0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Момичета надявам се да не прозвуча налудничаво но искам да попитам имали пробвали и да споделят !Аз лично съм решила да пробвам,четох доста добри отзиви в други форуми?Споделете ако имате опит с мастиката и анасончето :Как го пихте,колко дни и т.н На мен ми казаха да го пия 20гр мастика +20гранаосоново масло ,докато съм в ову,5дни

Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #1 -: Май 25, 2010, 23:16:42 pm »
 За какво помага този коктейл? :lol:
Аз за пръв път чувам за това и би ми било интересно да науча нещо интересно и полезно. За качествена овулация ли е ?
*
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #2 -: Май 26, 2010, 06:36:25 am »
За забременяване, Фаталче :lol:

[/url]
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #3 -: Юни 21, 2010, 15:49:33 pm »
Аз съм пила отвара от анасон. Рецептата беше със счукани плодчета на анасона, но се оказа, че са много твърди и не мога да ги счукам. Затова ги слагах цели във врялата вода и повечко от указаното в рецептата. Пила съм ги за качествени фоликули. И да ви кажа имаше ефект. Имаше и подобрение във FSH. Е, накрая резултата не беше положителен, но определено анасона помага. Повече за аносона може да се види от това което казва Чичко Гугъл. :) В момента не съм се подготвила за препратка към него, но ако не намерите ......... аз ще се поровя.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #4 -: Юни 21, 2010, 16:24:57 pm »
все пак - за какво се предполага, че помагат мастиката и анасонът? (мастиката така или иначе се прави с анасон, де)

"5 дни докато съм в ову"...

"ову"-то трае минути, а не дни. :)

точно по време на овулация и малко след това да се пие нещо с цел подобряване нивото на ФСХ е съмнително - ФСХ има роля в първата част на цикъла, не в средата му.

ако не друго - мастиката със сигурност ще помогне за настроението и съответно - ще стимулира желанието за секс.  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #5 -: Юни 21, 2010, 16:56:31 pm »
ами незнам момичета,факта е налице пък от настроение или друго- незнам... :bfp: :D
така ми е казано и аз просто цитирах,а не казвам ,че съм 5 дни в овулация...но нямам намерение да убеждавам никой,даже не трябваше да питам тук дали някой е чувал...просто поисках мнение,въпреки ,че прочетох доста в други форуми
« Последна редакция: Юни 21, 2010, 16:59:49 pm от moniks_s »

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #6 -: Юни 21, 2010, 17:03:38 pm »
Ако знаете колко Узо пиехме с мъжа ми....
Ако има проблем на лице няма как анасона да помогне!
*
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #7 -: Юни 21, 2010, 17:23:43 pm »
Ако знаете колко Узо пиехме с мъжа ми....
Ако има проблем на лице няма как анасона да помогне!
Да, така е.

[/url]
*
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #8 -: Юни 21, 2010, 18:26:49 pm »
ама момичета това е ако нямаш доказан от изследвания проблем ,не твърдя ,че е от анасона бе момичета не е нужно сега да го предъвкваме -попитах -отговориха ми момичета и така....успех на всички желая :D

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #9 -: Юни 29, 2010, 23:18:17 pm »
 :lol: От днес наблягам на мастиката :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #10 -: Юли 01, 2010, 16:44:15 pm »
И аз ще се пробвам при новия цикъл  :lol: малко не я понасям ама ще стискам зъбки  :D

Вярвам!!!!
*
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #11 -: Юли 01, 2010, 22:05:26 pm »
то и аз не обичам ама кърках  :goodluck: :drunk:

Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #12 -: Август 11, 2010, 17:19:00 pm »
Анасоновото масло се пие докато си в мензис. Само тогава. osi_3  Ако имате проблем с бъбреците внимавайте. по принцип се пие за отпушване на тръбите. Чисти и песъчинки в бъбреците.
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #13 -: Октомври 09, 2011, 20:10:04 pm »
Темата е стара и отдавна не е писано в нея-но да я побутна.Отдавна знам за тази рецепта и даже си бях купила анасона,но все ме дострашаваше да опитам.В един момент се навих.Резултат-още същия месец,пих го от 3 до 7 ден на МЦ.Незнам дали това ми помогна.Малко по късно обаче се оказа мисед.И сега се чудя-възможно ли е,този коктейл да е накарал фоликула да порасне по скоро,а яйцеклетката да не е била достатъчно узряла???А ако не е достатъчно узряла,то фоликула щеше ли да се пукне,или???Въпреки скоростния резултат,ме е страх да опитам отново,макар,че това просто е мастика с анасон,но...как мислите?
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

Вярвайте в Бог!Там,където свършват човешките сили,идва място за чудото!
*
Re: Анасононово масло-пробвал ли е някой?
« Отговор #14 -: Октомври 13, 2011, 23:07:03 pm »
Ами аз не знам да се пие докато си в цикъл-аз го пих след цикъла.От опит глава не боли.Права си ,че това е мастика само
ПП НЕ пропагандирам метода,просто си казвам мнението,то и темата аз я пуснах ,защото се чудех точно като теб МаленаГалена