0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Скъпи приятели, както знаете, всяка година сдружение Зачатие организира Ден на репродуктивното здраве. Инициативата се провежда през месец юни в различни градове на страната. В това уникално по рода си събитие водещи специалисти в областта на репродуктивното здраве представят свои постижения и провеждат безплатни консултации. Срещата дава възможност на хората с репродуктивни проблем и да се срещнат в неформална обстановка със специалистите и да получат адекватна информация по медицински, психологически, правни и финансови въпроси, засягащи техните репродуктивни права, да чуят новости, до които иначе не биха имали достъп.

Безплатните консултации с най-утвърдените специалисти по репродуктивна медицина и ин витро оплождане от много центрове по стерилитет в България дават възможност на пациентите в извънклинична обстановка да получат насоки и съвети за своето лечение.

Тази година събитието ще се проведе на 12 юни в гр. Пловдив, в конферентните зали на "Новотел Пловдив", намиращ се на пл."Сливница". Хотелът е разположен на северния бряг на река Марица, в близост до Международния панаир, център на града и Стария град.


До момента специалистите, потвърдили консултация са:

Д-р Антон Баев, акушер-гинеколог, МЦ "Афродита", www.afroditamc.com
Доц. д-р Даниела Балтаджиева, д.м., клиничен имунолог, ЦРЗ "Надежда", www.invitro-bg.com
Г-жа Милена Божилова, клиничен психолог, Българска Асоциация по Перинатална и Репродуктивна Психология
Д-р Явор Владимиров, акушер-гинеколог, МЦ по репродуктивна медицина и оплождане ин витро "София", www.ivf.bg
Д-р Васил Даскалов, акушер-гинеколог, МЦ "Надежда Репродуктив Пловдив", www.invitro-plovdiv.com
Д-р Мариела Даскалова, лекар ембриолог, МЦ "Надежда Репродуктив Пловдив", www.invitro-plovdiv.com
Г-жа Светла Джунева, биолог ембриолог, СБАЛАГ "Свети Лазар", www.st.lazar-hospital.com
Д-р Даниел Димов, акушер-гинеколог, МЦ "Св. Иван Рилски" ООД - Шумен
Д-р Георги Дойчев, биолог ембриолог, СБАЛАГ "Свети Лазар", www.st.lazar-hospital.com
Д-р Милен Кацаров, андролог, болница "Вита", www.vita.bg
Г-жа Ани Коцева, психолог, САГБАЛ "Д-р Щерев", www.ivf-bg.com
Проф. д-р Иво Кременски, д.м.н., генетик, Национална генетична лаборатория, www.lmpbg.org
Д-р Валентин Лачев, акушер-гинеколог, СБАЛАГ "Свети Лазар", www.st.lazar-hospital.com
Проф. д-р Фани Мартинова, д.м.н., клиничен имунолог, УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов", www.pirogov.bg
Д-р  Мария Матеева, акушер-гинеколог, МЦ "Бора" Пловдив, www.boramedical.com
Д-р Здравко Минев, акушер-гинеколог, СБАЛАГ "Селена" Пловдив, www.agselena.com
Г-жа Даниела Мирчева, биолог ембриолог, МЦ "Афродита", www.afroditamc.com
Д-р Маргарита Монастирска, акушер-гинеколог, АМЦСМП "Олимед" Варна, www.invitro-olimed.eu
Г-н Лазар Радков, фитнес и здравословно хранене, Спортен Клуб Live To Lift, www.livetolift.com
Г-жа Розалия Савова, биолог ембриолог, МЦ "Афродита", www.afroditamc.com
Д-р Петра Семерджиева, акушер-гинеколог, МЦ "Афродита", www.afroditamc.com
Д-р Илко Славейков, акушер-гинеколог, МБАЛ "Св.Пантелеймон" Ямбол, www.mbal-yambol.net
Д-р Георги Стаменов, акушер-гинеколог, ЦРЗ "Надежда", www.invitro-bg.com
Д-р Павлета Табакова, акушер-гинеколог, МЦ "Репробиомед", www.reprobiomed.net
Г-жа Теодора Танева, психолог, Българска Асоциация по Перинатална и Репродуктивна Психология
Д-р Десислава Тачева, биолог ембриолог, МЦ по репродуктивна медицина и оплождане ин витро "София", www.ivf.bg
Д-р Петя Чавеева, акушер-гинеколог, САГБАЛ "Д-р Щерев", www.ivf-bg.com
Д-р Красимира Шишкова, психолог, www.psychologist-shishkova.com
Д-р Мария Юнакова, акушер-гинеколог, САГБАЛ "Д-р Щерев", www.ivf-bg.com


СПИСЪКЪТ ПРЕДСТОИ ДА БЪДЕ ДОПЪЛВАН И АКТУАЛИЗИРАН


Записването за безплатни консултации става на адрес drz2010.zachatie@gmail.com

За актуална информация можете да проверявате тук.

Основната тема във форума: Ден на репродуктивното здраве - Пловдив 12 юни 2010
« Последна редакция: Юни 06, 2010, 17:25:52 pm от Сдружение Зачатие »
уважаеми организатори ,с цел да улесним всички желаещи да се включат в деня на репродуктивното здраве за консултации със специалисти ,бихме били благодарни да умопенете от колко часа ще стартират консултациите  между специалисти и евентуални пациенти ,тъй като много хора ще пътуват от различни градове и трябва да направят своя план за срещите със специалисти навреме.в главната страница е упоменато консултации от 10.30-18.30 ,което може би означава че от 10.30 ще започнат срещите между пациенти и специалисти?Благодарим за пояснението ,с уважение М.Николова
*
Здравей maslarche, обикновено консултантите започват към 10:30 - 11:00, но понякога се случва някой доктор да дойде малко по-късно, затова е трудно понякога да се планира конкретна консултация. Но затова пък всички имат възможност докато си чакат реда при един доктор да минат на консултация през друг или няколко други през това време. Миналата година едно момиче на тръгване ми каза, че се е консултирала с повече от 10 лекари. Успех! Ще се видим в Пловдив :)
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
За голяма мое съжаление няма да мога да дойда утре. На преглед съм в София.
Бях записана за консултация с Проф. д-р Фани Мартинова,Д-р Милен Кацаров, Проф. д-р Иво Кременски.
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
За съжаление и аз няма да мога да присъствам.Ухххх колко ме е яд, но се притеснявам да не напрява някоя бъбречна криза там, че да стане страшно.

Мислено ще съм с всички Ви


*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Успех на днешното ДРЗ. Нека бъде много ползотворно!!!

Много ми е тъжно, че няма да мога да присъствам.


*
Сега се прибрах от Новотела.Прекрасна организация и много емоционални моменти.Тъжното е,че сме много,тези,които сме с проблеми.
Благодаря ви-Зачатие!Поклон!
*
Сега се прибрах от Пловдив от ДРЗ-то и искам искренно да благодаря на всички момичета от Зачатие, на всяка една от тях, която участваше в организациата, на абсолютно всяка и на лекарите дошли да ни консултират.Аз лично съм много доволна и много благодарна.Да си призная имаше моменти в който се разплаках в началото.Искренни благодарности момичета.

Гордея се, че съм част от Зачатие! Благодарение на Зачатие и ДРЗ, аз сбъднах мечтата си!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
И аз като Луната. Гордея се че имам възможността да бъда част от Зачатие. И моята мечта с сбъдна благодарение на Зачатие и всички прекрасни момичета там. Никога няма да забравя на кого дължа щастието си. И ще направя всичко възможно и тя да не забрави.