0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #20 -: Юли 21, 2010, 10:19:52 am »
tet, колко подут? Ако ти създава дискомфорт да сядаш, да дишаш, отиди пак да те видят!
*
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #21 -: Юли 21, 2010, 13:16:32 pm »
Вера, през ден съм при док. ЕХ и биохимия - около 1 литър вода в коремната кухина, но биохимията е добра, затова той не иска да тегли водата засега. Иначе подуването се търпи до обяд, но-слобо е, но вечер е отвратително. Това засега се следи, но нали всички ни интересува само заветното ЧХГ. Засега ще оживея, но за нервите си - негарантирам. :lol:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #22 -: Юли 21, 2010, 13:41:05 pm »
Кураж, tet! Принципно (сигурно ти е ясно) че вторичната хиперстимулация е белег за бременност! Дай Боже! :D
Приемай течности, препоръчваше се аспержи, действали диуретчно. Добре е че се следите през ден! Дръж ни в течение!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #23 -: Юли 21, 2010, 14:02:54 pm »
Благодаря за загрижеността! На белтъчна диета съм и билкови чайчета. А как ми се ядат праскови и пъпеши....
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #24 -: Юли 21, 2010, 14:23:36 pm »
Вземи си аспержи, много помагат. Казвам го от опит с 2 вторични хиперстимулации, едната от които доста тежка. Може да си вземеш протеинови десертчета или протеин на прах - това за белтъчната диета.  :wink:
Течности - не повече от 1,5-2 л на ден. Никаква целулозна или газообразуваща храна. Избягвай резки движения.
Ако се появи силна болка в областта на яйчниците, затруднено дишане, повръщане - бегом на лекар по спешност, че нещата се влошават много бързо.
  09.11.2007
*
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #25 -: Юли 21, 2010, 14:35:21 pm »
Благодаря Жабче! То с този корем резки и бързи движения са невъзможни.
*
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #26 -: Юли 21, 2010, 14:38:59 pm »
Жабче, забравих да те питам. И в двата случяя ли е имало бременност? Колко време ще трае това чудо? Оп, май излязохме от темата.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #27 -: Юли 21, 2010, 15:25:28 pm »
Да, и двата случая Жаб бе с двуплодна, за щастие от втория опит се радва на две слънчица! :)
Всичко свързано с вторична хиперстимулация е си е по темата и е сериозно състояние, изискващо непрестанно наблюдение.
При бременност (и при липса не дай Боже) дискомфорта си отшумява постепенно. Важно е да се вглеждаш в себе си и да държиш в течение лекуващия си, независимо от часа на деня или годишните отпуски.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #28 -: Юли 21, 2010, 15:33:36 pm »
Благодаря Евро! Да са живи и здрави близнаците на Жабче. За щастие моя док е доста отговорен. Утре ще е часът на истината за мен, за водата в мен и моето ЧХГ.
Аз имах само една адски режеща болка вечерта когато сложих втория Прегнил 5000 и на другия ден (8- ми след трансфера)се подух. Вече болки нямам, но корема ми е като за 5-ти месец и постоянно ме боли кръста.
*
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #29 -: Юли 22, 2010, 14:09:30 pm »
Момичета, на 16-ти ден от ЕТ, ЧХГ - 90,90. Определено се зарадвах. Водата в корема си седи, но биохимията е добра и док каза, че организма ми май сам ще се справи.
Ще проверим другия четвъртък дали все още имитирам камила.
А относно белтъчната диета, ми каза, че най- добре е извара.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #30 -: Юли 22, 2010, 14:14:07 pm »
Момичета, на 16-ти ден от ЕТ, ЧХГ - 90,90. Определено се зарадвах. Водата в корема си седи, но биохимията е добра и док каза, че организма ми май сам ще се справи.
Ще проверим другия четвъртък дали все още имитирам камила.
А относно белтъчната диета, ми каза, че най- добре е извара.
:bighug:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #31 -: Юли 22, 2010, 18:00:36 pm »
Чудесно, няма да пускаме палците!  :D

Да поправя Евро малко... първата бременност беше триплодна.  :wink:

Иначе отшумява сравнително бавно, зависи колко е била водата. При първата ми хиперстимулация, когато лежах в болница 10 дни и бях много зле, ми трябваше месец време за да се оправя и то с лекарства. При втората ми се наложи само еднократно вливане в клиниката и ми мина за 2 седмици.
  09.11.2007
*
Re: Прегнил и тест за бременност
« Отговор #32 -: Юли 22, 2010, 18:14:35 pm »
Благодаря Ви момичета! Дой Боже на всички подобно ЧХГ и липса на хиперстимулации.
Добре, че излязоха на мода широките дрехи, та корема няма да ме притеснява ако неспадне скоро. :lol: