор #24 -: Септември 14, 2011, 18:29:19 pm »
biserche, съчувствам ти за преживяното. Аз го преживях в 10-а седмица (абразио поради мисед). Смятам, че е възможно да имаш закъснение поради аборта, а не поради стимулацията.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг