0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
След първо ИКСИ резултатът беше биохимична бременност. Причината бременността да спре да се развива според лекарите е в сперматозоидите, тъй като те бяха извлечени чрез PESA и изключително трудно селектирани годни за оплождане.
Въпреки това аз настоях за допълнителни изследвания при мен. Назначени са ми днк анализ при тромбофилии и спонтанни аборти, панел - скрининг и клетъчен имунитет.
Моля ви, който е наясно да ми обясни какво точно показват тези изследвания и при лоши показатели до каква степен бих могла да предотвратя подобно развитие.
Предстоят ни още много разходи по лечения и процедури и не бих искала да даваме пари без да съм сигурна, че изследванията са абсолютно показателни.
Благодаря ви предварително!
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Ако нямаш автоимунни и ако нещо от тези изкочи - сигурно ще си на преднизолон до 12 седм. и фраксипарин до термин! Амин! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
А сега де, начи все пак да ги пусна? И тази терапия за кое от трите, ако не са в норма се прилага?
Мерси
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Ми в МД може. И за трите.

п.п. панел скрининг какво ще рече?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
И аз това се чудя, така ми го пише в листа за лабораторията..
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Dolphin, направете ги изследванията!
Аз преди икси-то като пълно хахо си бях правила и токсоплазмоза, цитомегаловирус и не помня още какви. Ама то си е от хипохондрията ми, самоиницативност и лудост в няква степен.
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Dolphin, направете ги изследванията!
Аз преди икси-то като пълно хахо си бях правила и токсоплазмоза, цитомегаловирус и не помня още какви. Ама то си е от хипохондрията ми, самоиницативност и лудост в няква степен.
Бе то е ясно, че е добре човек да се презастрахова.
Аз си знам, че с тях няма да изчерпя всички евентуални заплахи и за това просто исках да знам кое за какво отговаря, до каква степен наличието на проблеми влияе на развитието на плода. И също така, кога е най-добре да ги направя, имайки предвид, че някои показатели се променят..
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Аз като правих, нямаше значение деня от цикъла. Пак се взима венозна кръв. Правих ги при имунолозите в Малинов.
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Аз като правих, нямаше значение деня от цикъла. Пак се взима венозна кръв. Правих ги при имунолозите в Малинов.
Нее, чудих се колко време преди процедура да ги направя..
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
По стечение на обстоятелствата, при мен беше след като ми бяха поставили диферилин за блокаж на хипофизата, по дълъг протокол. Просто така се случи, че все следяхме моите хормони и това ни беше на заден план.
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
И ето, че вече имам резултати от НК клетките. Заключението на имунологът е, че всичко е в норма, но все пак ми обърна внимание, че абсолютният брой на клетките е на горната граница: 427 при референтни стойности 90-430. В проценти са 15, при реф, с-ти 5,6-31.Надявам се, че няма повод за притеснение, но все пак бих се радвала да чуя и вашето мнение.

Kìyevame ulte Eywa ngahu.