0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Не мога да повярвам на очите си!!!  8O
Наистина ли е почти вечер и още си нямаме седмична тема?  :(
Е, много се излагаме в последно време... :(
И как не ви е срам, да чакате най-възрастния човек между вас, да пуска темата?  :wink: :lol:
Хайде, след като ви нахоках малко - сега да ви поздравя!  :lol:
Желая ви лека, слънчева, успешна и късметлийска последна априлска и първа майска седмица!
Бъдете здрави и щастливи! Обичайте се и се усмихвайте по-често! :lol:
Днес, денят почти приключи и за това ви пожелавам приятна вечер с любимия човек!

*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #1 -: Април 26, 2010, 21:29:43 pm »
Право думаш, Душе, срамота е. :D

Дано е спорна седмицата, да сме здрави и предимно хубави неща да ни се случат.

Аз днес имах второ интервю и хал хабер си нямам добре ли мина. Само аз задавах въпроси. Каквото можах направих, пък дано ме вземат. Разбирам за пари или почивка да се натисках, пък то работа.

Днес при мен е хладно и облачно, но пък вече е зелено - няма връщане назад.

*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #2 -: Април 26, 2010, 22:03:21 pm »
Цигуларче, дано да имаш късмет и да те наемат, че е кофти без работа.
И какъв модел е това интервю, че ти си задавала въпросите?   :wink: :lol:
Нещо не можах да разбера... при нас не са такива интервютата за работа... :(
Хайде и другите да се включват, че ще се наказваме!  osi_6

*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #3 -: Април 26, 2010, 23:10:06 pm »
Ехааа, добра ви вечер и от мен!
Цял ден се чудех, защо не я виждам темата, а тоооо никой не я е пуснал!  8O
Трябваше да се замисля и да я пусна, амаааа... :oops:
Душе, супер си , мила! :D
Излагаме се  :oops:, то е може би защото времето се затопли, а може и от много работа, зная ли???
Благодаря за пожеланията!  :D
Ей, Цигу, какви са наистина тези ваши интервюта? :?
Лека и спокойна вечер!
А, за наказанията - кво да се прави - ще ги изтърпим  :D
*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #4 -: Април 26, 2010, 23:27:18 pm »
Аз работа имам, но се опитвам да се преместя на друга, в същата компания. Много ми изперка шефът напоследък, а и тъпча на едно място, искам нещо ново за учене и вършене.

Така че не са баш интервюта това, а срещи, по време на които  началникът и работникът се разпитват взаимно - каква точно е работата и какви умения се търсят. По-спокойно минават, отколкото формалните интервюта на ново място. Но изходът е същият - или ще ме харесат и наемат, или не.
*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #5 -: Април 27, 2010, 08:26:19 am »
Добро утро!
Аз да се отсрамя за вчера  :D

Заповядайте! :D
Лек и спорен вторник!
*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #6 -: Април 27, 2010, 17:26:55 pm »
А така - браво, Петя!  :lol: Хубаво кафенце и закуска си ни сервирала, ама няма кой да ги оцени!  :( И цял ден - пак никой тука! :( :( :(
Аз сега се прибирам от работа и викам първо да ви преброя - а то - много отсъствия ще пиша май.  :wink:  :(
Цигуларче, то така не е зле. Значи, каквото и да стане - работа си имаш.  :lol: Дано все пак се случи това, което ти искаш. Защото е доста стресиращо да се явяваш на интервюта и да си без работа.  :(
Аз съм затрупана от работа. Готвим рекламна кампания на училището за новата учебна година - правим филм, клип, брошурки, плакат. Предстоят ни матури и там - само работа, нерви, стрес... :(
Хайде, оплаках се.  :lol: добре, че поне мъжът ми не работи и готви и шета, че иначе съм жив зян!  :( :wink: :lol:
Отивам да гледам записа на сутрешното предаване по btv!  :lol:
Хубава вечер ви желая! :lol:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #7 -: Април 28, 2010, 16:04:06 pm »
Я, какво се присетих и аз да намина от тук  :wink:

Как сте момичета ? Пролетта настъпи с цялата си прелест и подозирам, че който не е зает - не се задържа за дълго пред компютъра :) Аз обаче съм си тук. И в студ и в пек. Какво да се прави - работа  :?

Цигу, хайде похвали се най-после, че вече си на новият пост. Надявам се да има повече $$$ и по-малко работа  :P

Душе, ей сега ще мине Май месец и после лятото, ще има почивка и за теб  :P

Пете, ти как я караш ? Като слагаш закуската, вмятай и два реда как си  :lol: :lol: :lol:

 Аз се притеснявам да не ми изгори отпуската, че се е понатрупала - дано все пак отложат срока до края на 2011г., че не ми се иска да се разделям доброволно с полагаемите ми се дни. За жалост, много трудно излизам в отпуск  :(
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #8 -: Април 28, 2010, 16:16:07 pm »
Не ме взеха на другата работа - предпочетоха друг кандидат. Здраве да е, нещо друго ще излезе.

Откакто се стопли и раззелени, яздя велосипеда при всяка възможност. Всичко цъфти... сега е ред на азалиите, като облаци от анимационно филмче са. Красоти големи. Ще пусна една снимка довечера.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #9 -: Април 28, 2010, 16:30:25 pm »
Е, Цигу .. шестото чувство ме е подмамило .. да му се невиди  :x Нищо. За добро ще да е !

Аз очаквам да разцъфтят липите. Обожавам аромата им ... А велосипеда ми се мъдри на терасата и не знам дали вече не е ръждясал  :o
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #10 -: Април 28, 2010, 19:29:27 pm »
Не ме взеха на другата работа - предпочетоха друг кандидат. Здраве да е, нещо друго ще излезе.
Цигу, съжалявам.  :( Не се ядосвай - явно тава не е била работата за теб. Ще се появи по-добра оферта!  :wink:
Душе, ей сега ще мине Май месец и после лятото, ще има почивка и за теб  :P
crow, така си мислиш ти... :( Тъкмо се оплаквах на една дружка - евентуално отпуска има от 15-ти юли до 15-ти август.
Аз се притеснявам да не ми изгори отпуската, че се е понатрупала - дано все пак отложат срока до края на 2011г., че не ми се иска да се разделям доброволно с полагаемите ми се дни. За жалост, много трудно излизам в отпуск  :(
Току-що съобщиха, че са взели решение до края на 2011 година да се използват дните и пак не знам дали ще ни огрее нас. Обмислям възможността да напусна, поне тогава ще ми ги платят. Само, че аз имам и още 150 дни компенсации. Ще кажете какво е това. Ами в отпуска съм и ме викат и не ми прекъсват отпуската, ами записват часовете и когато станат 8 часа - пишат 1 ден. Същото е и когато замествам някоя друга колежка, а до миналата година и часовете след 16 часа, когато сме оставали да работим. Ужас, ама какво да се прави - натискам си задника, до кога - не знам?

*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #11 -: Април 28, 2010, 20:25:33 pm »
Току-що съобщиха, че са взели решение до края на 2011 година да се използват дните и пак не знам дали ще ни огрее нас. Обмислям възможността да напусна, поне тогава ще ми ги платят. Само, че аз имам и още 150 дни компенсации. Ще кажете какво е това. Ами в отпуска съм и ме викат и не ми прекъсват отпуската, ами записват часовете и когато станат 8 часа - пишат 1 ден. Същото е и когато замествам някоя друга колежка, а до миналата година и часовете след 16 часа, когато сме оставали да работим. Ужас, ама какво да се прави - натискам си задника, до кога - не знам?

Крива нива. Дано си прибереш парите без проблеми.

Аз имам 19 работни дни платен годишен отпуск и 5 болнични. Ако не ги използвам в рамките на календарната година, ги губя. Затова си ги кътам и оползотворявам - и цели, и половинки.
*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #12 -: Април 28, 2010, 21:02:34 pm »
Крива нива. Дано си прибереш парите без проблеми.
Аз парите не ща, искам си отпуската, ама не ми я дават. Даже се чудя дали да не пиша някъде?
Ти как така имаш 5 дни болничен, предварително ли е определен?
Боже, превърнахме темата в работна?  :(
Хайде, момичета, преполовихме седмицата! :lol:
А в края на седмицата ни очаква топло и хубаво време!  :lol:
Лека вечер! :wink: :lol:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #13 -: Април 28, 2010, 21:06:18 pm »
Душе, предполагам че Цигу-Мигу е имала пред вид, че й дават 5 дена годишно да си прави изследвания и подобни, без да представя болничен. Да ме поправи, ако греша. И тук в някои държавни предприятия така дават дни за зъболекар, за изследвания ...

Аз смятам да се опъвам на леглото и да си пусна поредния епизод от "Отчаяни съпруги". Още малко и ще го догледам до край и приемам съвети към кой сериал да се насоча  :P

Лека вечер и направо лека нощ ви пожелавам :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #14 -: Април 29, 2010, 09:38:16 am »
Добро утро!  :lol: Къде сте, мацки?  :wink: :lol: Вижте какво слънчице е изгряло навън!  :lol: Аз днес съм чак от 10 часа на работа - бе то голям кеф било да се наспиш, да си изпиеш кафето на спокойствие, че даже имам време и да се гримирам!  :lol: :wink: :lol:
Душе, предполагам че Цигу-Мигу е имала пред вид, че й дават 5 дена годишно да си прави изследвания и подобни, без да представя болничен. Да ме поправи, ако греша. И тук в някои държавни предприятия така дават дни за зъболекар, за изследвания ...
Това сериозно ли? ми браво, значи навсякъде по света си има социална политика - къде повече, къде по-малко, само тук не... :( А, всъщност, казваш, че и тук давали някъде така. Не съм чувала. Но е много добре това. Все се налага да отидеш на лекар, да не се чувстваш добре или да придружиш някого - един ден да отсъстваш поне без да се чудиш как.
Хайде, да ви почерпя и вас по кафенце и да ви пожелая прекрасен четвъртък! :lol: Закуската може някой друг да сервира!  :wink: Аз ще тръгвам на работа!


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #15 -: Април 29, 2010, 09:59:20 am »
Привет и от мен :)
Слънчево е, но на мен ми е студено ... Струва ми се, че после от раз ще сложим сандалите  :P
Ето една закусчица от мен :)

Наближава краят на работната седмица и приемам идеи за добре прекаран уикенд :) Предложете нещо интересно около Варна  :P
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #16 -: Април 29, 2010, 10:46:57 am »
Ехааа, добро утро и от мен!
Нещо много работна темичка станала тук, ааа?  :D
Благодаря за кафенцето, Душе!
И на теб, Гардже за закусчицата! :D
Днес ми е сънливо все още! :D
Да си кажа и аз - моята отпуска съм се разбрала с шефа, че ще си я ползвам на процедурата  :D Вече имам за 1,7м. отпуск, не съм се интересувала колко е, ноооо кото му дойде времето!  :D
Цигу, съжалявам, мило за работата, но наистина може и да е за добро! :D
Гардже, а бе кво да ти кажа - при нас, нещата се развиват много бавно, сега ще лекуваме мъжо :? Нещо като раци сме, едно напред, две-три назад :wink:
Спорен четвъртък! :D
*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #17 -: Април 29, 2010, 11:01:01 am »
Добро утро!
Да се включа и аз, че много камерен състава тази седмица!  :lol:

Така му се радвам на това слънце напоследък! Само ако и вятърът спре ще стане чудесия!  :lol:
За уикенда го дават да е супер времето. С удоволствие бих отразила първата си слънчева баня за годината, ама нейсе. Е, все пак планираме разходка до Бургас - хем Флората да посетим, хем да подишаме морски въздух.

crow, на теб бих ти препоръчала "Дълбока" до Каварна. Ще се поразходите, а и ще си похапнете морски деликатеси. Ние миналата година не успяхме да я посетим, но тази мисля да наваксаме  :wink:.

Хубав край на работната седмица ви желая и един прекрасен уикенд!
Лятото идва, ей! :D
*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #18 -: Април 30, 2010, 09:01:25 am »
Добро утро! :lol: Май горе-долу сама ще си пиша в темичката!  :(
Къде сте мацки?  :lol: Хайде, не остана... :wink: :lol:
Аз съм малко понастинала от няколко дни, снощи и хрема вече ми се появи... :( Много ме е яд, защото при мен все така се случва.  :( Избутвам със зъби и нокти седмицата, а в почивните дни топля кревата.  :( А вижте какво временце се задава за почивката. :lol: Аз ще замествам сестра ми на работа в събота, но вечерта смятаме да забием на село, та там да си починем до неделя вечерта.  :wink: :lol: Вчера посетихме "Флора Бургас 2010". Тя е до 5-ти, ама знам ли дали ще имам време, та да се застраховам да не пропусна.
хайде, черпя по кафе и бягам на работа. Желая ви хубав петъчен ден!

*
Re: Априлско-майска седмица 26.04.10 г. - 02.05.10 г.
« Отговор #19 -: Април 30, 2010, 10:11:32 am »
Добро утро!
Благодаря ти Душе за кафенцето!  :D
Веднага го вземам, че нещо не мога да се разсъня  :wink:
С тия мои пътувания, а и снощи на банкет, офффф, искам почивкаааа  :D
А, бе хора, къде изчезнахте???
В последно време никой освен нас тук не пише, какво става???
Гарджеее, петък ееее!
Лек и спорен ден, момичета!