0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Зравейте момичета,
докато се лутахме със съпруга ми и бяхме се отчаяли,че имаме час за д-р Стаменов чак за V.2011г.послушах вашите съвети да отидем в друга клиника.Обадих се в Майчин дом да проверя колко най-рано може да си запишем час там и се изненадах като ни предложиха още на следващия ден при д-р Капка Атанасова.Първите ни впечатления са много добри,но ще ви помоля ако някой има повече наблюдения или е ходил при нея да ми пише.Разочароваха ни като ни каза,че с тези показатели от спермограмите на съпруга ми единственият ни шанс е ин витро.Започнахме да правим идследванията за канидатстване към фонда.А часа при д-р Стаменов ще си го запазя,защото той ми се струва най-надежден.Пишете ми,моля ви.Благодаря.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: мнения за д-р Капка Атанасова-Майчин дом
« Отговор #1 -: Май 30, 2010, 18:14:43 pm »
Аз съм при Капка Атанасова и мога само хубави неща да кажа за нея.Внимателна,когато не е сигурна в нещо не си прави експерименти,а се допитва до колегите си.Аз лично съм много доволна.За съжаление не съм бременна все още,подадах документи във фонда за втори опит и пак при нея ще съм.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: мнения за д-р Капка Атанасова-Майчин дом
« Отговор #2 -: Май 30, 2010, 18:30:12 pm »
Аз съм при Капка Атанасова и мога само хубави неща да кажа за нея.Внимателна,когато не е сигурна в нещо не си прави експерименти,а се допитва до колегите си.Аз лично съм много доволна.За съжаление не съм бременна все още,подадах документи във фонда за втори опит и пак при нея ще съм.

Благодаря ти.Имам нужда от такива думи.Аз съвсем на сляпо и се доверих-без въобще да съм разпитвала предварително.А имаш ли предства дали може всеки опит ин витро да е в различна клиника?/имам в предвид 3-те опита от фонда/
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: мнения за д-р Капка Атанасова-Майчин дом
« Отговор #3 -: Май 30, 2010, 18:57:03 pm »
Може,но за по-вече информация прочети в темата за фонда,там пише как да си смениш клиниката.Успех ти желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"