0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Водна аеробика в София?
« -: Април 27, 2010, 08:15:44 am »
Докато бяхме на семинар се бълбукахме сутрин и вечер в басейна. Шегувахме се, че по 2 семинара месечно и ще станем фиданки и спасителя каза, че неговата жена свалила много килограми с водна аеробика, като освен сваляне на килограми извайвала и тялото. Та въпросът ми е към момичетата от София-някой ходил ли е и къде в столицата има такова чудо? (ако изключим МБАЛ "Св. София", че мен ми е час и нещо път до там).
Предварително благодаря на отговорилите.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Водна аеробика в София?
« Отговор #1 -: Април 27, 2010, 09:37:52 am »
Едно време ходех при Мария Шпицер, ама много отдавна, още имаше басейн в хотел Амбасадор. Много ми харесваше при нея.
Ето нейния клуб и на мен много ми се иска пак да ходя, ама все не остава време, но току виж се грабна някоя събота.
http://www.vodna-aerobika.com/
*
Re: Водна аеробика в София?
« Отговор #2 -: Април 27, 2010, 14:30:03 pm »
Басейн Спартак ,близо до сити центъра на бул.Асресеналски..Акваспининг или нещо такова се казваше,кара се колело под вода..
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Водна аеробика в София?
« Отговор #3 -: Април 27, 2010, 21:02:08 pm »
миналата година плувах близо два месеца - 5 пъти в седмицата по 1.5 часа - изчезна целулита и ми помогна много да отслабна,заедно с диета де.За 2м. свалих 14 кг. и бях много стегната.
Сега много искам пак да плувам и търся и аз информация за басейни,ако може и по-близо до Дружба. :lol:
<br />
*
Re: Водна аеробика в София?
« Отговор #4 -: Април 27, 2010, 21:06:37 pm »
Зори, дай да намерим нещо по средата и да ходим заедно :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Водна аеробика в София?
« Отговор #5 -: Април 27, 2010, 21:22:40 pm »
айде навита съм.Малко ще ме е срам такъв прасчо,ама няма да ми се смееш много. :lol:
Преди на Червено знаме имаше хубав басейн,но май в момента е в ремонт,трябва да проверя.Аз понеже едва плувам(в басейн се оправям,но в морето трудна работа) и не съм ходила и не съм се интересулава.Миналата година в Белгия бяхме като плувах.На теб ще ти е супер удобно на басейна на спортната палата
sportnapalata.com
бул. Васил Левски 75.
То и на мен не ми неудобно де.
« Последна редакция: Април 27, 2010, 21:30:45 pm от z22 »
<br />
*
Re: Водна аеробика в София?
« Отговор #6 -: Април 27, 2010, 21:33:20 pm »
Ееее, сега го видях къде е, верно е на лесно място :) Ако ти е удобно, само казваш от кога. А ако има по-близо до теб някой басейн, само да имам удобен транспорт и също съм на линия. А за притесняването, то е общо  :oops: Но пък кой ли ме познава в тази София, аз съм от село и съм за малко, още само 3 години и половина  :lol:
Re: Водна аеробика в София?
« Отговор #7 -: Декември 27, 2012, 15:56:07 pm »
 :bubblebath: :cheerleader:
водна аеробика има в х-л принцес (срещу гарата, удобно с метро) от виктория спа веригата
60лв е картата за 10 посещения (не са ограничени във времето)
вторник, сряда и четвъртък
сутрин 8,30 или 10ч и вечер от 18ч

упражненията са малко по-различни от тези на шпицер, само с макарони се играе  :lol:, няма гири, но има ефект  :wink:

Re: Водна аеробика в София?
« Отговор #8 -: Март 16, 2013, 21:59:09 pm »
Йййеее и аз ходя в х-л Принцес Дедеман (бившият Новотел Европа) до гарата, спорта е супер и така съм се заразила, че няма отърване, да си призная закалих се, откакто ходя да тренирам  :D Хем започнах да спортувам в студовете  8) Вече има упражнения в петък и треньорките са вече 2!