Овулационен календар
за планиране на бременност и определяне на фертилните дни. Графики на фертилност.

Зачатие e българският портал за профилактика и преодоляване на стерилитета, репродуктивно здраве и семейно планиране, който съдържа много полезни материали и съвети, връзки с ресурси, свързани с лечението на безплодието и новите асистирани репродуктивни методи.

Сдружение Зачатие има за цел да обедини, информира и подпомага над 270 000-и български семейства, които не могат да имат свои деца, докато не им бъдат направени необходимите за целта изследвания и лечение.

Автор Тема: ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА В ПЛОВДИВ  (Прочетена 8236 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ЛИНДА

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 21
МОМИЧЕТА  МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ ОТЗИВИ ОТ ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА В ПЛОВДИВ ТЪЙ КАТО АЗ СЕ НАСОЧИХ ДА РАЖДАМ СЕКЦИО ТАМ
КАК СЕ ДЪРЖИ ПЕРСОНАЛА , КАКВИ СА УСЛОВИЯТА , ВИЕ ПРИ КОЙ ДОКТОР БЯХТЕ
ИЗОБЩО ВСИЧКИТЕ ВИ НАБЛЮДЕНИЯ ЗА ТАМ

rally_pat

• Глобален Модератор
  • Много активен потребител
  • *
  • Публикации: 4554
Re: ВТОРА ГРАДСКА БОЛНИЦА В ПЛОВДИВ
« Отговор #1 -: Май 18, 2010, 15:59:40 pm »
Линда, ако обичаш не пиши с главни букви! Писането с главни букви във уеб пространството се възприема като викане.

Що се отнася до въпроса ти - надявам се, че пловдивчанки ще ти отоговорят.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!

evro

• Публикации: 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
    • http://www.zachatie.org
« Отговор #2 -: Май 18, 2010, 16:01:37 pm »
Реновирано е, хубано е. Но само това. Не бих избрала тази МБАЛ.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com

maia_st

• Публикации: 1408
« Отговор #3 -: Май 20, 2010, 19:39:28 pm »
Предната ми бременност бях записала ЖК при д-р Карагьозян, който е завеждащ мисля на 2-ра градска. Записах се при него с намерение да раждам там, но през месеците в които ходих на консултации при него категорично размислих. Само ще кажа че пуши в кабинета докато преглежда, много е лаконичен и нищо не обяснява и аз лично не бих доверила раждането на детето ми в неговите ръце.

SINDI

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #4 -: Януари 17, 2011, 10:51:09 am »
здравей мила аз също сам раждала там но просто така се стекоха обстоятелствата но като цяло бих те посъветвала да раждаш някъде другаде аз лично не съм доволна техния
професионализам

elora_cat

• Сдружение Зачатие
  • Редовен потребител
  • *
  • Публикации: 600
« Отговор #5 -: Януари 18, 2011, 18:51:06 pm »
Преди шест години зълва ми ражда там при доктор Дишлийски. Беше доволна, но имат много малко места и ми сподели, че единият лекар, който водил другото раждане се държал ужасно грубо с жената и дори я заплашил , че ще й удари шамар , ако не спре да се оплаква. Но аз нямам лични впечатления, от курса за бременни ни водиха, но не останах очарована, а и ако не си си избрала подходящ лекар не бих те посъветвала да раждаш там. Ако държиш да е държавна болница отиди във ВМИ или Окръжна. Леко раждане ти желая.

StefiZ

• StefiZ
  • Глобален Модератор
  • *
  • Публикации: 11860
  • StefiZ
« Отговор #6 -: Януари 18, 2011, 19:11:14 pm »
Момичета, темата е доста стара. Предполагам авторката е родила отдавна :wink:

Информацията, съдържаща се в zachatie.org НЕ може да замени консултацията с лекар за диагнoстика и лечение! За всичко свързано с Вашето здраве се консултирайте със своя лекар! Екипът ни не носи отговорност за сайтовете, към които сме предоставили връзки .. още »
Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF

|   реклама   |   контакти   |   отговорност   |   начало