0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Meli Моля те за малко внимание!
« -: Май 12, 2006, 09:12:31 am »
Здарвеи Мели сигорно си прочела в темата за кандиломите.Можеш ли да ми кажеш като забременея трябвали непременно да е секцио раждането ( при наличие на вирус в организма). Чувствам се ужасно :oops:  не ми стигат другите проблеми ами и това :cry: Благодаря ти предварително.И за спермограма искам да те питама като тръгнем да правим разширена дали може при тебе ( ако правиш ) да я направим?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Meli Моля те за малко внимание!
« Отговор #1 -: Май 12, 2006, 09:32:46 am »
Не съм прочела темата ти, ще го направя при първа възможност. Секциото не е никакъв проблем, изобщо не е нещо, за което трябва да се притесняваш.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Meli Моля те за малко внимание!
« Отговор #2 -: Май 12, 2006, 10:20:33 am »
Мели благодаря ти ами не се притеснявам ама понеже ще ми е трета операция и не съм много очарована.то до там да стигнем де.притеснява ме факта че заразата остава в организма за винаги :cry:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Meli Моля те за малко внимание!
« Отговор #3 -: Май 12, 2006, 10:25:06 am »
Това, че заразата остава завинаги в организма, също не бива да те тревожи особено - херпес вирусите примерно са също пожизнено живеещи в нашия организъм и не е кой знае какво.  :)

Спокойно, твърде много се притесняваш, и то за бъдещи проблеми.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Meli Моля те за малко внимание!
« Отговор #4 -: Май 12, 2006, 10:36:32 am »
е да права си но това е малкоо по различно от херпеса :wink: мислех си дали след като вече съм заразена има ли смисъл да се пазим с презервативи  ако да как ще го направим тва бебе  :cry: нали в краина сметка за това се борим.