0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

МОМИЧЕТА  МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ ОТЗИВИ ОТ ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА В ПЛОВДИВ ТЪЙ КАТО АЗ СЕ НАСОЧИХ ДА РАЖДАМ СЕКЦИО ТАМ
КАК СЕ ДЪРЖИ ПЕРСОНАЛА , КАКВИ СА УСЛОВИЯТА , ВИЕ ПРИ КОЙ ДОКТОР БЯХТЕ
ИЗОБЩО ВСИЧКИТЕ ВИ НАБЛЮДЕНИЯ ЗА ТАМ


Re: ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА В ПЛОВДИВ
« Отговор #1 -: Май 18, 2010, 15:59:40 pm »
Линда, ако обичаш не пиши с главни букви! Писането с главни букви във уеб пространството се възприема като викане.

Що се отнася до въпроса ти - надявам се, че пловдивчанки ще ти отоговорят.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА В ПЛОВДИВ
« Отговор #2 -: Май 18, 2010, 16:01:37 pm »
Реновирано е, хубано е. Но само това. Не бих избрала тази МБАЛ.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА В ПЛОВДИВ
« Отговор #3 -: Май 20, 2010, 19:39:28 pm »
Предната ми бременност бях записала ЖК при д-р Карагьозян, който е завеждащ мисля на 2-ра градска. Записах се при него с намерение да раждам там, но през месеците в които ходих на консултации при него категорично размислих. Само ще кажа че пуши в кабинета докато преглежда, много е лаконичен и нищо не обяснява и аз лично не бих доверила раждането на детето ми в неговите ръце.

Re: ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА В ПЛОВДИВ
« Отговор #4 -: Януари 17, 2011, 10:51:09 am »
здравей мила аз също сам раждала там но просто така се стекоха обстоятелствата но като цяло бих те посъветвала да раждаш някъде другаде аз лично не съм доволна техния
професионализам
Re: ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА В ПЛОВДИВ
« Отговор #5 -: Януари 18, 2011, 18:51:06 pm »
Преди шест години зълва ми ражда там при доктор Дишлийски. Беше доволна, но имат много малко места и ми сподели, че единият лекар, който водил другото раждане се държал ужасно грубо с жената и дори я заплашил , че ще й удари шамар , ако не спре да се оплаква. Но аз нямам лични впечатления, от курса за бременни ни водиха, но не останах очарована, а и ако не си си избрала подходящ лекар не бих те посъветвала да раждаш там. Ако държиш да е държавна болница отиди във ВМИ или Окръжна. Леко раждане ти желая.
*
Re: ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА В ПЛОВДИВ
« Отговор #6 -: Януари 18, 2011, 19:11:14 pm »
Момичета, темата е доста стара. Предполагам авторката е родила отдавна :wink: