0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
За "гост"
« -: Май 10, 2006, 14:03:18 pm »
Искам да отправя предложение, понеже няколко пъти ми се случва да забравя да си вляза с името (обикновно си влизам автоматично за това и хич не гледам), но като отворя втори път страницата на Зачатие, явно не се сеща, че пак съм си аз и ме изписва като "Гост". Та конкретното ми предложение е - ако някой пише като гост преди да изпрати мнението си да му излиза съобщение нещо от рода на "Искате ли да влезете с името си или сте "Гост"". Виждам, че този "проблем" го имат и други  :) , не че е много важно , но все пак е неприятно...
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
За "гост"
« Отговор #1 -: Май 10, 2006, 14:15:37 pm »
Предложението е много добро, но доколкото съм запозната с форум-системата, която използваме, такава опция не е реализирана. Аз ползвам Зачатие редовно от три операционни системи, три IP адреса и 7 браузъра и навсякъде ми се помнят настройките и директно влизам като регистрирана :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
За "гост"
« Отговор #2 -: Май 10, 2006, 14:34:28 pm »
Цитат на: ultra
Предложението е много добро, но доколкото съм запозната с форум-системата, която използваме, такава опция не е реализирана. Аз ползвам Зачатие редовно от три операционни системи, три IP адреса и 7 браузъра и навсякъде ми се помнят настройките и директно влизам като регистрирана :D

Их - жалко! То и мен ме разпознава, но като отворя втори прозорец Зачатие и спира да ме познава и така си пиша като гост:(
За "гост"
« Отговор #3 -: Май 10, 2006, 14:43:51 pm »
Лан, смени си цветовата схема. Така като видиш, че сайта става оранжев, ще знаеш, че вече си "гост" и трябва да се логнеш наново.
*
За "гост"
« Отговор #4 -: Май 10, 2006, 14:49:46 pm »
little_rabbit,
благодаря ти! Сигурно ще го направя, макар че оранжевото най-много ми харесва.
Нещо не се справям, ще помогнеш ли - как да си я променя?
За "гост"
« Отговор #5 -: Май 10, 2006, 15:04:16 pm »
Лан, отиди на началната страница на сайта, намери себе си на списъка долу в ляко, кликни на името си и там ще се ориентираш - трябва да пише "цветова схема".
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
За "гост"
« Отговор #6 -: Май 10, 2006, 15:04:27 pm »
Цитат на: little_rabbit
Лан, смени си цветовата схема. Така като видиш, че сайта става оранжев, ще знаеш, че вече си "гост" и трябва да се логнеш наново.

Като се влиза като гост не се маркират непрочетените теми...
Ако всички са бели и няма жълти е логично да погледнеш не си ли гост, ама сигурно е по-лесно със смяна на цветовата схема :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
За "гост"
« Отговор #7 -: Май 10, 2006, 15:10:38 pm »
Готово - благодаря ви, малко ми е криво в розово, но ще свикна :D